reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Woow super - gratulacje!! To chyba jednak prawda że ten mały człowieczek sam wybiera sobie czas kiedy ma się pojawić 😁
Testy robiłam - pierwszy w poniedziałek 12 dpo, było to 14 dni od podania pregnylu i strasznie się bałam, ze może jakimś cudem to jeszcze pregnyl wychodzi na teście.. wczoraj - 16 dpo zrobiłam kolejny test i druga kreska jest dużo grubszą i wyrazniejsza niż ta z poniedziałku, także modlę się żeby było już tylko dobrze!
P.S. test z niebieską końcówka z poniedziałku, a Pink wczoraj 😍
Oooooo jednak testujesz testujesz. Super, to już chyba pewniak :) :) :)
 
reklama
I nic się nie chwalisz?? No to gratulacje [emoji7]
Woow super - gratulacje!! To chyba jednak prawda że ten mały człowieczek sam wybiera sobie czas kiedy ma się pojawić [emoji16]
Testy robiłam - pierwszy w poniedziałek 12 dpo, było to 14 dni od podania pregnylu i strasznie się bałam, ze może jakimś cudem to jeszcze pregnyl wychodzi na teście.. wczoraj - 16 dpo zrobiłam kolejny test i druga kreska jest dużo grubszą i wyrazniejsza niż ta z poniedziałku, także modlę się żeby było już tylko dobrze!
P.S. test z niebieską końcówka z poniedziałku, a Pink wczoraj [emoji7]
 
@Saneatsui @aga.i.nieszka i @Ragda jako ogórkowe, doświadczone staraczki może napiszecie tutaj trochę o sobie 😀 - w którym cyklu się Wam udało, jak się wtedy czułyście, czy mialyscie jakieś objawy w tym udanym cyklu? Uwielbiam też czytać wiadomości jak przekazalyscie wiadomość tatusiom 😍

U mnie dziś 31dc, 17dpo, @ i plamienia dalej ani widu ani słychu 🙉
My mieliśmy sie zacząć starac dopiero pod koniec roku. Chcielismy wyjechac jeszcze na jakieś super wakacje do Azji.. Ale nagle zaczelo sie z korona.. Zaczela mnie wkurzac bardzo szefowa i tak jakis stwierdziliśmy, ze zaczniemy wcześniej. W sumie daliśmy sobie tylko jedna szanse.. Baliśmy sie trochę. Kupilam testy owu i tak działaliśmy. :) myslalam, ze się nie uda bo mialam podwyższoną prolaktyne zawsze i w dodatku nieregularne okresy.. Ale nagle przed okresem robilo mi sie zimno ciagle mimo np. Palenia w kominku.. Jakoś tak slabiej sie czulam. No i robilam dalej testy owu. I jak byly blade tak nagle zaczely mi ciemniec z dnia na dzien.. 11dni po owulacji zrobilam pierwszy test i byla jasna kreska. Powtórzyłam po 3 dniach i wyszla juz ciemniejsza :) i tak leci czas.. Dzisiaj juz 9+4 :) a jakby liczyc z miesiaczki to 10+2 :) ale ciaza mlodsza :)

Ogolnie mam 26 lat prawie, mąż 29 :) jesteśmy rok po ślubie :) 5 lat razem :)
 
My mieliśmy sie zacząć starac dopiero pod koniec roku. Chcielismy wyjechac jeszcze na jakieś super wakacje do Azji.. Ale nagle zaczelo sie z korona.. Zaczela mnie wkurzac bardzo szefowa i tak jakis stwierdziliśmy, ze zaczniemy wcześniej. W sumie daliśmy sobie tylko jedna szanse.. Baliśmy sie trochę. Kupilam testy owu i tak działaliśmy. :) myslalam, ze się nie uda bo mialam podwyższoną prolaktyne zawsze i w dodatku nieregularne okresy.. Ale nagle przed okresem robilo mi sie zimno ciagle mimo np. Palenia w kominku.. Jakoś tak slabiej sie czulam. No i robilam dalej testy owu. I jak byly blade tak nagle zaczely mi ciemniec z dnia na dzien.. 11dni po owulacji zrobilam pierwszy test i byla jasna kreska. Powtórzyłam po 3 dniach i wyszla juz ciemniejsza :) i tak leci czas.. Dzisiaj juz 9+4 :) a jakby liczyc z miesiaczki to 10+2 :) ale ciaza mlodsza :)

Ogolnie mam 26 lat prawie, mąż 29 :) jesteśmy rok po ślubie :) 5 lat razem :)

Woow super! Gratuluję! 😍 to jesteśmy rówieśniczkami - ja tez mam 26 lat, ale z mężem w tym roku będzie 11 lat jak jesteśmy razem 😱😁
 
Ja w prawdzie ogórkowa staraczka i ciezarowka ale fajnie się was czyta więc się wpraszam :p

No moj maz to samo, przed ślubem to auto było wybzykane tak że szok A teraz się już starej dupie nie chce i by tylko w łóżku... No dobra w mieszkaniu... bo na stole też było (w udanym cyklu haha)
Ja też ogórkowa ale podczytuję koleżanki [emoji854][emoji6]
To ja do Was też dołączę 🥰 bo bije od Was taki optymizm 😉
Również jeszcze nie brzuszkowa, ale w tym cyklu ananas poszedł w ruch plus olej z wiesiołka
Kilka dziewczyn kojarzę że staraczek 🙂
@KiedyPytam ba pewno wkrótce i my dołączymy do @rossig i @aga.i.nieszka jako ciężarówki 🤗 zobaczysz ☺
Co do seksow w aucie i innych miejscach to u nas to ja wolę łóżko 🤦‍♀️ jakoś mało pewnie się czuje gdzie indziej 🤷‍♀️ ale kto wie może w tym cyklu poszaleje, skoro któraś z was pisała, że w cyklu udanym miłości były nawet na stole 😁😁😁

Chodźcie tu wszystkie 😁 każdy mile widziany 😉
Ja akurat podczytywałam ogórkowe staraczki (jeszcze się wtedy nie starałam) także dużo nicków kojarzę ☺️

@Saneatsui @aga.i.nieszka i @Ragda jako ogórkowe, doświadczone staraczki może napiszecie tutaj trochę o sobie 😀 - w którym cyklu się Wam udało, jak się wtedy czułyście, czy mialyscie jakieś objawy w tym udanym cyklu? Uwielbiam też czytać wiadomości jak przekazalyscie wiadomość tatusiom 😍

U mnie dziś 31dc, 17dpo, @ i plamienia dalej ani widu ani słychu 🙉
O to to 😁 też uwielbiam relacje z udanych cyklów czytać 😉
 
reklama
Do góry