reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Hej. Kurcze dziewczyny tak tu u Was wesoło. Mogę czasami dołączyć? Co prawda nie jestem z tych udanych, ale zjadłam już pół ananasa..... Dzisiaj w pracy się na mnie dziwnie patrzyli jak zjadłam kawałek za kawałkiem :D
 
Hej. Kurcze dziewczyny tak tu u Was wesoło. Mogę czasami dołączyć? Co prawda nie jestem z tych udanych, ale zjadłam już pół ananasa..... Dzisiaj w pracy się na mnie dziwnie patrzyli jak zjadłam kawałek za kawałkiem :D

Kochana myślę że na tym forum znajdzie się miejsce dla każdego- same super babki się tu udzielają 😍😃
 
Hej. Kurcze dziewczyny tak tu u Was wesoło. Mogę czasami dołączyć? Co prawda nie jestem z tych udanych, ale zjadłam już pół ananasa..... Dzisiaj w pracy się na mnie dziwnie patrzyli jak zjadłam kawałek za kawałkiem :D
Oczywiście, że możesz dołączyć 😁 tu nie są tylko ciężarne także spokojnie ☺️ będziemy Ci kibicować 😉 kiedy termin okresu? 😁
 
Podziwiam cierpliwość :D ja byłam 4+4potem 6+5 i okazalo sie ze jest 6+0 :D i teraz 9+1 :)

Kurde cos musi byc z tymi owulacyjnymi :) mega sie ciesze ze wam sie udalo ❤️

Czy na wizycie 4+4 lekarz widział już pecherzyk? 😍 gratuluje Ci bardzo, ze się udało!!!
 
Czy na wizycie 4+4 lekarz widział już pecherzyk? 😍 gratuluje Ci bardzo, ze się udało!!!
Dziekuje ❤️
Teraz patrze na usg i to jednak 4+6 ale potem poprawili wiek według usg i bylo 4+1 bo mlodsza o 5 dni :)
IMG_20200401_121641.jpg
 
Co do imion..
U nas wygrywa Aleksandra :)
A chłopak jak bedzie 6.12 to Mikołaj :) albo Filip... Albo albo albo.. Nic nam sie nie podoba z męskich. A jak juz któreś to akurat moje rodzenstwo dalo tak swojemu dziecku :(
 
Oczywiście, że możesz dołączyć 😁 tu nie są tylko ciężarne także spokojnie ☺ będziemy Ci kibicować 😉 kiedy termin okresu? 😁
Noe wiem kiedy.... :( W środę lub wczoraj miałam owu po pregnylu. Okres dostaje dość szybko. 10 dni jak nie będzie okresu to będę mogła się cieszyć że coś dobrego się dzieje.
 
reklama
Do góry