reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Rozumiem , to rozsądna decyzja bo ryzyko dwóch pozostałych trisomi bardzo małe . Oby wszystko było dobrze .
Wiem że to może nie tak ważne ale z ciekawości pytam , znasz już płeć ? :)

Hej Na usg prenatalnym lekarz mówił że dziewczynka, ale nie było za bardzo widać. W Szczecinie nie robił mi lekarz usg dokładnego, tylko sprawdzał serce i patrzył, aby się dobrze wbić. Mamy już synka więc może być córeczka.
 
reklama
Hej Na usg prenatalnym lekarz mówił że dziewczynka, ale nie było za bardzo widać. W Szczecinie nie robił mi lekarz usg dokładnego, tylko sprawdzał serce i patrzył, aby się dobrze wbić. Mamy już synka więc może być córeczka.
To ja miałam tak samo , przy amnio lekarz nawet powiedział że nie robimy dokładnego usg dzisiaj tylko sprawdził serduszko i też kontrolował wkłucie.
Ja na początku bardzo chciałam synka, a później to już obojętnie oby zdrowe :)
Daj znać koniecznie jak będziesz znała wynik.
 
To ja miałam tak samo , przy amnio lekarz nawet powiedział że nie robimy dokładnego usg dzisiaj tylko sprawdził serduszko i też kontrolował wkłucie.
Ja na początku bardzo chciałam synka, a później to już obojętnie oby zdrowe :)
Daj znać koniecznie jak będziesz znała wynik.

Dam znać na pewno. Jutro powinien być wynik :)
 
Dam znać na pewno. Jutro powinien być wynik :)
bardzo fajnie, że mialaś możliwość fisha tylko na jedna wadę. my placilismy 900zł i wykluczono nam 5 lub 6 abberacji.

Byam dzis na kntroli u gin. było godzinne opozninenie, bo pacjentka przed nami byla w takiej samej sytuacji - też amniopunkcja, tylko, ze dzidzius byl chory..no i na kontrolnym usg okazalo się, e serduszko nie bije - 14 tydzien. :( musieli ją pewie uspokajać, bo raczej nikt szczesliwy po takiej infrmacji by nie byl. Ale z drugiej strony lepiej tak ninż wybor terminacji czy rodzenia - tutaj dzidzius mial kilka tych wad lacznie:( wiec natura sama to "usunela":(
 
bardzo fajnie, że mialaś możliwość fisha tylko na jedna wadę. my placilismy 900zł i wykluczono nam 5 lub 6 abberacji.

Byam dzis na kntroli u gin. było godzinne opozninenie, bo pacjentka przed nami byla w takiej samej sytuacji - też amniopunkcja, tylko, ze dzidzius byl chory..no i na kontrolnym usg okazalo się, e serduszko nie bije - 14 tydzien. :( musieli ją pewie uspokajać, bo raczej nikt szczesliwy po takiej infrmacji by nie byl. Ale z drugiej strony lepiej tak ninż wybor terminacji czy rodzenia - tutaj dzidzius mial kilka tych wad lacznie:( wiec natura sama to "usunela":(
Straszna historia :( nikomu nie życzę takiego zakończenia ciąży :( . Aż serce się kraje , jaka to wielka tragedia stracić dzieciątko .
 
U mnie po amnio okropny siniak :( najpierw był żółty, teraz ciemno fioletowy, czy któraś z Was tak miała ? Dodam, że amnio miałam 1,5 tygodnia temu.
 
Ja miałam we wtorek i nawet żadnego śladu nie widać. Nie wiem od czego to zależy.

Dziewczyny po jakim czasie od amniopunkcji poszłyście na kontroli do swojego ginekologa. Mi lekarz ze Szczecina powiedział że w ciągu 7-14 dni mam iść na kontrolę.
Ja miałam we wtorek i nawet żadnego śladu nie widać. Nie wiem od czego to zależy.

Dziewczyny ciekawe czy dziś do mnie zadzwonią, Dziś o 12 mija 3 dzień. Jestem załamana i mam złe przeczucia.
 
ja mialam amnio w srode, a tydzien pozniejw czwartek kontrolę - kazali mi jakos tydzien po isc, a bardziej uwazac na siebie przez 2 tygodnie.

Nika ja tez mialam zle przeczucia, gdzies tam tlila sie iskierka nadziei, chociaz przy 1:17 naprawde bylo mi ciezko.... i wyszlo zdrowe jesli chodzi o fisha:).. do mnie dzownili wieczorem.

Adell nie mamz adnego siniaka, nawet nie pamietam gdzie mnie wkuwali:/
 
reklama
ja mialam amnio w srode, a tydzien pozniejw czwartek kontrolę - kazali mi jakos tydzien po isc, a bardziej uwazac na siebie przez 2 tygodnie.

Nika ja tez mialam zle przeczucia, gdzies tam tlila sie iskierka nadziei, chociaz przy 1:17 naprawde bylo mi ciezko.... i wyszlo zdrowe jesli chodzi o fisha:).. do mnie dzownili wieczorem.

Adell nie mamz adnego siniaka, nawet nie pamietam gdzie mnie wkuwali:/

Może sama zadzwonię jak się nie odezwą do 14.
 
Do góry