reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Nic sie nie dzialo. Nie bylo plamien, bolow brzucha tylko miesiac przed tą ciążą zaszlam w tak zwana biochemiczną i kiedy wtedy bylam w szpitalu z poronieniem progesteron byl strasznie niski ponizej 0 czyli musial nie duzo urosnąc lub drastycznie spasc ze w chwili krwawienia juz byl chyba 0.2 takze jak zaszlam w aktualna ciaze sama z siebie badalam progesteron bo niestety lekarz do ktorego chodzilam mial moja historie gdzies. Nie chcial tez dac mi duphastonu bo mowil ze bedzie co bedzie 🤦‍♀️🤷‍♀️ na szczescie zmienilam na lekarza polaka i sie nami dobrze zaopiekowal 🥰🥰🥰
Wlasnie dzis rozpoczynamy 10 tydzien....ale ten czas leci.
A ja mam 9+2 więc idziemy łeb w łeb;)
 
Dziewczyny! Pomocy! Nie wiem co myśleć.. Zawsze korzystałam z flo. I ona pozuje mi owu na przyszły week czyli 17dc a dziś zrobiłam z ciekawości test owu i taka sutuacja. Obecnie jestem 11dc. Możliwe że to owu się już zbliża? Cykl mam 30-32 dni. Czy może to zasługa tych naszych suplementów diety 😁😁😁 powiem Wam coś jeszcze choć troszkę się wstydzę 😁ale może ktoś skorzysta. Nigdy nie narzekałam na przytulanki z moim. Ale odkąd włączyłam do diety olej i maca jest po prostu petarda!!! 😁😁😁💓💓💓💓 IMG_20200511_104323.jpg
 
Dziewczyny! Pomocy! Nie wiem co myśleć.. Zawsze korzystałam z flo. I ona pozuje mi owu na przyszły week czyli 17dc a dziś zrobiłam z ciekawości test owu i taka sutuacja. Obecnie jestem 11dc. Możliwe że to owu się już zbliża? Cykl mam 30-32 dni. Czy może to zasługa tych naszych suplementów diety 😁😁😁 powiem Wam coś jeszcze choć troszkę się wstydzę 😁ale może ktoś skorzysta. Nigdy nie narzekałam na przytulanki z moim. Ale odkąd włączyłam do diety olej i maca jest po prostu petarda!!! 😁😁😁💓💓💓💓Zobacz załącznik 1118183

Bardzo możliwe, że mógł skrócić się cykl - ja np. miałam owu 14 dc 😁
 
Dziewczyny! Pomocy! Nie wiem co myśleć.. Zawsze korzystałam z flo. I ona pozuje mi owu na przyszły week czyli 17dc a dziś zrobiłam z ciekawości test owu i taka sutuacja. Obecnie jestem 11dc. Możliwe że to owu się już zbliża? Cykl mam 30-32 dni. Czy może to zasługa tych naszych suplementów diety [emoji16][emoji16][emoji16] powiem Wam coś jeszcze choć troszkę się wstydzę [emoji16]ale może ktoś skorzysta. Nigdy nie narzekałam na przytulanki z moim. Ale odkąd włączyłam do diety olej i maca jest po prostu petarda!!! [emoji16][emoji16][emoji16][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176]Zobacz załącznik 1118183

Jeszcze owu jest negatywny ;) cos sie zaczyna dziac ;) mozliwe jest, ze sie moze cykl skrocic :) Ja zaczela bym od dzis robic owu, zeby jej nie przegapic ;)
 
reklama
Ok dziewczyny jestem. Na razie wszystko ok. Widoczny pęcherzyk ciążowy 7 mm, nie uwidoczniono serca, jakby echo było, ale lekarz nie był pewny. Ciąża starsza o parę dni niż mi się wydawało (byłam pewna, że to 5+0, a jest 5+3). Ale lekarz kazał ostrożnie podchodzić i nastawić się na różne opcje.
Mam zrobić betę dziś i w środę i sprawdzić czy nie spada. Do 5 dni mam mieć kontrolę u swojego ginekologa. Dostałam receptę na Duphaston i kazał jechać do apteki nocnej i wziąć 2 tabletki od razu. A od dziś 3 x1 mam brać.
Nie zna przyczyny krwawienia - nic nie było widać. Mam leżeć, załatwić L4 i 0 seksu (bo to mogło być przyczyną).
Szłam już spać wczoraj, weszłam do łazienki i czułam jak mi coś zaczyna po noce spływać 😭 do tej pory jak sobie o tym pomyślę to mnie ciary przechodzą 😥😑
 
Do góry