reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

@Niepewna80 nie ma za co , musimy się wspierać w takich ciężkich chwilach .
U mnie będzie chłopiec , ale to moje pierwsze dziecko więc płeć była mi obojętna. Oczywiście bardzo się cieszę ale mój partner to szaleje z radości że będzie syn :)
O tak jak już jest dwóch chłopców to nie wątpię że marzy Ci się córeczka :)
Chłopaki są fajni :) gratuluję
 
reklama
ja tez chciałam chłopca najpierw, ale po tych wszystkich przejsciach płeć mi jest obojętna! Chociaz uwazam ze chlopca łatwiej wychować:p tzn o dziewczynke bede sie bardziej bac:p
 
Wtajcie,obiecałam napisac ,co slychac☺ Wczoraj mialam badanie prenatalne połów kowe.Synek jest absolutnie zdrowy i prawidlowo się rozwija.Dopiero teraz,po pełnej diagnostyce prenatalnej mogę cieszyć się ciążą.Po koszmarze pappa,czekaniu na wynik amniopunkcji i strachu jaki temu towarzyszył.Cieszę się,ze zdecydowałam się na wszystkie te testy,bo inaczej stresowalabym się do rozwiązania.Będę mamą 3 synka i jestem szczęśliwa.Trzymam kciuki za wszystkie mamy,które przechodzą te straszne chwile.Modlę się za każdą ,dla której los nie był tak łaskawy.Bardzo pomoglyscie przetrwac ten trudny czas.Dziękuję i Ściskam Was Mocno!!!!!
 
Wtajcie,obiecałam napisac ,co slychac☺ Wczoraj mialam badanie prenatalne połów kowe.Synek jest absolutnie zdrowy i prawidlowo się rozwija.Dopiero teraz,po pełnej diagnostyce prenatalnej mogę cieszyć się ciążą.Po koszmarze pappa,czekaniu na wynik amniopunkcji i strachu jaki temu towarzyszył.Cieszę się,ze zdecydowałam się na wszystkie te testy,bo inaczej stresowalabym się do rozwiązania.Będę mamą 3 synka i jestem szczęśliwa.Trzymam kciuki za wszystkie mamy,które przechodzą te straszne chwile.Modlę się za każdą ,dla której los nie był tak łaskawy.Bardzo pomoglyscie przetrwac ten trudny czas.Dziękuję i Ściskam Was Mocno!!!!!
Wspaniale, że z synkiem wszystko w porządku :) naprawdę cudowne wiadomość, aż miło się czyta.
To teraz w spokoju można cieszyć się ciąża czekać na rozwiązanie :)
Daj czasem znać co tam u was słychać i jak się rozwija malutki .
Ściskam mocno
 
Wtajcie,obiecałam napisac ,co slychac☺ Wczoraj mialam badanie prenatalne połów kowe.Synek jest absolutnie zdrowy i prawidlowo się rozwija.Dopiero teraz,po pełnej diagnostyce prenatalnej mogę cieszyć się ciążą.Po koszmarze pappa,czekaniu na wynik amniopunkcji i strachu jaki temu towarzyszył.Cieszę się,ze zdecydowałam się na wszystkie te testy,bo inaczej stresowalabym się do rozwiązania.Będę mamą 3 synka i jestem szczęśliwa.Trzymam kciuki za wszystkie mamy,które przechodzą te straszne chwile.Modlę się za każdą ,dla której los nie był tak łaskawy.Bardzo pomoglyscie przetrwac ten trudny czas.Dziękuję i Ściskam Was Mocno!!!!!
Gratulacje :) trzech chłopaków w domu, może mnie też to czeka ;) wyzwanie duże, ale fakt, najważniejsze aby dzieciątko było zdrowe.
 
Adell u nas wszystko ok. Minął dopiero tydzień od badania wiec pewnie wyniki za tydzień. Zaraz po badaniu byłam spokojniejsza, teraz wlacza sie stres. Staram się o tym nie myśleć. Brzuch mi wyszedł i musiałam już kupić spodnie ciążowe.
 
Adell u nas wszystko ok. Minął dopiero tydzień od badania wiec pewnie wyniki za tydzień. Zaraz po badaniu byłam spokojniejsza, teraz wlacza sie stres. Staram się o tym nie myśleć. Brzuch mi wyszedł i musiałam już kupić spodnie ciążowe.
No my też czekamy na pełny wynik, ale szczerze to po fishu już troszeczkę spokojniej .
Modlę się codziennie za was, musi być wszystko dobrze :)
A mi tak samo brzuch wyszedł i nawet nie wiem kiedy to się stało , nie miałam nie miałam i nagle jest :) teraz już tak naocznie widać że jest tam w środku :)
 
reklama
Witam Moje wyniki CRL 72,7 mm, NT 2,2 mm. Wg usg 13 tyg 3 d, wg ostatniej miesiączki 12 tyg 4 d. Wiek 35 lat. Markery usg : kostnienie nosa prawidłowe. Niedomykalność trójdzielna: nie stwierdzono. Czynność serca płodu widoczna. FHR 169u/min. Wskaźnik pulsacji w przewodzie żylnym 0,78. Wolna podjedn. beta -hCG 130,900 IU/l co odpowiada 5,4170 Mom. PAPP-A 1,910 IU/l, co odpowiada 0,5448 MoM. Ryzyko skorygowane zespołu downa 1:11. Moje pytanie czy z tak przekroczonym poziomem wolnej bety jest szansa na urodzenie zdrowego dziecka czy zawsze to oznacza zespół downa.
 
Do góry