reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Czekałam i czekałam na izbie przyjęć aż lekarz przyszedł i powiedział ze nie maja na dziś transportu próbek i prawdopodobnie poniedziałek. Ma zadzwonić do mnie
W każdym razie dziś mnie wypuścili.
Dziękuje za odpowiedzi i troskę :)
To chyba nie fajnie , znaczy ja jakbym się nastawiła i siedziała tam w takim stresie to nie byłabym zadowolona z przełożenia zabiegu .
A gdzie miałaś mieć zabieg ?
 
reklama
Adell bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję pełnego wynku oczywiście nie mogło być inaczej.
Ja też już czuje ruchy.. to jeszcze nie kopniaki aby mógł poczuć ktoś inny ale jestem pewna że to córeczka.

Ja robiłam w multimedzie w Warszawie. Umówiona na konkretną godzinę. 20 min i po wszystkim. Minus taki że po wynikdzwonia i trzeba jechać do nich i odebrać z recepcji. A drugi że po aminopunkcji nie ma żadnej kontroli, robią wstajesz za chwilę i do widzenia. Ja by się coś działo do najbliższego szpitala. Plus taki że umawialam w czwartek na następny wtorek. Bez czekania na godzinę i po sprawie
 
Bardzo się cieszę, że na usg wszystko w porządku :)
Ja mam kontrolna wizytę u mojego gina w poniedziałek .
I już czuje takie delikatne pukanie od środka , myślę że mały już daje o sobie znać :) wcześniej też coś czułam ale nie wiedziałam czy to ruchy jelit czy dziecko :) teraz jestem pewna że to on.
A wy czujecie już ruchy ??

Ja jeszcze nie czuję ruchów, ale to dopiero 14ty tydzień. W poprzedniej ciąży też późno poczułam. Dziewczyny, a który już u Was jest tydzień ciąży?
 
Ja jeszcze nie czuję ruchów, ale to dopiero 14ty tydzień. W poprzedniej ciąży też późno poczułam. Dziewczyny, a który już u Was jest tydzień ciąży?
U mnie 18+4d :) I pierwszy raz poczułam w zeszłym tygodniu, a teraz już częściej czuje takie pukanie od środka :)
Ale jeszcze nie jest to mocne i czuje tylko wtedy kiedy leżę na plecach :)
 
Ja tak samo jak adell 19 tydzień. I też już czuje ruchy najwyraźniej jak leżę i po jedzeniu. Ale bywa jak chodzę.. wiercioszek kochany.
 
Ja tak samo jak adell 19 tydzień. I też już czuje ruchy najwyraźniej jak leżę i po jedzeniu. Ale bywa jak chodzę.. wiercioszek kochany.
To moja pierwsza ciąża i uczucie niesamowite :) niby od dawna wiem że jestem w ciąży , że malutki tam jest ale czuć go to wspaniałe doświadczenie :)
 
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę, że z Waszymi wynikami, USG itd. wszystko w jak najlepszym porządku, trzymam kciuki za każdą z Was! :)
My nadal czekamy na wyniki, dziś minął tydzień od amnio, a miały być po 3-7 dni roboczych. Martwię się, że coś jest nie tak, skoro jeszcze nie dzwonili...
Adell1994, Mama7 - wow, czuć ruchy maleństwa to naprawdę coś! :) Piękna sprawa! :)
 
Flammette trzymamy kciuki.
Tak ruchy dzidziusia to magia. Narazie takie delikatne bo jeszcze małe są. Ale już niedługo jak kopna to i boleć może.. uwielbiam. Kolejna magia to karmienie piersią. Ale jeszcze chwilę..
 
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę, że z Waszymi wynikami, USG itd. wszystko w jak najlepszym porządku, trzymam kciuki za każdą z Was! :)
My nadal czekamy na wyniki, dziś minął tydzień od amnio, a miały być po 3-7 dni roboczych. Martwię się, że coś jest nie tak, skoro jeszcze nie dzwonili...
Adell1994, Mama7 - wow, czuć ruchy maleństwa to naprawdę coś! :) Piękna sprawa! :)
Na pewno wszystko jest w porządku :)
Myślę o Tobie i bardzo mocno trzymam kciuki . I z niecierpliwością czekam aż napiszesz nam tutaj, że maleństwo zdrowe :)
 
reklama
Dziękuję bardzo za ciepłe myśli i wsparcie!
Dziś dostałam wyniki - wynik prawidłowy, będzie dziewczynka. :) Mam nadzieję, że w końcu nadszedł czas, kiedy spokojnie możemy cieszyć się ciążą. W przyszłym tyg. mamy kolejną wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że nasze maleństwo będzie w dobrej formie.
Pozdrawiam! :)
 
Do góry