reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Takie mdlosci mam dzis i wczoraj ze ledwo zyje. Rano bylam przekonana ze mnie smierc juz czeka 😂 zawroty glowy, zaslablam, mdlosci nie do opisania. Chlop jak glupi kolo mnie lata calyczas. W simie nie powiedzialam mu jakos tak w szczegolny sposob poniewaz miesiac wczrsniej poronilam i bardzo to przezylismy i zaraz po tym sie staralismy od razu, juz 6 dni po owulacji mialam gorączke, bole jak na okres, klocia jajnikow i bol pachwiny okropny. Wiedzialam ze ciaza i juz wtedy mowilam narzeczonemu ze naprwno to to bo nigdy czegos takiego nie mialam. On oczywiscie ze napewno nie, ze sobie wmawiam i ze nie mozliwe zeby byc tak plodmum i zajsc za 1 razem (ta poroniona) a pozniej znowu za 1 😂 no ale ja wiedzialam. I juz w sumie 9 dni po owulacji na tescie widzialam cien cienia cienia 🤣 to byla jakos 5 rano i go budzilam zeby spojrzal, dzien pozniej beta no i szczescie nie do opisania 😅😅😅
Też fajna historia 😍
Ojej aż takie młodości masz? Od którego dnia i tygodnia ciąży? 🙄☺️
 
reklama
No to grzecznie się witam :D mam 25 lat, mąż 28 :)
Odstawiłam plastry anty 13.10, wcześniej były jeszcze tabletki, łącznie około 2,5 roku hormonów :)
zaczęliśmy się starać od razu, tsh było za wysokie ale dostałam euthyrox 50 i ślicznie spadło, w 2 cyklu starań się udało ale niestety ciąża biochemiczna, no i w styczniu mi braklo euthyroxu ale mialam miec wizyte u endo wiec przez chyba 3 tygodnie nie bralam i znow skoczylo, w 4 cs zamowilam testy owulacyjne i już w 5 cyklu starań robiłam, wtedy miałam wszystkie możliwe objawy wraz z opóźnieniem miesiączki ale testy były białe i nic nie wyszło z tego, w czasie okresu (7.03 start) zdecydowałam że nie idę na monitoring na razie bo to nie ma sensu przy koronie i nawet lepiej jakby na razie nie wyszło:D
odwiedziliśmy allegro dla doroslych i jakieś wibratorki itd zostały zakupione.
Nasz 6 cykl starań był jednym z bardziej szalonych jaki mielismy, na stole, na podlodze, na lozku, malo braklo zeby bylo na suficie :D chodzilismy przez te zabawki napaleni jak nastolatki.
Robilam testy owu bardziej żeby poprostu kontrolować cykl ale mezowi nie pokazywalam bo w sumie nie mialam tego psychicznego parcia, bardziej byłam nastawiona że skoro tyle czasu nie wychodzi to czemu by miało nagle teraz wyjsc.
Jak chodzi o objawy to jakoś od chyba 8 dpo zaczęłam spać jak dziecko, wracaliśmy z pracy o 23 A ja o 24 już spałam gdzie zazwyczaj chodziłam spać o 2 lub 3. No I piersi miałam jak kamienie takie ciężkie, ale tego bardzo nie brałam do serca bo już się za dużo razy na objawach przyjechałam.
Ale 8dpo test był jeszcze biały A zrobiłam poprostu tak z dupy z jedną z forumowiczek, potem się ugadalysmy na test 10dpo i niczego sie nie spodziewajac wyszla 2 kreska. Szczerze bylam zaskoczona :D
Miałam plan mężowi powiedzieć po becie jakoś fajnie, więc pełna emocji z tym testem poszłam go obudzić, ucieszył się, powiedział że super, przybil żółwika, chwilę przytulił i poszedł spać dalej 🙈.
Łał no to dziecko będzie z tego najbardziej emocjonującego cyklu 😅 fajnie, będziecie mieć fajne wspomnienia 😁
 
@Saneatsui a w którym tygodniu ciąży jesteś i kiedy termin porodu? Chyba masz tu najstarszą ciążę z nas wszystkich ☺️ jak się czujesz?
@Piernik98 śpisz? 😂 Nic się dziś nie odzywasz 😉 Opowiedz jak chłopu powiedziałaś o ciąży 😁
No dziś już 9+0 Czyli zaczynamy 10 :)
Na szczęście nie mam żadnych ciężkich objawów, jedynie wzdęcia takie że jestem na espumisanie cały czas, no i piersi jak balony i kamienie i wrażliwe. Standardowo non stop bym spala, no i częściej sikam ale nie ma tragedii.
Serduszko zobaczyliśmy już na 5+5 przy czym według usg ciąża miała 5+6, kolejne USG było w 8+2 A według usg już 8+4 :)
Termin porodu na 12.12 :)
Macie obie fotki:)
Kolejna wizyta 25.05 i to będzie 11+2, już dostałam skierowanie na prenatalne i mam je zrobić mniej więcej w pierwszym tyg czerwca:)
 

Załączniki

  • 20200416_192359.jpg
    20200416_192359.jpg
    641,7 KB · Wyświetleń: 77
  • 20200504_132906.jpg
    20200504_132906.jpg
    175 KB · Wyświetleń: 76
No dziś już 9+0 Czyli zaczynamy 10 :)
Na szczęście nie mam żadnych ciężkich objawów, jedynie wzdęcia takie że jestem na espumisanie cały czas, no i piersi jak balony i kamienie i wrażliwe. Standardowo non stop bym spala, no i częściej sikam ale nie ma tragedii.
Serduszko zobaczyliśmy już na 5+5 przy czym według usg ciąża miała 5+6, kolejne USG było w 8+2 A według usg już 8+4 :)
Termin porodu na 12.12 :)
Macie obie fotki:)
Kolejna wizyta 25.05 i to będzie 11+2, już dostałam skierowanie na prenatalne i mam je zrobić mniej więcej w pierwszym tyg czerwca:)
O jaki piękny... ❤️ chciałam powiedzieć kruszek, ale to już nie kruszek to już maleńki człowieczek 😍
Super 😉 a co byście chcieli mieć? Syna czy córkę? 😉
 
No dziś już 9+0 Czyli zaczynamy 10 :)
Na szczęście nie mam żadnych ciężkich objawów, jedynie wzdęcia takie że jestem na espumisanie cały czas, no i piersi jak balony i kamienie i wrażliwe. Standardowo non stop bym spala, no i częściej sikam ale nie ma tragedii.
Serduszko zobaczyliśmy już na 5+5 przy czym według usg ciąża miała 5+6, kolejne USG było w 8+2 A według usg już 8+4 :)
Termin porodu na 12.12 :)
Macie obie fotki:)
Kolejna wizyta 25.05 i to będzie 11+2, już dostałam skierowanie na prenatalne i mam je zrobić mniej więcej w pierwszym tyg czerwca:)
U mnie prenatalne + test pappa na 04.06 juz umowiony 🥰
 
reklama
No dziś już 9+0 Czyli zaczynamy 10 :)
Na szczęście nie mam żadnych ciężkich objawów, jedynie wzdęcia takie że jestem na espumisanie cały czas, no i piersi jak balony i kamienie i wrażliwe. Standardowo non stop bym spala, no i częściej sikam ale nie ma tragedii.
Serduszko zobaczyliśmy już na 5+5 przy czym według usg ciąża miała 5+6, kolejne USG było w 8+2 A według usg już 8+4 :)
Termin porodu na 12.12 :)
Macie obie fotki:)
Kolejna wizyta 25.05 i to będzie 11+2, już dostałam skierowanie na prenatalne i mam je zrobić mniej więcej w pierwszym tyg czerwca:)

Jaki piękny mały człowieczek! 😍
 
Do góry