reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Mam wyniki bety - dziś 6,5 tysiąca. Znowu pięknie urosła 170%. Tylko się martwię bo żywa krew mi znowu poleciała. Ale potem przestała, tak jednorazowo.
Mam teleporadę jutro w Luxmedzie o 15.30
Mam nadzieję, że wystawi mi już skierowanie na usg bo mam tam pakiet medyczny, ale wszystkie wizyty w aplikacji są poblokowane. Ostatnio mi odmówił.
Umówiłam też prywatnie lekarza na wtorek. Szybciej terminów nie było. Mam też termin umówiony 26 maja. Ale niepokoje się i muszę szybko zobaczyć czy coś wiadomo.
Poumawiałam trochę tych lekarzy, żeby ktokolwiek mnie przyjął 🙏
Dobrze, ze idziesz do lekarza sprawdzic wszystko i rozwiac swoj niepokoj. Na pewno jest wszystko wspaniale, ale tu chodzi tez o nasz komfort psychiczny, zebysmy byly spokojniejsze i sie nie stresowaly 😊 ja ciaze prowadze od poczatku prywatnie i moj gin oprocz tego, ze zawsze jest pod telefonem to jeszcze jak mam jakies watpliwosci zawsze moge przyjechac i zawsze mnie przyjmie, po prostu ewentualnie chwilke poczekam 😊 i nie ukrywam, ze daje mi to rowniez duzy spokoj psychiczny i takie poczucie bezpieczenstwa 😊 takze nawet jezeli bedziesz sie zastanawiala czy warto, czy nie bedziesz glowy zawracala, czy Cie nie wysmieja to w ogole na to nie patrz i zawsze jedz do lekarza, gdycos Cie niepokoi, bo Twoj spokoj teraz jest mega wazny dla maluszka 😊 co nie zmienia faktu, ze wszystko bedzie w porzadku i cudownie 😁
 
reklama
Duza beta niekoniecznie na blizniaki. Ja mialam po ponad 200% i jest jedno 😂😂😂 a sie obawialam 🤣 podobno ze duze przyrosty sa na dziewczynke. Bedziemy sprawdzac teorie 😅
Dokladnie 😊 mi beta w ogole nie wskazywala na bliznieta, bo przyrost byl prawidlowy ok 100%, a wiec norma i na wykresach jak sprawdzalam w internecie tez bylam idealnie w sredniej. Mega duzym zaskoczeniem byla wiec informacja o dwoch maluszkach, ale teraz nie wyobrazam sobie inaczej i juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla je tulic i calowac 😊
 
Dokładnie lepiej to sprawdzić, ale może to te unaczynianie u Ciebie wpływa.

Na pewno będzie dobrze! [emoji173]

A właśnie powiedz mi jak z naczynkami ogólnie, na nogach ? Na ciele ? Masz problemy jakieś?
Mam wyniki bety - dziś 6,5 tysiąca. Znowu pięknie urosła 170%. Tylko się martwię bo żywa krew mi znowu poleciała. Ale potem przestała, tak jednorazowo.
Mam teleporadę jutro w Luxmedzie o 15.30
Mam nadzieję, że wystawi mi już skierowanie na usg bo mam tam pakiet medyczny, ale wszystkie wizyty w aplikacji są poblokowane. Ostatnio mi odmówił.
Umówiłam też prywatnie lekarza na wtorek. Szybciej terminów nie było. Mam też termin umówiony 26 maja. Ale niepokoje się i muszę szybko zobaczyć czy coś wiadomo.
Poumawiałam trochę tych lekarzy, żeby ktokolwiek mnie przyjął [emoji120]
 
Ja miałam ten pierwszy przyrost też 268% I poranne mdłości i też mówią że to na dziewczynkę [emoji1787] będziemy czekać badań [emoji1787]

Najważniejsze aby zdrowe [emoji173]
Duza beta niekoniecznie na blizniaki. Ja mialam po ponad 200% i jest jedno [emoji23][emoji23][emoji23] a sie obawialam [emoji1787] podobno ze duze przyrosty sa na dziewczynke. Bedziemy sprawdzac teorie [emoji28]
 
Cudownie[emoji173][emoji173] najważniejsze, że mały człowieczek już tam zamieszkał [emoji3059][emoji120]
Melduję się po wizycie u ginekologa [emoji4]
A więc tak - jestem w 4t6d i widziałam pecherzyk - wielkolud ma już prawie 2 mm [emoji28] lekarz mówił że jak na tak mlody etap ciąży wszystko wygląda super, kazał zapobiegawczo brać duphaston 2×1 tabl i za dwa tygodnie kolejna wizyta - równo w 7t i wtedy zleci mi wszystkie badania...
Oczywiście nie obyło się bez torbieli na prawym jajniku :( na szczęście ma tylko 2cm i lekarz powiedział, ze za chwile sama powinna się wchłonąć - wygląda na to że miałam dwa dominujące pecherzyki, z czego jeden pękł a jeden nie [emoji848]
 
Ja miałam ten pierwszy przyrost też 268% I poranne mdłości i też mówią że to na dziewczynkę [emoji1787] będziemy czekać badań [emoji1787]

Najważniejsze aby zdrowe [emoji173]
O to moj 1 przyrost podobnie bo 283%. Co do mdlosci to nie wiem czy to zalezne od płci ale na mojego malucha mowie ze juz terroryzuje mamusie a jeszcze z brzucha nie wyszedl 😂😂😂
 
Dokladnie 😊 mi beta w ogole nie wskazywala na bliznieta, bo przyrost byl prawidlowy ok 100%, a wiec norma i na wykresach jak sprawdzalam w internecie tez bylam idealnie w sredniej. Mega duzym zaskoczeniem byla wiec informacja o dwoch maluszkach, ale teraz nie wyobrazam sobie inaczej i juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla je tulic i calowac 😊
Oo i na kiedy masz? 😍
 
reklama
Tylko plynne lub w miare miekkie wejdzie inaczej mnie ciągnie. Moj kochany mi budyn robil to napchalam troche zoladek i bylo lepiej. Ogolnie nie pojmuje tego. O 4 w nocy obudzilam sie z meeega burczeniem w brzuchu i musialam cos zjesc taka glodna bylam a rano nagle mdlosci i apetyt -1 😂 teraz juz troszke lepiej na szczescie.
Mi bardzo pomagało zimne jabłko (koniecznie zimne) rano na mdłości - tylko to jadłam na „śniadanie” przez długi czas, ale to chyba dość niestandardowe rozwiązanie. Spróbować zawsze warto.
 
Do góry