reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyny właśnie dzwonili ze szpitala, jest całościowy wynik amniopunkcji z mikromacierza. Niestety u nas wynik odbiera się po spotkaniu z genetykiem, które mam wyznaczone na czwartek, alllleeee Pani, która dzwoniła powiedziała, że mam się nie denerwować :) więc mam nadzieje, że wszystko jest dobrze.
No i jak wyniki?
 
reklama
Dziewczyny, jutro minie 3 tydzien odinformację badania. Od 3 dni dziwnie się czuję. Pobolewa mnie brzuch i mam uczucie takiego ciągnięcia wsię dole.
Nie czuje tez ruchow ( nie czulam ich wczesniej), a to 18tc.
Serduszko slyszalam na dwtektorze .
Martwię się. O 12 mam lekarza.
 
Dziewczyny, jutro minie 3 tydzien odinformację badania. Od 3 dni dziwnie się czuję. Pobolewa mnie brzuch i mam uczucie takiego ciągnięcia wsię dole.
Nie czuje tez ruchow ( nie czulam ich wczesniej), a to 18tc.
Serduszko slyszalam na dwtektorze .
Martwię się. O 12 mam lekarza.
Nie martw się, ja takie ciągnięcia czuje od początku ciąży, po amnio miałam do dwóch tygodni jeszcze do tego kłucia w miejscu, gdzie było wbicie. Teraz już tylko ciągniecie i czasem boli mnie jajnik, ale to podobno normalne, bo dziecko w tym okresie intensywnie rośnie i macica też się cały czas rozciąga. Brakiem ruchów się jeszcze nie przejmuj, jeżeli to pierwsza ciąża możesz poczuć dopiero w 23 tyg. Moja druga ciąża a tez poczułam późno, bo dopiero pod koniec 17 tyg.
Napisz jak będziesz po wizycie u ginekologa.
 
Dziewczyny, jutro minie 3 tydzien odinformację badania. Od 3 dni dziwnie się czuję. Pobolewa mnie brzuch i mam uczucie takiego ciągnięcia wsię dole.
Nie czuje tez ruchow ( nie czulam ich wczesniej), a to 18tc.
Serduszko slyszalam na dwtektorze .
Martwię się. O 12 mam lekarza.
Ruchów możesz nie czuć jeszcze 😉 ja od niedawna czuję i wczoraj mówiłam lekarzowi że słabo a on że to i tak dobrze jak na ten tydzień bo wiele osób nie czuje i to normalne 😉
Ciągnięcie jest bo dzidzia rośnie, weź nospe będziesz spokojniejsza 😊 jak to moj lekarz mówi, lepiej nospa rozkurczowo niż doprowadzić do skurczy 🤔 staram się nie brać tych tabletek bo to nigdy nie wiadomo ale dla spokoju czasem wzięłam 😉 oczywiście zaraz po aminopunkcji 2 - 3 razy dziennie.
 
Dziewczyny, jutro minie 3 tydzien odinformację badania. Od 3 dni dziwnie się czuję. Pobolewa mnie brzuch i mam uczucie takiego ciągnięcia wsię dole.
Nie czuje tez ruchow ( nie czulam ich wczesniej), a to 18tc.
Serduszko slyszalam na dwtektorze .
Martwię się. O 12 mam lekarza.
Ja też się martwilam bo w 18 tyg bardzo słabo czułam ruchy, aż chyba do 23 tyg. Potem doczytałam, że mam łożysko na przedniej ścianie i one pełni jakby rolę poduszki w tym wypadku. Może też tak.masz ? ;)
 
Ja też się martwilam bo w 18 tyg bardzo słabo czułam ruchy, aż chyba do 23 tyg. Potem doczytałam, że mam łożysko na przedniej ścianie i one pełni jakby rolę poduszki w tym wypadku. Może też tak.masz ? ;)
Ja tez mam 18+2 i nie czuje za bardzo. Kilka razy lekkie plumkanie ale to naprawde slabo. No ale w zamian za to podsluchuje Go przez detektor pulsu 😅😅😅
 
reklama
Ja wzięłam taki
 

Załączniki

  • Screenshot_20200108_223415_pl.allegro.jpg
    Screenshot_20200108_223415_pl.allegro.jpg
    245 KB · Wyświetleń: 131
Do góry