reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

dzięki kobitki, ja raczej jestem na 90% nastawiona na zachowanie tego w tajemnicy przed mężem. Pomimo, że z mamą mam cudowny kontakt, z siostrami też, im także nie zamierzam nic mówić. Wygadałam się tutaj Wam i jest mi lżej. Powiem szczerze, dawno tak dobrze nie spałam jak tej nocy. Chyba dlatego że zrzuciłam to z siebie. Dziękuję że jesteście :-):-)
p.s. brakuje tu minki BUZIAKA bo bym Wam wszystkim wkleiła za Waszą dobroć i rady :-)
 
reklama
kacha wawa dzieki tez musze w to wierzyc.
Beata tak tzrymaj jestes dzielna i odwazna i zobaczysz wszystko sie ulozy jak tylko wezmiesz dzidzie na rece cala reszta przestanie sie liczyc.
 
Beata, podziwiam Cię. Podziwiam za to, że jesteś przede wszystkim matką, że tak pokochałaś to niewinne Maleństwo od pierwszych chwil. Podziwiam Cię jako człowieka- jesteś wspaniała. Wierzę, że życie odda Ci w nadmiarze wszelkim dobrem i tego Ci życzę, Kochana:-)
Motylku, jestem z Tobą. I jestem pewna, że będzie dobrze. Ściskam Cię i trzymam kciuki:tak:
 
Ostatnia edycja:

MÓJ SYNEK BĘDZIE ZDROWY!!

Evvelina NT 7mm

Ewelina, wielkie gratulacje i życzę teraz dużo radości i spokojnej ciąży.. :tak:


Popsutą zabawkę się wywaliło, a sprawiło sobie nową....

Pozbyłaś się dziecka, które nie pasowało do Twojej wizji świata,a sprawiłaś sobie drugie - zdrowe.

Już dawno z tonu spuściłam
potraktowałaś swoje dzieci jak zabawki

A kacha dalej oskarża, atakuje i nic na temat nie pisze.. żałosne jak zwykle..

halooooooo, czy jest tutaj moderator? Skoro jest oskarżenie o pozbycie się dziecka to może prokurator powinien się tym zainteresować z urzędu? W sieci nie jesteśmy anonimowi.
 
Mina, stronę wcześniej napisałam na temat, ale tego nie zauważyłaś :-) Teraz Ty odkopujesz posty sprzed kilku stron. Próbujesz znowu mnie sprowokować? Takie prowokacje to też trolling :-) Nie uda Ci się :-)
 
nie odkopuje tylko czytam zaległości. Nie było mnie 2 dni na forum ale wchodzę tutaj a ty jak zwykle agresja i uśmieszki w twoich postach. Zajmij się raczej swoim dzieckiem bo wg ciebie my rodzimy tylko zabawki których chcemy się pozbyć.

na temat: robić amniopunkcję jeżeli wiemy co nam to da. i tyle.
 
Trafilam na ten watek przypadkiem i wiem ze dziecko z ZD nie jest straszne ,mam 6letniego synka ZD i nigdy bym go nie oddala .Czekam teraz na dzidzie ktora jest "zdrowa" wedlug usg na amniopunkcje sie nie zgodzilam ryzyko mam wyliczone na 1:125
 
Oj Mina, Mina, widzę, że masz wielki problem z czytaniem ze zrozumieniem :-) Nikt nie napisał, że Wy rodzicie zabawki, których chcecie się tylko pozbyć (hmm w ogóle jacy Wy?). Ba, do Ciebie nawet się nie zwracałam, bo Ciebie przecież nie było na forum :-) Więc po co po dwóch dniach jak nadrabiasz zaległości się odzywasz, jak widzisz, że już jest spokój i z Anką odpuściłyśmy? Chyba tylko po to, żeby sprowokować dyskusję :-) A myślę, że i Anka i ja mamy już dyskusji dość i po prostu każda będzie robiła swoje i tyle :tak: Miłego wieczora Ci życzę :-)


Witaj Edytka :-) To Twój Synek rok starszy od mojego Oliśka :-) Wiesz, masz sytuację jak ja sprzed roku. Tyle, że u mnie ryzyko było ciut mniejsze, bo 1:150. Laura urodziła się w 100% zdrowa, z prawidłowym kariotypem :-) Nam troszkę te statystyki psuje fakt, że mamy już jedno dziecko z ZD, poza tym ja poszłam na pobranie krwii po całonocnej biegunce i wymiotach, a infekcje też mogą zakłamywać wyniki. I u Ciebie też na bank będzie zdrowy Dzidziuś, tego Ci z całego serca życzę :tak: A jesteś może na Zakątku 21, forum dla rodziców dzieci z ZD? Jak nie to serdecznie zapraszam. Linku wstawiać nie będę coby nie było potraktowane to jako spam, ale wygoogluj sobie ;-) Pozdrowionka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia i po co ten post napisałaś? Żeby dolać oliwy do ognia? Również polecam naukę czytania ze zrozumieniem :-)
Nigdzie nie napisałam, że:

wg ciebie my rodzimy tylko zabawki których chcemy się pozbyć.

Pytam się jacy Wy? Pisałam personalnie do jednej tylko osoby, nie do Was. Ta osoba odpuściła i ja odpuściłam. A Ty i Mina cały czas drążycie temat, przeinaczając to co napisałam :-) Miłego wieczora Ci życzę :-)
 
Do góry