reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Z objawami to wlasnie tak nie do konca jest pewne ze bedzie dobrze ale mysle pozytywnie 😊😊😊 ale sie ciesze ze sie tobie tez udalo 😍 w ktorym to cyklu przypomnij?
W 3 cyklu się udało 😁
Teraz czekam na okres, nie czuje się na ciążę, w poneidziałek meisiączka, po miesiaczce, badania (cytologia, markery, tomograf rezonans, rtg, usg). Kolejna miesiączka wypada 7.06 i w 1 lub 2 dzień mam iść do kliniki. Przez 14 dni bedzie stymulacja aby organizm przyjoł zarodek (zobaczymy ile się rozmrozi i zapłodni) Mam 8 jajek wiec moze z 5 zarodków będzie. Mam 15% szans wiec licze ze za 5 razem sie uda :D a jak nie za 2 lata adopcja. Te dzieci też ktoś musi pokochać :)
Oczywiście, że dzieciaczki takie też ktoś musi pokochać ❤️ fajnie, że tak bardzo u Was do przodu ruszyło z postanowieniami. To dobrze 🤗
A macie jakieś upatrzone imiona??
Mi się z chłopiecych podoba tylko Igor i Tymek, ale mojej drugiej połówce kompletnie się nie podoba. Z kolei jemu strasznie zależy na Albert, ale ja jestem mega sceptycznie nastawiona.
Wam się podoba imię Albert? tak szczerze napiszcie. Mam mieszane uczucia, ale wezmę pod uwagę. Byłby Albercik może ☺️
Chociaż mam wrażenie, że dzieci by się z niego śmiały w szkole 🤦🤷🤔
Dla dziewczynek jemu się podoba Dorota, Paulinka a mi kompletnie nie. Z damskich mi się nic nie podoba na razie. Także chyba będziemy mieć wojnę aż do porodu 😂
 
W 3 cyklu się udało 😁

Oczywiście, że dzieciaczki takie też ktoś musi pokochać ❤ fajnie, że tak bardzo u Was do przodu ruszyło z postanowieniami. To dobrze 🤗

Mi się z chłopiecych podoba tylko Igor i Tymek, ale mojej drugiej połówce kompletnie się nie podoba. Z kolei jemu strasznie zależy na Albert, ale ja jestem mega sceptycznie nastawiona.
Wam się podoba imię Albert? tak szczerze napiszcie. Mam mieszane uczucia, ale wezmę pod uwagę. Byłby Albercik może ☺
Chociaż mam wrażenie, że dzieci by się z niego śmiały w szkole 🤦🤷🤔
Dla dziewczynek jemu się podoba Dorota, Paulinka a mi kompletnie nie. Z damskich mi się nic nie podoba na razie. Także chyba będziemy mieć wojnę aż do porodu 😂
Jak jemu się podoba Paulina to może Paula albo Pola - podobne a bardziej nowowczesnie, co do Alberta nie....nie :)
 
@Megana_89

[emoji2035] Lenka lub [emoji2321] Kubuś
[emoji173][emoji173][emoji173]
Piękne imiona. Lenka super ☺️
A może znajdziemy jeszcze mamusie naszych blizniaczek @Milipet?
Tak! Chyba Ci się nie odznaczyło @Milipiet dolaczysz do nas? 😉 Co u Twoich dzieci słychać?
No to też do was dołączam! Ananas w tym cyklu poszedł w ruch [emoji23] kto wie może się udało [emoji3526] 8 dni do testowania [emoji2956]
No i super 🤗 jak ananas to musi być dobrze, teraz byle zleciało to 8 dni jak najszybciej ☺️
 
Hej dziewczyny!! U mnie dziś 30 dc i 16 dpo. @ której termin wypadał na środę i wlasciwie jakichkolwiek jej oznak brak!! 26 dc i dzisiaj czyli 30 dc robiłam testy ciążowe - ten z niebieską końcówka jest z poniedziałku, a ten pink z dzisiaj - nie mogę się napatrzec!!!! 😍😍😍 czekam do poniedziałku - jezeli wszystko bedzie dobrze i nic do mnie nie daj Boże nie przyjdzie to dzwonię do ginekologa! 🙊
rossig jak Ty się czujesz, w którym dc i ile dpo jesteś i kiedy wybierasz się do swojego lekarza? 🥰
Cudownie!! Czyli jednak 😉 to nie pregnyl pokazywał już tydzień temu prawie ❤️ jakie piękne wieści 😍 kreseczka pięknie ściemniała. Czekamy do poniedziałku razem z Tobą ✊
Dziś 32 dc, 17 dpo. Okres miał być w poniedziałek. Żadnych plamień nie mam.
Ja się czuje wyśmienicie - dziękuję ☺️ pełna euforia, nic mnie nie denerwuje, śmieje się do siebie w pracy cały czas. Mam wilczy apetyt i wszystko smakuje wybornie. Wiem, że jeszcze wszystko się może zmienić, ale gdyby tak zostało to mogłabym być w ciąży co roku 😂 cudowne uczucie i nic mnie nie męczy.
Lekarza umówiłam dopiero na 26 maj to będzie 7+0. Niechce chodzić i sprawdzać co tydzień. Spróbuję umówić się jeszcze do Luxmedu. Jakby mi któraś z wizyt odwołali to chociaż jedna wypali. Ale nie wcześniej niż 6+5. Tak żeby serduszko było na 100% 😍
 
Do mnie jednak zadzwoniła lekarka dzisiaj, że mam szybko przyjechac na onkologie i badania miałam dzisiaj tj cytologie, bad ginekologiczne i mój faworyt badanie przymacicz ( przez odbyt ) :D bynajmniej wiem że analny nie dla mnie 😅
Ojej. To dobrze, że masz z głowy. I co Ci jeszcze zostało? Komplet już masz badań? Co ile musisz je tak kompleksowo powtarzać?
Jak jemu się podoba Paulina to może Paula albo Pola - podobne a bardziej nowowczesnie, co do Alberta nie....nie :)
😂😂 Tak właśnie wszyscy odbierają te imię. Ciekawi mnie co reszta sądzi ☺️Ja mam wodnika partnera także to jest mega indywidualista i chodzi swoimi ścieżkami 😉 wiedziałam, że będzie się ciężko dogadać w sprawie imienia 😁
Dzięki za szczerość ☺️😉
 
Do mnie jednak zadzwoniła lekarka dzisiaj, że mam szybko przyjechac na onkologie i badania miałam dzisiaj tj cytologie, bad ginekologiczne i mój faworyt badanie przymacicz ( przez odbyt ) :D bynajmniej wiem że analny nie dla mnie 😅
Kurcze mi ostatnio ginekolog sie pyta czy mam hemoroidy i zanim odpowiedzialam ze nie to zdazyl wsadzic mi palec do odbytu zeby sie upewnic 😂😂😂 1 raz ginekolog wsadzal mi tam palce...lekko mnie wgielo w fotel 🤣 co do analnego jak sie troche %%% wypije to jest naprawde przyjemnie tylko partner musi miec meeega wyczucie i sluchac partnerki 😁😅
 
rossig nie to początek badań, musze mieć jeszcze usg brzucha, piersi, transwaginalne, rtg klatki i marker SCC (to jest marker na szyjke) na szczęście tomograf i rezonans na jesieni. Muszę się badać od 3 do pół roku z racji, ze najwięcej wznów jest podczas 2 lat od zakończenia leczenia, potem co pół roku i co rok.
Piernik98 .... mi wystarczy zwykły seks :D ostatnio mojego starego chciałam zaciągnąć na wyjazd samochodem i mowie moze tak na łonei natury jak za dawnych lat, a on ,,co????...dawniej sie po samochodach gniezdziliśmy bo nie było innej miejscówki ale jak teraz mamy mieszkanie i wygodne łużko to on kręgosłupa nie będzie gioł w samochodzie :D"
 
Cudownie !!! Jak pójdziesz na USG to tez zobaczysz że ciąża wypedzila Ci wszystkie torbiele !!! [emoji16][emoji16][emoji16]
Hej dziewczyny!! U mnie dziś 30 dc i 16 dpo. @ której termin wypadał na środę i wlasciwie jakichkolwiek jej oznak brak!! 26 dc i dzisiaj czyli 30 dc robiłam testy ciążowe - ten z niebieską końcówka jest z poniedziałku, a ten pink z dzisiaj - nie mogę się napatrzec!!!! [emoji7][emoji7][emoji7] czekam do poniedziałku - jezeli wszystko bedzie dobrze i nic do mnie nie daj Boże nie przyjdzie to dzwonię do ginekologa! [emoji87][emoji173]
rossig jak Ty się czujesz, w którym dc i ile dpo jesteś i kiedy wybierasz się do swojego lekarza? [emoji3059]
 
reklama
rossig nie to początek badań, musze mieć jeszcze usg brzucha, piersi, transwaginalne, rtg klatki i marker SCC (to jest marker na szyjke) na szczęście tomograf i rezonans na jesieni. Muszę się badać od 3 do pół roku z racji, ze najwięcej wznów jest podczas 2 lat od zakończenia leczenia, potem co pół roku i co rok.
Piernik98 .... mi wystarczy zwykły seks :D ostatnio mojego starego chciałam zaciągnąć na wyjazd samochodem i mowie moze tak na łonei natury jak za dawnych lat, a on ,,co????...dawniej sie po samochodach gniezdziliśmy bo nie było innej miejscówki ale jak teraz mamy mieszkanie i wygodne łużko to on kręgosłupa nie będzie gioł w samochodzie :D"
Dużo tego masz naprawdę. Ale fajnie, że tak wszystko jest kontrolowane i jesteś w dobrych rękach 🤗
Historyjka z samochodem zabawna 😂
 
Do góry