reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Jak powiesz,że się staracie o ciążę to zapyta ile, dla lekarza to minimum rok regularnego przytulania (3/4 razy w tygodniu).
3/4 razy w tygodniu. I tak pieprzą bez sensu ci lekarze. Rok takiego starania można brać pod uwagę jak się nie chodzi na monitoring i nic, bo wiadomo, nie wiadomo kiedy owu. Ale mi np lekarz mówił żeby się wstrzymywać do owu. Potem. Jest maraton, a po owu nie, by nie było plamień jak u mnie. I przytulanki wychodzą raptem 5-6 razy w cyklu. A oni pieprzą tak wszystkim jak leci ......
 
reklama
3/4 razy w tygodniu. I tak pieprzą bez sensu ci lekarze. Rok takiego starania można brać pod uwagę jak się nie chodzi na monitoring i nic, bo wiadomo, nie wiadomo kiedy owu. Ale mi np lekarz mówił żeby się wstrzymywać do owu. Potem. Jest maraton, a po owu nie, by nie było plamień jak u mnie. I przytulanki wychodzą raptem 5-6 razy w cyklu. A oni pieprzą tak wszystkim jak leci ......
Wstrzymać się od współżycia aż do owu to plemniki są stare więc może nie dojść do zapłodnienia. Można się wstrzymać owszem ale 3 dni przed owu się nie kochać i dopiero w owu. Sex ma być też dla przyjemności nie tylko do "produkcji". Ja sobie nie wyobrażam żeby z mężem współżyc tylko np 5 razy w całym cyklu to jest moim zdaniem przesada.
 
Wstrzymać się od współżycia aż do owu to plemniki są stare więc może nie dojść do zapłodnienia. Można się wstrzymać owszem ale 3 dni przed owu się nie kochać i dopiero w owu. Sex ma być też dla przyjemności nie tylko do "produkcji". Ja sobie nie wyobrażam żeby z mężem współżyc tylko np 5 razy w całym cyklu to jest moim zdaniem przesada.
Jakbyś jedynie dwa tygodnie w miesiącu nie miała okresu to inaczej byśmy rozmawiały. Też tka robimy że po okresie z raz dwa ale potem czekamy do owulacji. A dwa dni po owulacji zaczynam plamić. Plamie tydzień czasu do okresu. Potem okres mam 9 dni, okres się kończy, 1,5 tygodnia na czysto i znowu plamienie.
 
Jakbyś jedynie dwa tygodnie w miesiącu nie miała okresu to inaczej byśmy rozmawiały. Też tka robimy że po okresie z raz dwa ale potem czekamy do owulacji. A dwa dni po owulacji zaczynam plamić. Plamie tydzień czasu do okresu. Potem okres mam 9 dni, okres się kończy, 1,5 tygodnia na czysto i znowu plamienie.

Też miewałam takie plamienia.

Luteina wszystko unormowała i wyrównała mi cykle.

Poszłabym na Twoim miejscu do gina, bo to zdecydowanie długo się wlecze...
 
Też miewałam takie plamienia.

Luteina wszystko unormowała i wyrównała mi cykle.

Poszłabym na Twoim miejscu do gina, bo to zdecydowanie długo się wlecze...
Ile razy mam powtarzać że ja jestem u ginekologa 3 razy w cyklu :)Już siódmy mnie leczy i ostatni bo następnym krokiem klinika w wakacje. Zjadłam już tone luteiny i dupka. Nikt nie wie skąd to. Hormony ok i fizycznie ok
 
Ile razy mam powtarzać że ja jestem u ginekologa 3 razy w cyklu :)Już siódmy mnie leczy i ostatni bo następnym krokiem klinika w wakacje. Zjadłam już tone luteiny i dupka. Nikt nie wie skąd to. Hormony ok i fizycznie ok

O kurcze... to dziwne faktycznie. Przecież jakaś przyczyna musi być. Może krzepliwość sobie sprawdź.

Nie śledzę postów każdego użytkownika ;) i nie notuje ich do notesu by je wszystkie pamiętać.

U mnie z kolei wariują miesiączki, także dziwaczne te nasze macice. Jak widać skąplkowana machina.
 
O kurcze... to dziwne faktycznie. Przecież jakaś przyczyna musi być. Może krzepliwość sobie sprawdź.

Nie śledzę postów każdego użytkownika ;) i nie notuje ich do notesu by je wszystkie pamiętać.

U mnie z kolei wariują miesiączki, także dziwaczne te nasze macice. Jak widać skąplkowana machina.
Robiłam badania na krzepiwosc wiele razy. Wszystko ok. I mi każdy lekarz mowi, ZE NIE WIE CO MI JEST. To są cuda
 
To jest strasznie uciążliwe. Też latałam ciągle z wkładką, bo wieczne plamienia i plamienia.

Dziwne to wszystko jakieś...
 
reklama
Cześć,
Właśnie wróciłam z soru. Oprócz opryskliwych bab przyjmujących i czekania wyszlp najgorsze. (Dalej leci że mnie krew mpcno).. Lekarz stwierdził na usg że zamiast 8tc wygląda na 6tc do tego brak bicia serduszka i zagniezdzil się blisko krawędzi przy szyjce zamiast bardzieu na środku.. prawdopodobnie w ciągu paru dni poronie sama. W środę mam usg i jeśli sytuacja się nie zmieni to leki..
 
Do góry