reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hej we wtorek minęły równe 3 tygodnie od amniopunkcji. Gdyby nie to że wynik fisha mialam po 3 dniach to nie wiem co by było bo dzwoniłam dziś i nadal jeszcze nie ma ostatecznego wyniku .... myślalam ze jak mówią ok 3 tyg to tak będzie max 2,5 a tu jeszcze nie ma ....brak wiadomości to dobra wiadomość ?!?
 
reklama
Hej we wtorek minęły równe 3 tygodnie od amniopunkcji. Gdyby nie to że wynik fisha mialam po 3 dniach to nie wiem co by było bo dzwoniłam dziś i nadal jeszcze nie ma ostatecznego wyniku .... myślalam ze jak mówią ok 3 tyg to tak będzie max 2,5 a tu jeszcze nie ma ....brak wiadomości to dobra wiadomość ?!?
bobus101
Strasznie długo czekasz na wynik:szok:. W jakiej poradni robiłaś amniopunkcję? pamiętam, że w Poznaniu.
Ja mam do wyboru Polną albo Premedicare i zdecydowałam na Premedicare. Pierwsza wizyta 25 września. A Ty w którym tygodniu ciąży już jesteś?
 
Teraz juz 20 tydzień . Amniopunkcję robiłam na Polnej. Ciesze się ze Rapid-Fish był dostępny i wynik ok bo tak bym chyba zwariowała z nerwów . Nic czekam dalej i mam nadzieje ze będzie dobrze :)
 
20 tydzień to niewiele czasu im zostało? Rapid wyszedł ok, więc wyniki amniopunkcji to tylko formalność. Ile Rapid Fish kosztuje?
Do mnie jeszcze nie dotarło, że jestem w ciąży. Wczoraj byłam na USG i dzidziołek machał nóżkami i rączkami a ja z pytaniem do lekarki czy aby na pewno to dziecko? :)
W ogóle mam czarne myśli i zastanawiam się czy jest możliwość pominąć testy z krwi i od razu zrobić amniopunkcję?
 
Rapid Fish na Polnej 700 zl. wydaje mi się że wszędzie około tej kwoty się płaci.
Nie orientuję się jak to jest z testami krwi bo one chyba są podstawą do amnio oprócz indywidualnych wskazań hmm
 
20 tydzień to niewiele czasu im zostało? Rapid wyszedł ok, więc wyniki amniopunkcji to tylko formalność. Ile Rapid Fish kosztuje?
Do mnie jeszcze nie dotarło, że jestem w ciąży. Wczoraj byłam na USG i dzidziołek machał nóżkami i rączkami a ja z pytaniem do lekarki czy aby na pewno to dziecko? :)
W ogóle mam czarne myśli i zastanawiam się czy jest możliwość pominąć testy z krwi i od razu zrobić amniopunkcję?

jeśli usg prenatalne wychodzi poprawnie i wiek kobiety nie przekracza 35 r. ż., nie ma powodów do amniopunkcji, nie sądzę, że ktoś Ci takie badanie zleci. Lepiej nastawić się, że wszystko jest dobrze i nie będzie potrzeby wykonywać amniopunkcji.

co się dzieje z mozaiką ??
 
Jestem, jestem! Nie dostaję ostatnio powiadomień na maila o postach na forum.
W każdym razie dziś dopiero odebrałam wynik amnio na wizycie u profesora.
KARIOTYP PRAWIDŁOWY MĘSKI!!!!!!! :))))))))))
Jestem przeszczęśliwa! Czekamy na chłopczyka :)))))

Kaśka, u mnie nie ma na wyniku żadnej adnotacji o wadach cewy nerwowej. U Ciebie jest taki zapis?
 
Jestem, jestem! Nie dostaję ostatnio powiadomień na maila o postach na forum.
W każdym razie dziś dopiero odebrałam wynik amnio na wizycie u profesora.
KARIOTYP PRAWIDŁOWY MĘSKI!!!!!!! :))))))))))
Jestem przeszczęśliwa! Czekamy na chłopczyka :)))))

Kaśka, u mnie nie ma na wyniku żadnej adnotacji o wadach cewy nerwowej. U Ciebie jest taki zapis?
Ja mam 2 wyniki, jeden z kariotypem i drugi z o braku wad cewybnerwowej. Ten kariotyp mój ginekolog uznał ze sprawdzili bardzo dokładnie, bo 15 ocenianych płytek metafozycznych.
 
reklama
Do góry