reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Dziewczyny jaki kanał.
Ze względu na mój pik ostatnio wczoraj przytulanki to i dzisiaj chcieliśmy poprawić. No i sie zaczęło. Ostatnio jak ze swoim się wygłupiałam jak leżał a ja przed nim to zarzucił mi swoje nogi na ramiona, uchwycił stopami szyi i zaczął uginać i prostować nogi, nie wiem czy dacie radę sobie to wyobrazić 😂😂Dla mnie mało przyjemne ale to była walka na przetrwanie i wszystko dozwolone 😅 no i właśnie dzisiaj podczas przytulanek doszło do bardzo zbliżonej pozycji z tym że odwrotność ról ( przepraszam za szczegóły) ale mojemu się przypomniało i mi przypomniał i zamiast go uspokoić i zachęcić do działań to ja go złapałam tak nogami i przyciaglam je do siebie i jak wybuchlismy śmiechem to nie mogliśmy się uspokoic. Ja płakałam wręcz. Jeszcze na domiar wszystkiego szybko szybko to jak zobaczyłam że on skarpetek nie zdjął a były w groszki 😂😂😂😂 no tak komicznie to jeszcze nie było u nas 😅 przez naszą nie powagę stracimy kolejny cykl 😑
Dzięki, rozbawiłaś mnie trochę 😅
Jeśli chodzi o ostatnie zdanie to wcale nie straciliście cyklu. Były przytulanki dzień wcześniej. Śmieszki i dobry nastrój mogły przyspieszyć pracę komorki/plemników. Lepiej tak niż 2 dni na poważnie, pod rząd pod dyktando bo tak trzeba. Przynajmniej macie wesoło ☺️
 
Cześć dziewczyny.
Wkoncu się dokopalam i nadrobilam, rossig tak jak dziewczyny pisały. Trzymaj się mocno,zrob tetaz wszystko na co najdzie tylko ochota i jesteśmy z Tobą wszyscy. Myślę za zarówno foeumowiczki jak i czytelniczki,mniej czy więcej udzielające się. Przesylam od siebie tez duzooo uścisków,jesteś silna.

Ehh..
U mnie od wczoraj plamienia najpierw brązowe potem trochę krwi. Dziś z rana to samo. Do tego ból i rwanie z lewej strony brzucha. Doktor przepisał mi duphaston 2x1 i luteine 3x1. Poza tym mówił,że mam nadzerke. Plamie mniej ale dalej na brązowo. Mam 7tc+2. Nie wiem co myśleć już,mam wrócić za dwa tygodnie. Na dworze leje wiec zostaje tylkp drzemka na resztę dnia i spanie,akurat się dostosuje bo pilnuje od rodziny szczeniaczka. A on lata chwilę i już zasypia. Normalnie zgranie mamy 100%. Ściskam Was wszystkie kochane i przesyłam wirtualną energie(A resztę energii idę przeznaczyć na drzemke) 😘🧐😏
 
A możesz napisać do czego używają tej czarnuszki? Bo kupiłam do pieczenia chleba. A tak to nie mam pomysłu do czego jej można dodać.
Nadzieję zawsze warto mieć 🤗
Pewnie 😉
Screenshot_20200605_171633_com.android.gallery3d.jpg

Screenshot_20200605_171639_com.android.gallery3d.jpg


Dosypuje czarnuszki np do sałatki, dodaje do dressingu, to taki trochę a'la pieprz dla mnie 😉
 
Oczywiscie ze byly 😉😉😉
Dzis juz zapisze sie do szpitala, im szybciej tym lepiej, jakbym zaszla najwyzej odwolam... Widze ze czekaja mnie niezle lato 🙄🙄🙄
Dziewczynki dzis 17 dc, juz po owulacji... A mnie strasznie dol boli, jak na okres, a w szczegolnosci jajnik z ktorego bylo owu... Co sie dzieje...nigdy tak nie bylo...😐😐😐
 
Wczoraj bylam u gin w 16 dc i powiedzial ze jedtem juz po... Obstawiam 14-15 dzien, troche wczesnie, ale to pewnie po Aromku bo bralam pierwszy cykl...
 
reklama
Do góry