reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

1.5 tygodnia temu moj żelek 🥰 bylo to w 7+1 dzis jest 8+5 wiec juz urosł ale wizyte mam po 4 tyg od ostatniej czyli wypada 29.05
 

Załączniki

  • Screenshot_20200509-223503_Gallery.jpg
    Screenshot_20200509-223503_Gallery.jpg
    233,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
O jaki piękny... ❤️ chciałam powiedzieć kruszek, ale to już nie kruszek to już maleńki człowieczek 😍
Super 😉 a co byście chcieli mieć? Syna czy córkę? 😉
Mąż bardziej chłopca, mnie obojętne niby ale mentalnie wyczuwam dziewczynkę :) może trochę na złość chłopu bo on już że synek synek i kropka :D
No śmiejemy się że żabka z dużą główką na tych zdjęciach :D
 
No straszne :( w sumie nie pamietam jakos chyba od 7 mialam ale nie takie silne, czasami prawie wcale w porownaniu do tego jak teraz w 9 tygodniu.
Ło jejku to się musisz namęczyć. Oby szybko ustąpiły 🤗
1.5 tygodnia temu moj żelek 🥰 bylo to w 7+1 dzis jest 8+5 wiec juz urosł ale wizyte mam po 4 tyg od ostatniej czyli wypada 29.05
Piękny 😍 i fajnie, że już masz prenatalne umówione.
 
Staraczki kochane kiedy ktoś testuje?
Ja dalej mierzę temperature przed wstaniem 😂 tak sobie to polubiłam, że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale dziś stwierdziłam, że już schowam termometr, spakuje na za 2 lata. Uprałam futerał i już nie mierzę 😋 według NPR ciąża potwierdzona bo potrzeba 17 wysokich temperatur, a ja mam 19 dzień dziś 😉 także kiedyś bet nie było i kobiety też wiedziały ☺
Tak sobie pomyślałam, że nie mam testu na pamiątkę. Zrobiłam jeden - wyszła blada kreska. Potem za dwa dni powtórzyłam, ale wieczorem więc też nie gruba. A potem już na bety latałam. Dziś sobie zrobiłam test na pamiątkę. Jeszcze został mi jeden taki klasyczny z dwoma kreskami to też zrobię za parę dni i sobie zostawię na pamiątkę. Wszystko ląduje do pudełka wspomnień 😁
Dziewczyny łapcie pozytywne fluidy 😘❤ obym i u Was zobaczyła za parę dni taki test 😉
IMG_20200510_061311.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja to z tego szczęścia to kilka pozytywnych testów zrobiłam [emoji1787][emoji1787]
Staraczki kochane kiedy ktoś testuje?
Ja dalej mierzę temperature przed wstaniem [emoji23] tak sobie to polubiłam, że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale dziś stwierdziłam, że już schowam termometr, spakuje na za 2 lata. Uprałam futerał i już nie mierzę [emoji39] według NPL ciąża potwierdzona bo potrzeba 17 wysokich temperatur, a ja mam 19 dzień dziś [emoji6] także kiedyś bet nie było i kobiety też wiedziały [emoji3526]
Tak sobie pomyślałam, że nie mam testu na pamiątkę. Zrobiłam jeden - wyszła blada kreska. Potem za dwa dni powtórzyłam, ale wieczorem więc też nie gruba. A potem już na bety latałam. Także dziś sobie zrobiłam test na pamiątkę. Jeszcze został mi jeden taki klasyczny z dwoma kreskami to też zrobię za parę dni i sobie zostawię na pamiątkę. Wszystko ląduje do pudełka wspomnień [emoji16]
Dziewczyny łapcie pozytywne fluidy [emoji8][emoji3590] obym i u Was zobaczyła za parę dni taki test [emoji6]
Zobacz załącznik 1117653
 
U mnie dopiero 1 część cyklu, ale łapie [emoji3]
Staraczki kochane kiedy ktoś testuje?
Ja dalej mierzę temperature przed wstaniem [emoji23] tak sobie to polubiłam, że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale dziś stwierdziłam, że już schowam termometr, spakuje na za 2 lata. Uprałam futerał i już nie mierzę [emoji39] według NPL ciąża potwierdzona bo potrzeba 17 wysokich temperatur, a ja mam 19 dzień dziś [emoji6] także kiedyś bet nie było i kobiety też wiedziały [emoji3526]
Tak sobie pomyślałam, że nie mam testu na pamiątkę. Zrobiłam jeden - wyszła blada kreska. Potem za dwa dni powtórzyłam, ale wieczorem więc też nie gruba. A potem już na bety latałam. Także dziś sobie zrobiłam test na pamiątkę. Jeszcze został mi jeden taki klasyczny z dwoma kreskami to też zrobię za parę dni i sobie zostawię na pamiątkę. Wszystko ląduje do pudełka wspomnień [emoji16]
Dziewczyny łapcie pozytywne fluidy [emoji8][emoji3590] obym i u Was zobaczyła za parę dni taki test [emoji6]
Zobacz załącznik 1117653
 
Staraczki kochane kiedy ktoś testuje?
Ja dalej mierzę temperature przed wstaniem 😂 tak sobie to polubiłam, że wcale mi to nie przeszkadza.
Ale dziś stwierdziłam, że już schowam termometr, spakuje na za 2 lata. Uprałam futerał i już nie mierzę 😋 według NPL ciąża potwierdzona bo potrzeba 17 wysokich temperatur, a ja mam 19 dzień dziś 😉 także kiedyś bet nie było i kobiety też wiedziały ☺
Tak sobie pomyślałam, że nie mam testu na pamiątkę. Zrobiłam jeden - wyszła blada kreska. Potem za dwa dni powtórzyłam, ale wieczorem więc też nie gruba. A potem już na bety latałam. Także dziś sobie zrobiłam test na pamiątkę. Jeszcze został mi jeden taki klasyczny z dwoma kreskami to też zrobię za parę dni i sobie zostawię na pamiątkę. Wszystko ląduje do pudełka wspomnień 😁
Dziewczyny łapcie pozytywne fluidy 😘❤ obym i u Was zobaczyła za parę dni taki test 😉
Zobacz załącznik 1117653
Tez mam na pamiatke tylko powiem ci ze te z clearblue robia sie brzydkie za tydzien/dwa beda takie strasznie żolte i paskudne, ja swoje z tej firmy wywalilam przez to choc to byl test ktory jako 1 wykazal ciaze bo sa mega mega czule no ale zrobilam jakis inny taki i minelo spoor czasu a on nie zazolkniety i wyglada nie obrzydzająco powiem 😂
 
reklama
U mnie dopiero 1 część cyklu, ale łapie [emoji3]
Przyda się i w pierwszej części cyklu 😁
Tez mam na pamiatke tylko powiem ci ze te z clearblue robia sie brzydkie za tydzien/dwa beda takie strasznie żolte i paskudne, ja swoje z tej firmy wywalilam przez to choc to byl test ktory jako 1 wykazal ciaze bo sa mega mega czule no ale zrobilam jakis inny taki i minelo spoor czasu a on nie zazolkniety i wyglada nie obrzydzająco powiem 😂
O łał to fest, że tak jest. To jeszcze mam jeden ostatni - trzeba wykorzystać. Może nie zrobi się obrzydliwy 😂
 
Do góry