reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Mozaika gratuluję Ja nadal czekam dzwoniłam dziś i mam w poniedziałek próbować we wtorek mija 4 tyg, wynik fisha działa kojąco ale i tak czekam na końcowe Ciesze się dziewczyny ze wszystko i nas ok. Nasza "Grupa wsparcia na forum " naprawdę pomogła mi w tym ciężkim czasie
 
Mozaika gratuluję Ja nadal czekam dzwoniłam dziś i mam w poniedziałek próbować we wtorek mija 4 tyg, wynik fisha działa kojąco ale i tak czekam na końcowe Ciesze się dziewczyny ze wszystko i nas ok. Nasza "Grupa wsparcia na forum " naprawdę pomogła mi w tym ciężkim czasie

Dziękuję :* Serio, ta grupa (choć nie tylko ta) pomogła mi nie tylko w podjęciu decyzji, ale też dostarczyła mnóstwo wiedzy i wsparcia po badaniu. Dobrze jest mieć wokół siebie ludzi, którzy wiedzą o co chodzi, czują ten temat i w zasadzie nie trzeba im niczego tłumaczyć. To było ekstra :) Trzymam kciuki za Twój wynik, choć to chyba tylko formalność po tak wspaniałym wyniku badania FISH :)
Widziałam dziś parę zapłakanych twarzy dziewczyn. Jedne płakały ze szczęścia, inne płakały i w popłochu uciekały z poradni... To było straszne. Tym bardziej cieszę się z otrzymania tak cudownej wiadomości dzisiaj. Jeszcze tylko połówkowe - muszę zobaczyć mojego malucha na ekranie i usłyszeć jego serca - i pozwolę sobie na jakieś zakupy :)
 
Rapid Fish na Polnej 700 zl. wydaje mi się że wszędzie około tej kwoty się płaci.
Nie orientuję się jak to jest z testami krwi bo one chyba są podstawą do amnio oprócz indywidualnych wskazań hmm
Cześć, przeczytałam całe forum, bo też będę robić amnio. Idę na Polną 28.09 to będzie 15+4. Napisz proszę kiedy płaci się za fisha, w kasie na dole? Przed amnio? Ja będę w szpitalu dwa dni. W pierwszy dzień zabieg, w drugim usg i do domu. Strasznie się boję komplikacji
 
W maju skończyłam 40 lat. Mam 2 zdrowe córki, ale siostra ma córkę z zespołem Turnera. Zespół zdiagnozowany dopiero po urodzeniu w wieku 2 lat a wcześniej jej córka przestała rosnąć w 28 tyg. ciąży. Poza jej przypadkiem brak jakichkolwiek innych wad wrodzonych w rodzinie.
Co mnie czeka dowiem się już niedługo. Strasznie nie lubię takich sytuacji, lubię mieć wszystko zaplanowane a tu tyle czekania.......wszystko w rękach lekarzy
 
Cześć, przeczytałam całe forum, bo też będę robić amnio. Idę na Polną 28.09 to będzie 15+4. Napisz proszę kiedy płaci się za fisha, w kasie na dole? Przed amnio? Ja będę w szpitalu dwa dni. W pierwszy dzień zabieg, w drugim usg i do domu. Strasznie się boję komplikacji
Tak w kasie na dole . ja płaciłam w dniu kiedy miałam robiona amniopunkcję po rozmowie i badaniu lekarskim. Jak zapłacisz to potwierdzenie zanosisz do pracowni genetycznej wszystko ci wytłumaczą. I ok 3 dni na wynik czekasz. On daje tylko informacje na temat 3 trisomii: 13,18,21. Jesli chodzi o resztę czekasz na końcowy wynik hodowli , u mnie jeszcze to trwa coś komórki chyba nie chcą współpracować.
 
W maju skończyłam 40 lat. Mam 2 zdrowe córki, ale siostra ma córkę z zespołem Turnera. Zespół zdiagnozowany dopiero po urodzeniu w wieku 2 lat a wcześniej jej córka przestała rosnąć w 28 tyg. ciąży. Poza jej przypadkiem brak jakichkolwiek innych wad wrodzonych w rodzinie.
Co mnie czeka dowiem się już niedługo. Strasznie nie lubię takich sytuacji, lubię mieć wszystko zaplanowane a tu tyle czekania.......wszystko w rękach lekarzy
To czekanie najgorsze jest. Trzymam kciuki
 
Dziękuję :* Serio, ta grupa (choć nie tylko ta) pomogła mi nie tylko w podjęciu decyzji, ale też dostarczyła mnóstwo wiedzy i wsparcia po badaniu. Dobrze jest mieć wokół siebie ludzi, którzy wiedzą o co chodzi, czują ten temat i w zasadzie nie trzeba im niczego tłumaczyć. To było ekstra :) Trzymam kciuki za Twój wynik, choć to chyba tylko formalność po tak wspaniałym wyniku badania FISH :)
Widziałam dziś parę zapłakanych twarzy dziewczyn. Jedne płakały ze szczęścia, inne płakały i w popłochu uciekały z poradni... To było straszne. Tym bardziej cieszę się z otrzymania tak cudownej wiadomości dzisiaj. Jeszcze tylko połówkowe - muszę zobaczyć mojego malucha na ekranie i usłyszeć jego serca - i pozwolę sobie na jakieś zakupy :)
Na połówkowe tez wyczekuje ale to w końcu już jutro!! :) Nie wierze ze zaczynam 21 tydzień :)mam nadzieje ze po tych badaniach i po poniedziałku już na spokojnie wpadnę w szał zakupowy :)
 
Jestem, jestem! Nie dostaję ostatnio powiadomień na maila o postach na forum.
W każdym razie dziś dopiero odebrałam wynik amnio na wizycie u profesora.
KARIOTYP PRAWIDŁOWY MĘSKI!!!!!!! :))))))))))
Jestem przeszczęśliwa! Czekamy na chłopczyka :)))))

Kaśka, u mnie nie ma na wyniku żadnej adnotacji o wadach cewy nerwowej. U Ciebie jest taki zapis?
Mozaika gratuluję! !! [emoji7]
U mnie właśnie tez nic takiego nie było na wyniku...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mozaika, Bubus dokładnie rozumiem wasze emocje [emoji4] ja tez dopiero po wyniku moglam tak naprawdę zaczac myslec realnie i myslec o zakupach [emoji16] az wam trochę juz zazdroszczę bo ciąża byla dla mnie wymarzonym stanem [emoji3] teraz jestem na etapie kolek i nietolerancji laktozy u synka wiec tym bardziej zycze wam żebyście sie nacieszyly spokojem [emoji3]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry