reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziękuję bardzo za ciepłe myśli i wsparcie!
Dziś dostałam wyniki - wynik prawidłowy, będzie dziewczynka. :) Mam nadzieję, że w końcu nadszedł czas, kiedy spokojnie możemy cieszyć się ciążą. W przyszłym tyg. mamy kolejną wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że nasze maleństwo będzie w dobrej formie.
Pozdrawiam! :)
Kochana najszczersze gratulacje :) tak bardzo się cieszę, że wszystko u was dobrze. Cudowna wiadomość :)
Teraz trzeba na spokojnie cieszyć się wynikiem i ciążą :)
Daj znać po wizycie co słychać u maleństwa :)
 
reklama
Gratuluje flammettte :)

Co do mojego oczekiwania No to cóż... bywa.
Ja zawsze uznaje ze wszystko jest „ po coś”
Wiec uznałam ze to czas by poukładać w głowie to
Uspokoiłam się i czekam już na pn
:)
A zabieg w szpitalu położniczym w opolu
Ja mam 15+5 i tez już czuje ruchy jakoś prawie 2 tyg
W pierwszej ciąży tez szybko czułam , ale oczywiście najlepiej w leżeniu, czasem w ciągu dnia
Czekamy na kopniaki by mój mąż i syn tez mogli poczuć
 
Gratuluje flammettte :)

Co do mojego oczekiwania No to cóż... bywa.
Ja zawsze uznaje ze wszystko jest „ po coś”
Wiec uznałam ze to czas by poukładać w głowie to
Uspokoiłam się i czekam już na pn
:)
A zabieg w szpitalu położniczym w opolu
Ja mam 15+5 i tez już czuje ruchy jakoś prawie 2 tyg
W pierwszej ciąży tez szybko czułam , ale oczywiście najlepiej w leżeniu, czasem w ciągu dnia
Czekamy na kopniaki by mój mąż i syn tez mogli poczuć
Fajnie że tak spokojnie do tego podchodzisz :) masz rację nic nie dzieje się bez przyczyny, może faktycznie ten czas jest Ci dany na spokojne przemyślenie i na poukładane sobie wszystkiego :)
Trzymam kciuki za Ciebie i za dobry wynik :)
Cudownie że już czujesz ruchy, ja jestem w pierwszej ciąży więc myślę że nawet jeśli ruszał się wcześniej to po prostu było to za lekko żebym mogła rozpoznać :) ale teraz to już tak wyraźnie czuje że to synek tam się kręci :)
 
Dziękuję bardzo za ciepłe myśli i wsparcie!
Dziś dostałam wyniki - wynik prawidłowy, będzie dziewczynka. :) Mam nadzieję, że w końcu nadszedł czas, kiedy spokojnie możemy cieszyć się ciążą. W przyszłym tyg. mamy kolejną wizytę u ginekologa i mam nadzieję, że nasze maleństwo będzie w dobrej formie.
Pozdrawiam! :)

Super :) Gratulacje :)
 
Dobrze że już po wszystkim , teraz odpoczywaj i oszczędzaj się :)
Mnie nie bolało ale może dlatego, że tydzień przed i tydzień po brałam no-spę aż 3×2 . Takie było zalecenie lekarza i do tego magnez tak samo .
 
Dobrze że już po wszystkim , teraz odpoczywaj i oszczędzaj się :)
Mnie nie bolało ale może dlatego, że tydzień przed i tydzień po brałam no-spę aż 3×2 . Takie było zalecenie lekarza i do tego magnez tak samo .

A ta nosów specjalnie przed amnio?czy tak się zbiegło?
Ja po dostałam paracetamol gdy zapytałam czy to normalne, ale lekko sie niepokoje czy to normalne???

A jak reszta dziewczyn?
 
reklama
A ta nosów specjalnie przed amnio?czy tak się zbiegło?
Ja po dostałam paracetamol gdy zapytałam czy to normalne, ale lekko sie niepokoje czy to normalne ???

A jak reszta dziewczyn?

Tak u mnie no-spa i magnez specjalnie przed amnio . I po zabiegu brałam aż przez tydzień i to oczywiście na polecenie lekarza .
Mi lekarz mówił że lekki ból jest normalny , jednak mimo wszystko to jest ingerencja w ciało . I nawet na karcie z amnio mam wyszczególnione na co trzeba zwrócić uwagę : na krwawienia i na sączenie wód płodowych. To są 2 czynniki które powinny niepokoić .
Także myślę że spokojnie .
 
Do góry