reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Staraczki kochane kiedy ktoś testuje?
Ja dalej mierzę temperature przed wstaniem 😂 tak sobie to polubiłam, że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale dziś stwierdziłam, że już schowam termometr, spakuje na za 2 lata. Uprałam futerał i już nie mierzę 😋 według NPR ciąża potwierdzona bo potrzeba 17 wysokich temperatur, a ja mam 19 dzień dziś 😉 także kiedyś bet nie było i kobiety też wiedziały ☺
Tak sobie pomyślałam, że nie mam testu na pamiątkę. Zrobiłam jeden - wyszła blada kreska. Potem za dwa dni powtórzyłam, ale wieczorem więc też nie gruba. A potem już na bety latałam. Dziś sobie zrobiłam test na pamiątkę. Jeszcze został mi jeden taki klasyczny z dwoma kreskami to też zrobię za parę dni i sobie zostawię na pamiątkę. Wszystko ląduje do pudełka wspomnień 😁
Dziewczyny łapcie pozytywne fluidy 😘❤ obym i u Was zobaczyła za parę dni taki test 😉
Zobacz załącznik 1117653

A mi się właśnie marzył ten elektroniczny i dzisiaj się już nie powstrzymalam... 18 dpo, 32 dc 🙉😍 nie wiem jak wy ale ja najchętniej robilabym testy co drugi dzień i patrzyła na wynik 😅
 

Załączniki

  • 20200510_060817.jpg
    20200510_060817.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 97
reklama
U nas w Polsce nie ma chyba tych testów z napisem ciąża lub brak ciąży. Szukałam ich bo chciałam elektroniczny, a nie zależało mi na tygodniach ciąży. Są tylko te z plusem i ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 😉
Aaa no to mozliwe 😅 fakt bo nie widzialam nigdzie na internecie nawet z polskimi napisami tylko ang albo niem
 
A mi się właśnie marzył ten elektroniczny i dzisiaj się już nie powstrzymalam... 18 dpo, 32 dc 🙉😍 nie wiem jak wy ale ja najchętniej robilabym testy co drugi dzień i patrzyła na wynik 😅
Ja tak miałam do bety, teraz mnie korci żeby betę łazić i sprawdzać 😉
Ale pięknie!! ❤️ Jaki plan masz teraz? Beta czy będziesz dzwonić do lekarza?
Musisz już mieć wysoką betę bo jak byś miała średnią/normalną to by Ci pokazał 2-3 🙂🤗 a tu już 3+ 😉
 
Zobaczylam serduszko w 6+3 ale slyszec nie slyszalam poniewaz nie powinno sie tak wczesnie sluchac bo te fale jakos niby zle oddzialowywuja na zarodek.
Też tak czytałam. Teraz według najnowszych wytycznych po prostu lekarz liczy ile uderzeń na minutę. Ale to świeże wytyczne więc nie ma się co stresować jak lekarz po staremu puści serduszko do posłuchania 🙂
 
Też tak czytałam. Teraz według najnowszych wytycznych po prostu lekarz liczy ile uderzeń na minutę. Ale to świeże wytyczne więc nie ma się co stresować jak lekarz po staremu puści serduszko do posłuchania 🙂
Wczesniej mialam mlodego lekarza ale zmienilam na takiego doswiadczonego co juz powinien na emeryturze byc ale zapał do pracy ma dalej widac ze ten zawod to jego pasja i obydwoje powiedzieli ze nie ma opcji narazie uslyszec bo to szkodzi na dziecko. Takze nie wiem czy nowe wytyczne ale wole poczekac zeby uslyszec. Sam widok na razie wystarczyl 🥰 i byl najcudowniejszym widokiem na swiecie
 
Ja pytałam lekarza od razu na pierwszej wizycie i powiedział że można [emoji16]

Dziewczyny a Wy współżyjecie ze swoimi mężami teraz ? Bo my wczoraj tak i zastanawiam się czy wolno [emoji849] ale nie chce chłopa trzymać parę miesięcy w celibacie, miałam też ochotę, a nie mam żadnych plamień, brzuch nie boli. To chyba będzie zakazane jak ktoś ma w historii poronienia, albo plami albo coś [emoji848] muszę zapytać lekarza na pierwszej wizycie.
W każdym razie tak dziwnie było [emoji85] zupełnie inaczej, ja nie mam kompletnie śluzu więc jakoś tak sucho [emoji848] a w sumie spoko [emoji6]
 
reklama
Do góry