reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Ja w prawdzie ogórkowa staraczka i ciezarowka ale fajnie się was czyta więc się wpraszam :p
rossig nie to początek badań, musze mieć jeszcze usg brzucha, piersi, transwaginalne, rtg klatki i marker SCC (to jest marker na szyjke) na szczęście tomograf i rezonans na jesieni. Muszę się badać od 3 do pół roku z racji, ze najwięcej wznów jest podczas 2 lat od zakończenia leczenia, potem co pół roku i co rok.
Piernik98 .... mi wystarczy zwykły seks :D ostatnio mojego starego chciałam zaciągnąć na wyjazd samochodem i mowie moze tak na łonei natury jak za dawnych lat, a on ,,co????...dawniej sie po samochodach gniezdziliśmy bo nie było innej miejscówki ale jak teraz mamy mieszkanie i wygodne łużko to on kręgosłupa nie będzie gioł w samochodzie :D"
No moj maz to samo, przed ślubem to auto było wybzykane tak że szok A teraz się już starej dupie nie chce i by tylko w łóżku... No dobra w mieszkaniu... bo na stole też było (w udanym cyklu haha)
 
reklama
Ja też ogórkowa ale podczytuję koleżanki [emoji854][emoji6]
Ja w prawdzie ogórkowa staraczka i ciezarowka ale fajnie się was czyta więc się wpraszam [emoji14]

No moj maz to samo, przed ślubem to auto było wybzykane tak że szok A teraz się już starej dupie nie chce i by tylko w łóżku... No dobra w mieszkaniu... bo na stole też było (w udanym cyklu haha)
 
To ja do Was też dołączę 🥰 bo bije od Was taki optymizm 😉
Również jeszcze nie brzuszkowa, ale w tym cyklu ananas poszedł w ruch plus olej z wiesiołka
Kilka dziewczyn kojarzę że staraczek 🙂
@KiedyPytam ba pewno wkrótce i my dołączymy do @rossig i @aga.i.nieszka jako ciężarówki 🤗 zobaczysz ☺️
Co do seksow w aucie i innych miejscach to u nas to ja wolę łóżko 🤦‍♀️ jakoś mało pewnie się czuje gdzie indziej 🤷‍♀️ ale kto wie może w tym cyklu poszaleje, skoro któraś z was pisała, że w cyklu udanym miłości były nawet na stole 😁😁😁
 
Ja w prawdzie ogórkowa staraczka i ciezarowka ale fajnie się was czyta więc się wpraszam :p

No moj maz to samo, przed ślubem to auto było wybzykane tak że szok A teraz się już starej dupie nie chce i by tylko w łóżku... No dobra w mieszkaniu... bo na stole też było (w udanym cyklu haha)
Moj chcial do ślubu jechac autem naszym i miec tabliczke auto pierwszych razów 😂😂😂 dodam ze to stare Punto 😂
 
To ja do Was też dołączę 🥰 bo bije od Was taki optymizm 😉
Również jeszcze nie brzuszkowa, ale w tym cyklu ananas poszedł w ruch plus olej z wiesiołka
Kilka dziewczyn kojarzę że staraczek 🙂
@KiedyPytam ba pewno wkrótce i my dołączymy do @rossig i @aga.i.nieszka jako ciężarówki 🤗 zobaczysz ☺
Co do seksow w aucie i innych miejscach to u nas to ja wolę łóżko 🤦‍♀️ jakoś mało pewnie się czuje gdzie indziej 🤷‍♀️ ale kto wie może w tym cyklu poszaleje, skoro któraś z was pisała, że w cyklu udanym miłości były nawet na stole 😁😁😁
U nas na 90% udane działania pod prysznicem były 😂😂
 
@Saneatsui @aga.i.nieszka i @Ragda jako ogórkowe, doświadczone staraczki może napiszecie tutaj trochę o sobie 😀 - w którym cyklu się Wam udało, jak się wtedy czułyście, czy mialyscie jakieś objawy w tym udanym cyklu? Uwielbiam też czytać wiadomości jak przekazalyscie wiadomość tatusiom 😍

U mnie dziś 31dc, 17dpo, @ i plamienia dalej ani widu ani słychu 🙉
 
Hej. Ja starałam się od listopada 2019 r. po 12 latach stosowania antykoncepcji. Razem 5 cykli, 6 miesięcy. W lutym trafiłam do ginekologa i dowiedziałam się że mam pcos. Zaczęliśmy stymulację letrozolem. W pierwszym cyklu owulacja wystąpiła ale endometrium cienkie i nie bardzo wstrzeliliśmy się z przytulankami. W kolejnym cyklu przyszedł koronawirus więc odpuściłam monitoring a nawet starałam się ominąć owulację, ale coś nie wyszło [emoji14]mieliśmy jeden seks około dwa dni przed owulacją no i jest ciąża. Miałam stosować acard na poprawę endometrium ale plamiłam po nim więc odstawiłam. W zamian brałam magnez, wiesiołka i omege 3, podobno też wspomagają endometrium ale i tak nie sądziłam że się uda [emoji854]
Objawów nie miałam żadnych, do dzisiaj tak pozostało. Jedynie śluz od owulacji aż do samego dnia okresu, dość rzadki, biały.
Test zrobiłam dla beki 12 dpo wieczorem i wyszedł duch cienia. Jedne dziewczyny widziały go, inne nie. Powtórzony 13 dpo rano i piękna kreska obecna [emoji6]
Czekając na wynik testu jeszcze zapaliłam fajkę [emoji2957]
Niemężowi powiedziałam tego samego dnia, zwyczajnie, gdy przytuliliśmy się po moim powrocie z pracy. Nie miałam prezentu ani nic szczególnego i to chyba koniec historii [emoji4]
Miałam usg we wtorek ale ciąża młodsza i nie było serduszka także nadal czekam :)

A test robiłaś?


@Saneatsui @aga.i.nieszka i @Ragda jako ogórkowe, doświadczone staraczki może napiszecie tutaj trochę o sobie [emoji3] - w którym cyklu się Wam udało, jak się wtedy czułyście, czy mialyscie jakieś objawy w tym udanym cyklu? Uwielbiam też czytać wiadomości jak przekazalyscie wiadomość tatusiom [emoji7]

U mnie dziś 31dc, 17dpo, @ i plamienia dalej ani widu ani słychu [emoji86]
 
Hej. Ja starałam się od listopada 2019 r. po 12 latach stosowania antykoncepcji. Razem 5 cykli, 6 miesięcy. W lutym trafiłam do ginekologa i dowiedziałam się że mam pcos. Zaczęliśmy stymulację letrozolem. W pierwszym cyklu owulacja wystąpiła ale endometrium cienkie i nie bardzo wstrzeliliśmy się z przytulankami. W kolejnym cyklu przyszedł koronawirus więc odpuściłam monitoring a nawet starałam się ominąć owulację, ale coś nie wyszło [emoji14]mieliśmy jeden seks około dwa dni przed owulacją no i jest ciąża. Miałam stosować acard na poprawę endometrium ale plamiłam po nim więc odstawiłam. W zamian brałam magnez, wiesiołka i omege 3, podobno też wspomagają endometrium ale i tak nie sądziłam że się uda [emoji854]
Objawów nie miałam żadnych, do dzisiaj tak pozostało. Jedynie śluz od owulacji aż do samego dnia okresu, dość rzadki, biały.
Test zrobiłam dla beki 12 dpo wieczorem i wyszedł duch cienia. Jedne dziewczyny widziały go, inne nie. Powtórzony 13 dpo rano i piękna kreska obecna [emoji6]
Czekając na wynik testu jeszcze zapaliłam fajkę [emoji2957]
Niemężowi powiedziałam tego samego dnia, zwyczajnie, gdy przytuliliśmy się po moim powrocie z pracy. Nie miałam prezentu ani nic szczególnego i to chyba koniec historii [emoji4]
Miałam usg we wtorek ale ciąża młodsza i nie było serduszka także nadal czekam :)

A test robiłaś?

Woow super - gratulacje!! To chyba jednak prawda że ten mały człowieczek sam wybiera sobie czas kiedy ma się pojawić 😁
Testy robiłam - pierwszy w poniedziałek 12 dpo, było to 14 dni od podania pregnylu i strasznie się bałam, ze może jakimś cudem to jeszcze pregnyl wychodzi na teście.. wczoraj - 16 dpo zrobiłam kolejny test i druga kreska jest dużo grubszą i wyrazniejsza niż ta z poniedziałku, także modlę się żeby było już tylko dobrze!
P.S. test z niebieską końcówka z poniedziałku, a Pink wczoraj 😍
 

Załączniki

  • 20200504_181525.jpg
    20200504_181525.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 77
  • 20200508_042424.jpg
    20200508_042424.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 71
reklama
@Saneatsui @aga.i.nieszka i @Ragda jako ogórkowe, doświadczone staraczki może napiszecie tutaj trochę o sobie 😀 - w którym cyklu się Wam udało, jak się wtedy czułyście, czy mialyscie jakieś objawy w tym udanym cyklu? Uwielbiam też czytać wiadomości jak przekazalyscie wiadomość tatusiom 😍

U mnie dziś 31dc, 17dpo, @ i plamienia dalej ani widu ani słychu 🙉
I nie testujesz????????
 
Do góry