reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Czuje się super bo czuję jak co chwilę mała mnie kopie więc wiem że narazie u niej wszystko wporzadku ☺ brzuch mnie nie boli jedynie trochę głowa ale to chyba od tego leżenia
 
Czuje się super bo czuję jak co chwilę mała mnie kopie więc wiem że narazie u niej wszystko wporzadku ☺ brzuch mnie nie boli jedynie trochę głowa ale to chyba od tego leżenia
No jeśli czujesz ruchy to wiadomo, że z malutką wszystko w jak najlepszym porządku :) bardzo się cieszę że tak dobrze się czujesz ;)
 
My zdecydowaliśmy się z mężem na amniopunkcje dopiero po polowkowym badaniu bo Pani doktor nie uchwycila kości nosowej i miałam ryzyko 1:6. I powiem Ci ze warto się zdecydować ponieważ ja już jestem spokojniejsza pomimo że nie mam jeszcze wyników. Dostanę wyniki to jeżeli były by złe mam jeszcze 5 miesięcy żeby się na to wszystko psychicznie przygotować i ewentualnie zapoznać z chorobą. Ale jesteśmy dobrej myśli że nasza mala jest cała i zdrowa

Super, że już po zabiegu i czujesz się dobrze :) Trzymam kciuki za szybki i dobry wynik :) Na pewno taki będzie, bardzo w to wierzę :)
 
Osia
Witaj :)
Miałam dokładnie te same obawy
Bardziej od wyniku bałam się ryzyka badania
Ale powoli ułożyłam sobie to w głowie
W pn minie 2 tyg od amnio
Niestety nie wzięłam fisha wiec misze się uzbroić w cierpliwość, ale ulga przyszła już po badaniu
Kilka dni oszczędzania się i teraz już stres minął związany z zagrożeniami badania
Ale każdy podejmuje ryzyko o decyzje sam
Jak moja bratowa usłyszała ze zaglądam na forum zareagowała ze to nie dobry pomysł bo tylko mogę się zdenerwować a to jedyne miejsce gdzie poczułam spokój i zrozumienie.
Wszystkie tu maja spore powody do obaw ale większość pisze o nadziei, wsparciu i zrozumieniu
Mój mąż wciąż powtarzał- bedzoe Ok, ale nie pytał czego się boje, jak może mi pomoc i mimo iż miał „ pozytywne” nastawienie mnie to nie uspokajało wręcz wkurzało ze mówi puste slogany
A tu dziwczyny naprawdę wiedza co mówią bo to z naszego doświadczenia a każdy miał swój stres
Życzę ci właściwej dla siebie decyzji z która będzie ci dobrze samej ze sobą!
Trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszytko skończy się dobrze :))

Justus! Super ze wracasz do formy
Mnie tez brzuch pobolewal- kladalam się wtedy no i zero dźwigania!
Trzymam kciuki i czekamy na wasze wyniki!
 
Cześć dziewczyny! :) Ogromnie się cieszę razem ze wszystkimi, które są już po połówkowych i ich maleństwa zdrowo rosną i nieustannie trzymam kciuki i modlę się za te, które są jeszcze przed amnio albo czekają na wyniki! Z perspektywy czasu uważam, że amnio to była najlepsza możliwa decyzja.
Ja powoli zaczynam czuć ruchy, ale są jeszcze mało specyficzne, chociaż coraz mocniejsze. 11.05 mamy bad. połówkowe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z naszą małą dziewczynką. ;)
Pozdrowienia i udanej majówki! :) Ja swoją spędzę w pracy, ale po 2 miesiącach L4 (wróciłam do pracy 2 tygodnie temu) nawet mi to nie przeszkadza. ;)
 
Cześć dziewczyny! :) Ogromnie się cieszę razem ze wszystkimi, które są już po połówkowych i ich maleństwa zdrowo rosną i nieustannie trzymam kciuki i modlę się za te, które są jeszcze przed amnio albo czekają na wyniki! Z perspektywy czasu uważam, że amnio to była najlepsza możliwa decyzja.
Ja powoli zaczynam czuć ruchy, ale są jeszcze mało specyficzne, chociaż coraz mocniejsze. 11.05 mamy bad. połówkowe i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze z naszą małą dziewczynką. ;)
Pozdrowienia i udanej majówki! :) Ja swoją spędzę w pracy, ale po 2 miesiącach L4 (wróciłam do pracy 2 tygodnie temu) nawet mi to nie przeszkadza. ;)
Ja też uważam że amnio było dobrą decyzją, dzięki temu wiem że moim synkiem wszystko w porządku i że jest zdrowy :) i tetaz w pełni mogę się cieszyć ciążą :)
Ja też codziennie się modlę o każdą kobietę która musiała przez to przejść i która przechodzi .
Daj znać po połówkowych co u was słychać :) buziaczki oraz miłej i lekkiej pracy w ten majówkowy weekend :)
 
Flammette, Adell uwazam podobnie. Dzieki amniopunkcji jedyem szczesliwa i spokojna.
Flammette miłej pracy
Ja też już 2 miesiąc na zwolnieniu, ale nie zamierzam wracać. Mam zbyt stresująca i wolę teraz odpocząć przed pracą 24godxiny na dobę które mnie czeka za kilka miesięcy. Plus czas z synkiem- Kto tego później już nie będzie.
Zdążyliśmy zrobić grila i uciec przed burzą. Ale u nas cieplutko. Ubrania letnie
 
Falmte ja mam tez połówkowe 11 maja :)
I wciąż zerkam na wyniki amnio, mam nadzieje ze po ich otrzymaniu tez będę Happy :)
Justus jak u was forma?
 
reklama
Do góry