reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Wooow - cudo! 😍 Dziewczyny a w którym tygodniu slyszalyscie już bicie serduszka? 🤩
Mnie Pani doktor tłumaczyła że słuchanie serduszka podnosi temperaturę zarodka, w sensie te fale które dźwięk wylapuja i w pierwszych tygodniach nie wolno bo można zaszkodzić więc jeszcze nie słyszeliśmy, nie liczyła uderzeń ale może dlatego że ładnie bilo, nie wiem xD
 
To i ja do Was dołączam. Co prawda ostatecznie mi się nie udało, ale od poprzedniego cyklu wcinam ananasy. W tym cyklu dołączę jeszcze morele. Aktualnie jestem w 18dc. Testy jeszcze nie pokazały owu ale już prawie, więc aktualnie jestem na etapie seksów. W czwartek jeszcze wizyta u gina😊
 
Mnie Pani doktor tłumaczyła że słuchanie serduszka podnosi temperaturę zarodka, w sensie te fale które dźwięk wylapuja i w pierwszych tygodniach nie wolno bo można zaszkodzić więc jeszcze nie słyszeliśmy, nie liczyła uderzeń ale może dlatego że ładnie bilo, nie wiem xD
U mnie to samo. Tez nie liczyl. Albo liczyl ale mi nie mowil 😂 chwile popatrzyl i stwierdzil ze jest idealnie.
 
To i ja do Was dołączam. Co prawda ostatecznie mi się nie udało, ale od poprzedniego cyklu wcinam ananasy. W tym cyklu dołączę jeszcze morele. Aktualnie jestem w 18dc. Testy jeszcze nie pokazały owu ale już prawie, więc aktualnie jestem na etapie seksów. W czwartek jeszcze wizyta u gina😊
Etap seksow najlepszy 😂 ciesz sie tym. Ja teraz w ciazy nie moge na razie do konca 1 trymestru ale mam wrazenie ze jak dostaniemy zielone swiatlo w 2 trymestrze to bede sie czuc jak dziewica po takim czasie celibatu 🙈🙈🙈
 
Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze - tygodnie ciazy liczycie od dnia ostatniej miesiączki?
Tak, od dnia miesiączki.
Cześć dziewczyny!
emoji3590.png
Witam się z wami w tą pracowitą niedzielę, od rana boli mnie głowa i czuję się jakbym miała kaca a dziś jeszcze czeka nas przemeblowanie i skręcanie biurka dla mojej siedmiolatki
emoji3059.png
i w końcu koniec remontów bo mnie już się odechciewa
emoji2370.png
emoji23.png
a jak u was? Jak przyszłe mamusie?
Mi zostało 6 dni do testowania ale nie nakrecam się
emoji23.png
6 dni to szybko zleci 🙂
Ja się czuję świetnie póki co 😉
To i ja do Was dołączam. Co prawda ostatecznie mi się nie udało, ale od poprzedniego cyklu wcinam ananasy. W tym cyklu dołączę jeszcze morele. Aktualnie jestem w 18dc. Testy jeszcze nie pokazały owu ale już prawie, więc aktualnie jestem na etapie seksów. W czwartek jeszcze wizyta u gina😊
Fajnie, że jesteś 🤗 nie ten to następny cykl będzie Twój. Ananaski pomogą 😉 a teraz najlepszy czas przed Wami - etap seksów ☺️
 
Etap seksow najlepszy 😂 ciesz sie tym. Ja teraz w ciazy nie moge na razie do konca 1 trymestru ale mam wrazenie ze jak dostaniemy zielone swiatlo w 2 trymestrze to bede sie czuc jak dziewica po takim czasie celibatu 🙈🙈🙈
Lekarz Ci zabronił ze względu na poronienie?
 
Ogolnie nie pracuje. Studiuje zaocznie a w tygodniu mam płatną szkole jeszcze. W sensie oni mi placa 😂 no ale ze teraz wirus to wszystko online jest i cale szczescie bo nie dalabym rady. Zreszta jestem po poronieniu wiec lekarz pierwsze co mowil zakaz pracy.

Ojj to u Ciebie super się złożyło! Dobrze, ze masz teraz taki czas dla siebie, a właściwie już DLA WAS! 😍
 
reklama
Do góry