reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Tak , będzie widać, bo ja jak byłam na wizycie kontrolnej kiedyś to mi mówiła że zaraz wyleci pecherzyk i że przez najbliższe 3 dni można się starać:-)
Czy będąc dwa dni przed owulacja ginekolog już będzie widział ze do owulacji może dojść i czy w ogóle dojdzie?
Ide pierwszy raz i dopiero pierwszy raz będę o takie rzeczy pytać i sprawdzać wszystkp jezeli chodzi o zajście w ciążę
 
Dziewczyny, ja dalej plamie wczoraj włącznie z nocą blada krew dalej. Dzis od rana brązowa/kawa z mlekiem i.fuul obfity śluz (wybaczcie za te doslownosc) to może być od tej nadzerki? Bo ja już zglupialam, doktorek wczoraj mówił że powinno ustac po dupku i luteinie dopochwowo a ja mam tego coraz więcej i już znowu schiza ze to coś z maluchem jednak złego 🥴😟😟🤢😔🤐😶😥😥
 
Kurczę nie wiem, może skonsultuj się z lekarzem ?
Dziewczyny, ja dalej plamie wczoraj włącznie z nocą blada krew dalej. Dzis od rana brązowa/kawa z mlekiem i.fuul obfity śluz (wybaczcie za te doslownosc) to może być od tej nadzerki? Bo ja już zglupialam, doktorek wczoraj mówił że powinno ustac po dupku i luteinie dopochwowo a ja mam tego coraz więcej i już znowu schiza ze to coś z maluchem jednak złego [emoji3061][emoji45][emoji45][emoji1785][emoji17][emoji850][emoji55][emoji26][emoji26]
 
reklama
Do góry