reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
gocha nic nigdy nie jest latwe, ja nerwowke przezywalam jak czekalam na wyniki Pappa. teraz sie denerwuje przed porodem czy dzidzia bedzie zdrowa ale okaze sie jak urodze nie wczesniej a to juz na dniach.
trzymam kciuki, zeby ten czas oczekiwania minal ci spokojnie i bez nerwow na czyms przyjemnym i mam nadzieje, ze za 3 tyg przeczytam ze dzidzia zdrowa.

nero super ze dzidzius zdrowy.
 
Nero GRATULACJE!!!! cieszę się, że synus zdrowy

malutk_a ja 3 m-ce temu też sie denerwowałam, cy córeczka bedzie zdrowa, bo ryryko ZD i ZE z usg miałam wysokie, a amnio nie robiłam, córunia zdrowa smacznie sobie śpi, trzymam kciuki za twoja dzidzię, a gdzie będziesz rodziła, ja rodziłam w Krakowie na Kopernika :)
 
Witam
21 stycznia urodziłam zdrowego Kubusia!!! Ryzyko ZD wynosiło u mnie 1:307. Od wczoraj jesteśmy już w domku. Jak widać testy pappa to tylko statystyki ... Trzymam kciuki za przyszłe Mamusie! Bądźcie dobrej myśli!
Gratuluje !! :tak::-):-)
Teraz to już z górki ;-):-)


Gocha, wiesz ja specjalistką nie jestem w tych wynikach ale jak na moje oko to Ty masz naprawdę minimalne ryzyko na trisomię :sorry:
Na pewno wszystko będzie dobrze :tak:
Życzę spokojnych 3 tygodni. Książki i kawki z sąsiadkami, przyjaciółkami chyba najszybciej umilą Ci ten czas :tak:


Malutka, hop hop, co u Ciebie?


Wiecie co?...ten test pappa powinien być prawnie zakazany :cool::cool:
Jest fałszywy, wprowadza w błąd i tyle. Nie rozumiem dlaczego lekarze go wykonują wiedząc że nie jest on miarodajny :no::no:
 
Cześć dziewczyny!
Gratuluję zdrowych dzidziusiów!!! Ja ciągle czekam i popadam ze stanu euforii w stan rozpaczy i odwrotnie. Najgorsze to czekanie. Żeby tak można było zasnąć i obudzić się za trzy tygodnie !!!
Ja też wierzę że wszystko będzie dobrze :) Wiem że czekanie jest dobijające bo sama czekałam pare miesięcy czyli do rozwiązania... Wiem że to trudne ale musisz myślec pozytywnie i nie stresuj się bo dzidzia czuje Twoje emocje! Gratuluje odwagi bo ja bardzo bałam się tej amniopunkcji. Ja czekając na Kubusia pocieszałam się tym że testy pappa ni jak mają się do rzeczywistości :) Zobacz ile dziewczyn miało wskazanie do amnio a urodziło zdrowe dzieciaczki. A więc uszy do góry zajączku ;)
 
Gocha37 ja miałam ryzyko ZD 1:31 po USG, a urodziłam zdową córkę, twoje ryzyko jest znacznie niższe, więc na pewno wszystko będzie dobrze, ja jestem w podobnym wieku co ty (jeśli 37 w twoim nicku oznacza wiek).
Nie martw sie wszytko bedzie dobrze, sam test PPA często wychodzi fałszywie pozytywny

Nero
i jak tam synuś?

Barmanka79 a co u ciebie?
 
agahk - dzięki.Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Ale to chyba normalne, że mam też wątpliwości. Sama już nie wiem. Zaczęłam nawet prać już niemowlęce ubranka. Bardzo bym chciała, żeby spełnił się sen mojej córci - zdrowy braciszek.
 
reklama
Gocha37 zobaczysz wszystko będzie dobrze; urodzisz zdrowego dzidziusia; myśle ze nie trafilas na lekarza który by wszystko sensownie wytłumaczył a nie kierował na badania, które zabierają tyle zdrowia. Zacznij wierzyć w to ze dzidzius jest zdrowy.trzymam za ciebie kciuki:tak:
 
Do góry