reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Juz myslalam ze dzis bez mdlosci ale jednak sie pojawily. Ma byc dzis 27° myslalam ze gdzies wyjdziemy moze nad wode a jak bedzie tak jak wczoraj to bede umierac na lozku z awaryjną miską na zyganko obok 😂 niestety jak sie mdlosci rozkrecaja to mam tez zawroty glowy i nie ma opcji zebym doleciala do toalety w razie wymiotowania 😰😥
 
Dziewczyny a Wy współżyjecie ze swoimi mężami teraz ? Bo my wczoraj tak i zastanawiam się czy wolno 🙄 ale nie chce chłopa trzymać parę miesięcy w celibacie, miałam też ochotę, a nie mam żadnych plamień, brzuch nie boli. To chyba będzie zakazane jak ktoś ma w historii poronienia, albo plami albo coś 🤔 muszę zapytać lekarza na pierwszej wizycie.
W każdym razie tak dziwnie było 🙈 zupełnie inaczej, ja nie mam kompletnie śluzu więc jakoś tak sucho 🤔 a w sumie spoko 😉
 
Hahaha no mowie ci zobaczysz 😂😂😂
Piernik, a pamiętasz jak na tym teście z niebieskim plusem się u Ciebie dopatrywalyśmy plusa, a tam wyszła ta pionowa kreska taka pici pici cieniutka jak główka od szpilki ☺️😁😉
Juz myslalam ze dzis bez mdlosci ale jednak sie pojawily. Ma byc dzis 27° myslalam ze gdzies wyjdziemy moze nad wode a jak bedzie tak jak wczoraj to bede umierac na lozku z awaryjną miską na zyganko obok 😂 niestety jak sie mdlosci rozkrecaja to mam tez zawroty glowy i nie ma opcji zebym doleciala do toalety w razie wymiotowania 😰😥
Oj biedna, to porządnie Cie wzięło 🤗
 
Piernik, a pamiętasz jak na tym teście z niebieskim plusem się u Ciebie dopatrywalyśmy plusa, a tam wyszła ta pionowa kreska taka pici pici cieniutka jak główka od szpilki ☺😁😉

Oj biedna, to porządnie Cie wzięło 🤗
No pamietam 😂😂😂 jedna jakas sie upierala ze tam nic nie ma ale na nastepny dzien beta wyszla 18.7 to powiem ci ze te testy sa naprawde jakies ultra czule skoro dzien wczesniej byla kreska jak szpileczka a na nastepny dzien dopiero taka niziutka beta 😂
 
No pamietam 😂😂😂 jedna jakas sie upierala ze tam nic nie ma ale na nastepny dzien beta wyszla 18.7 to powiem ci ze te testy sa naprawde jakies ultra czule skoro dzien wczesniej byla kreska jak szpileczka a na nastepny dzien dopiero taka niziutka beta 😂
Trzeba się było przypatrzeć, ale było widać ☺️
No dokładnie są mega czułe skoro są od 25, a Ty miałaś 18 betę i coś wyszło 😁 szkoda tylko, że nie robią clearblue od 10 czułości 😉
Ja też chciałam na pamiątkę mieć ten ze wskaźnikiem tygodnia ciąży, ale i tak czytałam na forum, że bateria pada po jednym dniu także nic z tego 😁
 
Trzeba się było przypatrzeć, ale było widać ☺
No dokładnie są mega czułe skoro są od 25, a Ty miałaś 18 betę i coś wyszło 😁 szkoda tylko, że nie robią clearblue od 10 czułości 😉
Ja też chciałam na pamiątkę mieć ten ze wskaźnikiem tygodnia ciąży, ale i tak czytałam na forum, że bateria pada po jednym dniu także nic z tego 😁
Tak to prawda ze pada bateria. W tym co pokazuje tygodnie to u mnie 3 dni wytrzymal ale inny elektroniczny z tej firmy co pisze ciaza lub brak ciazy to sie do tej pory trzyma 😅😅😅
 
My normalnie. Jak zapytałam ginekologa czy można współżycie to mi odpowiedział "każde" [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Dziewczyny a Wy współżyjecie ze swoimi mężami teraz ? Bo my wczoraj tak i zastanawiam się czy wolno [emoji849] ale nie chce chłopa trzymać parę miesięcy w celibacie, miałam też ochotę, a nie mam żadnych plamień, brzuch nie boli. To chyba będzie zakazane jak ktoś ma w historii poronienia, albo plami albo coś [emoji848] muszę zapytać lekarza na pierwszej wizycie.
W każdym razie tak dziwnie było [emoji85] zupełnie inaczej, ja nie mam kompletnie śluzu więc jakoś tak sucho [emoji848] a w sumie spoko [emoji6]
 
reklama
Tak to prawda ze pada bateria. W tym co pokazuje tygodnie to u mnie 3 dni wytrzymal ale inny elektroniczny z tej firmy co pisze ciaza lub brak ciazy to sie do tej pory trzyma 😅😅😅
U nas w Polsce nie ma chyba tych testów z napisem ciąża lub brak ciąży. Szukałam ich bo chciałam elektroniczny, a nie zależało mi na tygodniach ciąży. Są tylko te z plusem i ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 😉
 
Do góry