reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Kurde będę miala stres przed wizytą.. Bo dowiem sie czy w ogóle pęcherzyki są.. Niby testy owu sa ale jednak badanie to badanie..
Moze jak mu powiem ze mam problem z zajściem w ciążę to odrazu da jakieś leki
I chyba wykonam badanie progesteronu przed wizytą. Tylko w jakim terminie najlepiej?
 
reklama
Progesteron to 7 dni po owulacji się robi :)

Na spokojnie bez stresu.

Będziesz wiedziała czy pęcherzyki rosną, możesz też sprawdzić czy pękną - to już sporo wiedzy przy staraniach.
 
Kurde będę miala stres przed wizytą.. Bo dowiem sie czy w ogóle pęcherzyki są.. Niby testy owu sa ale jednak badanie to badanie..
Moze jak mu powiem ze mam problem z zajściem w ciążę to odrazu da jakieś leki
I chyba wykonam badanie progesteronu przed wizytą. Tylko w jakim terminie najlepiej?
Jak powiesz,że się staracie o ciążę to zapyta ile, dla lekarza to minimum rok regularnego przytulania (3/4 razy w tygodniu).
 
Jak powiesz,że się staracie o ciążę to zapyta ile, dla lekarza to minimum rok regularnego przytulania (3/4 razy w tygodniu).
No my 9 miesięcy ale tak celujemy w owu i płodne od pol roku, dla mnie to dużo. I powiem ze juz chce wiedzieć czy cos jest na rzeczy.
Mąż też będzie nasienie badał żeby zobaczyć czy jego plemniki są dobre.
Mam nadzieję że tak. Oboje młodzi jesteśmy.
 
No my 9 miesięcy ale tak celujemy w owu i płodne od pol roku, dla mnie to dużo. I powiem ze juz chce wiedzieć czy cos jest na rzeczy.
Mąż też będzie nasienie badał żeby zobaczyć czy jego plemniki są dobre.
Mam nadzieję że tak. Oboje młodzi jesteśmy.
Powiedz w takim razie, że 13 miesięcy intensywnych starań
Zależy na kogo trafisz. Nie mów,że celujesz w dni owu tylko,że kochacie się systematycznie co 2/3 dni. Jak trafisz na kiepskiego lekarza to powie abyś przyszła po roku itp.
 
reklama
Powiedz w takim razie, że 13 miesięcy intensywnych starań
Zależy na kogo trafisz. Nie mów,że celujesz w dni owu tylko,że kochacie się systematycznie co 2/3 dni. Jak trafisz na kiepskiego lekarza to powie abyś przyszła po roku itp.
Okej, powiem powiem właśnie ze to intensywnie. Ponoć bardzo dobry lekarz i specjalizuje sie w niepłodności też. Tazke mam nadzieję że wszystkiego się dowiem od niego i ze będzie rzetelny tak jak piszą
 
Do góry