reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyny ogromnie się cieszę z waszych wyników!
Po swietwch wyjechaliśmy na chwile i wczoraj tuż po powrocie poszłam do lekarza który odbierał poród pierwszego syna
Pogadałam z nim i zdecydowałam się na amnio- jutro jadę do szpitala i to on mi zrobi badanie
Ten z poradni był chamowaty o zupełnie nie wzbudził mojego zaufania stad tez nie chciałam dodatkowo aby mnie kłuł
Ale jak mamy być spokojni to niech już będzie, bo lekarz mówił ze zdarza się ze ludzie nie badają a potem się nagle coś dzieje z ciąża , chyba przez stres a ze amnio nie ma aż takich dużych powikłań
Wiec nieco ze strachem ale idę
TrYmajcie kciuki
 
reklama
Dziewczyny ogromnie się cieszę z waszych wyników!
Po swietwch wyjechaliśmy na chwile i wczoraj tuż po powrocie poszłam do lekarza który odbierał poród pierwszego syna
Pogadałam z nim i zdecydowałam się na amnio- jutro jadę do szpitala i to on mi zrobi badanie
Ten z poradni był chamowaty o zupełnie nie wzbudził mojego zaufania stad tez nie chciałam dodatkowo aby mnie kłuł
Ale jak mamy być spokojni to niech już będzie, bo lekarz mówił ze zdarza się ze ludzie nie badają a potem się nagle coś dzieje z ciąża , chyba przez stres a ze amnio nie ma aż takich dużych powikłań
Wiec nieco ze strachem ale idę
TrYmajcie kciuki

Ola, dobrze, że rozmawialas z zaufanym lekarzem i zdecydowałaś się na amniopunkcję. Wszystko się ułoży :) i będziesz spokojna do końca ciąży.
 
Ola, dobrze, że rozmawialas z zaufanym lekarzem i zdecydowałaś się na amniopunkcję. Wszystko się ułoży :) i będziesz spokojna do końca ciąży.

Taka mam nadzieje
Zrobiłam co mogłam. Nie podejmowałam decyzji w popłochu, poszłam do zaufanego doktorka i ten zaufany mi zrobi.
Reszta w rękach tego co decyduje co tu na ziemi ;)
 
Dziewczyny ogromnie się cieszę z waszych wyników!
Po swietwch wyjechaliśmy na chwile i wczoraj tuż po powrocie poszłam do lekarza który odbierał poród pierwszego syna
Pogadałam z nim i zdecydowałam się na amnio- jutro jadę do szpitala i to on mi zrobi badanie
Ten z poradni był chamowaty o zupełnie nie wzbudził mojego zaufania stad tez nie chciałam dodatkowo aby mnie kłuł
Ale jak mamy być spokojni to niech już będzie, bo lekarz mówił ze zdarza się ze ludzie nie badają a potem się nagle coś dzieje z ciąża , chyba przez stres a ze amnio nie ma aż takich dużych powikłań
Wiec nieco ze strachem ale idę
TrYmajcie kciuki
Też uważam że dobrze, że porozmawiałaś z lekarzem który wzbudził twoje zaufanie . Bardzo mocno trzymamy kciuki . A będziesz dopłacała do fisha czy poczekasz na pełne wyniki amnio ?
Daj jutro znać jak się czujesz
 
Super. Gratulacje :) U mnie też dobrze, chociaż męczy mnie katar. Na wizycie kontrolnej wszystko idealnie, maluch rośnie :) Jeszcze zastanawiam się nad testem typu panorama/nifty itd. Ryzyko zd obliczono na ok. 1:8000, pozostałych wad mniejsze niż 1:20 000, więc nadal myślę ...
Bardzo się cieszę, że na usg wszystko w porządku :)
Ja mam kontrolna wizytę u mojego gina w poniedziałek .
I już czuje takie delikatne pukanie od środka , myślę że mały już daje o sobie znać :) wcześniej też coś czułam ale nie wiedziałam czy to ruchy jelit czy dziecko :) teraz jestem pewna że to on.
A wy czujecie już ruchy ??
 
Też uważam że dobrze, że porozmawiałaś z lekarzem który wzbudził twoje zaufanie . Bardzo mocno trzymamy kciuki . A będziesz dopłacała do fisha czy poczekasz na pełne wyniki amnio ?
Daj jutro znać jak się czujesz

Właśnie z tych emocji nie zapytałam czy można dopłacić bo jeśli będzie opcja to zapłacę.
Wiem ze tam na prenatalnych można było ale szpitale czasem maja swoją politykę... wiec jutro się dowiem co z tym Fishem

A te co robiły amnio, to gdzie miałyście ? W szpitalu ? Czy w klinikach?
Bo nie wiem czy mam brać swoje rzeczy i co?
Bo jak przyjmą mnie do szpitala to czy muszę się przebrać w piżamkę i td???
Omg jak dziecko we mgle.
Nie mam siły się pakować....
 
Właśnie z tych emocji nie zapytałam czy można dopłacić bo jeśli będzie opcja to zapłacę.
Wiem ze tam na prenatalnych można było ale szpitale czasem maja swoją politykę... wiec jutro się dowiem co z tym Fishem

A te co robiły amnio, to gdzie miałyście ? W szpitalu ? Czy w klinikach?
Bo nie wiem czy mam brać swoje rzeczy i co?
Bo jak przyjmą mnie do szpitala to czy muszę się przebrać w piżamkę i td???
Omg jak dziecko we mgle.
Nie mam siły się pakować....
Ja miałam w szpitalu Orłowskiego w Wawie. Zabieg trwa chwilę, nie musisz się przebierać, poprostu odkrywasz brzuch. Najpierw oczywiście robią USG.
 
Właśnie z tych emocji nie zapytałam czy można dopłacić bo jeśli będzie opcja to zapłacę.
Wiem ze tam na prenatalnych można było ale szpitale czasem maja swoją politykę... wiec jutro się dowiem co z tym Fishem

A te co robiły amnio, to gdzie miałyście ? W szpitalu ? Czy w klinikach?
Bo nie wiem czy mam brać swoje rzeczy i co?
Bo jak przyjmą mnie do szpitala to czy muszę się przebrać w piżamkę i td???
Omg jak dziecko we mgle.
Nie mam siły się pakować....
Ja miałam w klinice badań prenatalnych i nie brałam żadnych rzeczy . Zabieg trwał razem z rozmową z lekarzem i usg 15 minut , samo amnio może z 5 . Później tylko poczekałam z 20-30 minut na kontrolne usg i do domu .
Trzymam kciuki , będzie dobrze :)
I jeśli będzie możliwość fish to naprawdę polecam , wyniki miałam po 3 dniach a pełne amnio dopiero po 3 tyg więc dla mnie różnica ogromna .
Bo wiadomo czekanie to i stres i wszystko .
 
reklama
Czekałam i czekałam na izbie przyjęć aż lekarz przyszedł i powiedział ze nie maja na dziś transportu próbek i prawdopodobnie poniedziałek. Ma zadzwonić do mnie
W każdym razie dziś mnie wypuścili.
Dziękuje za odpowiedzi i troskę :)
 
Do góry