reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Świetnie w środę jadę do swojej Gin żeby sprawdzić czy wszystko w porzadku ale jestem dobrej myśli bo mała się wierci a ja czuję się dobrze

No to pięknie :)))
Ja się bałam ze mi wody się sączą jak tylko poczułam wolność.... ale w ciąży to normalne tylko nadwyczulona byłam ;)
Cieszę się ze czujesz się dobrze:)
Daj znać po gin jak tam
 
reklama
Jestem już po wizycie u małej w porządku i u mnie tak samo. Kawałek kości nosowej jest widoczny ale malutki. Mąż mówi że nos będzie miała po mnie mały. Tydzień po amnio minął teraz jeszcze z 2 tygodnie czekania....
 
Jestem już po wizycie u małej w porządku i u mnie tak samo. Kawałek kości nosowej jest widoczny ale malutki. Mąż mówi że nos będzie miała po mnie mały. Tydzień po amnio minął teraz jeszcze z 2 tygodnie czekania....

Super ze po badaniu wszystko Ok:))
A co do noska to tatusiek ma racje , dobrze ze kość jest i tego należy się trzymać- dobrych info!!
A ja mam nadzieje ze najdalej w pn się dowiem co i jak.... wtedy mina 3 tyg
 
Jestem już po wizycie u małej w porządku i u mnie tak samo. Kawałek kości nosowej jest widoczny ale malutki. Mąż mówi że nos będzie miała po mnie mały. Tydzień po amnio minął teraz jeszcze z 2 tygodnie czekania....
Najważniejsze że widać kość :) może faktycznie będzie miała malutki nosek :) cały czas trzymam kciuki Za wynik amnio .
Super ze po badaniu wszystko Ok:))
A co do noska to tatusiek ma racje , dobrze ze kość jest i tego należy się trzymać- dobrych info!!
A ja mam nadzieje ze najdalej w pn się dowiem co i jak.... wtedy mina 3 tyg
Obyś jak najszybciej się dowiedziała, czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości :)
 
Jestem już po wizycie u małej w porządku i u mnie tak samo. Kawałek kości nosowej jest widoczny ale malutki. Mąż mówi że nos będzie miała po mnie mały. Tydzień po amnio minął teraz jeszcze z 2 tygodnie czekania....

Wszystko będzie ok, trzymam kciuki
 
Super ze po badaniu wszystko Ok:))
A co do noska to tatusiek ma racje , dobrze ze kość jest i tego należy się trzymać- dobrych info!!
A ja mam nadzieje ze najdalej w pn się dowiem co i jak.... wtedy mina 3 tyg
Ola może jeszcze w tym tygodniu.. ja robiłam we wtorek i wynik i były za 2,5 tyg,
Czyli u Ciebie wypadałoby jutro pojutrze..
Trzymam kciuki
 
Jestem już po wizycie u małej w porządku i u mnie tak samo. Kawałek kości nosowej jest widoczny ale malutki. Mąż mówi że nos będzie miała po mnie mały. Tydzień po amnio minął teraz jeszcze z 2 tygodnie czekania....
U nas też był problem z kością nosową, amniopunkcja wyszła OK. a na 2 usg prenatalny, w 20 tc. kości dalej nie było widać. Obecnie Miłosz ma 3 miesiące i jest zdrowych chłopcem trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry