reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Właśnie Basia jeszcze ten zastrzyk. Jeżeli masz krew ujemną to też dostaniesz. Mi lekarz zdecydował, że nie poda, bo mój mąż też jest ujemny.
 
reklama
Mam jeszcze takie pytanie bo ja mam zrobione żelowe paznokcie z kolorem czy można mieć na tym badaniu zrobione paznokcie czy lepiej ściągnąć w nogach nie mam nic mam czystą płytkę
 
Mam pytanie czy ktoś się pytał tu z was dlaczego wychodzą takie wyniki z krwi z b-hCG i pappa jak dzidzia jest zdrowa i ma się dobrze ??? I co genetyk wam powiedział
 
Mam pytanie czy ktoś się pytał tu z was dlaczego wychodzą takie wyniki z krwi z b-hCG i pappa jak dzidzia jest zdrowa i ma się dobrze ??? I co genetyk wam powiedział
Ja miałam u córki 1:186zd i 1:260ze z powodu białka pappa. Usg ok. Nie robilam amiopunkcji bo to.była ciąża mnoga i brat jej miał ok.ryzyko. u nas genetyk tłumaczył że zle wyniki.mogą też pokazywać problemy z lozyskiem w 3 trymestrze i porblemy z hormonami. I faktycznie miałam potem cukrzyce i cholestaze. Dzieci zdrowe urodzone w 34+2
 
Ja miałam u córki 1:186zd i 1:260ze z powodu białka pappa. Usg ok. Nie robilam amiopunkcji bo to.była ciąża mnoga i brat jej miał ok.ryzyko. u nas genetyk tłumaczył że zle wyniki.mogą też pokazywać problemy z lozyskiem w 3 trymestrze i porblemy z hormonami. I faktycznie miałam potem cukrzyce i cholestaze. Dzieci zdrowe urodzone w 34+2
Ja miałam w pierwszej ciąży cholestaze i mówili mi że jeżeli miałam to mogę mieć a nie muszę w drugiej ciąży i właśnie teraz wpadło mi to do głowy może dla tego jest takie wysokie bhcg bo mam ryzyko znów mieć ta chorobę a dostałam ja no w III trymestrze ale też nie mam woreczka żółciowego bo miałam po pierwszej ciąży operacje i mi usunęli bo miałam kamienie i życia nie było młody do 2 miesiąca wo-gule macierzyństwem się nie cieszyłam bo szpital dom szpital dom atak za atakiem wymioty masakra przeżycie o śmierć się prawie ze otarłam bo trzustkę miałam uszkodzona norma 100 a ja miałam 8 tys przekroczone ale jak mi osunęli woreczek to wszystko nagle wróciło do normy wątroba trzustka anemia znikła i teraz może być a nie musi
 
Hej byłam dziś u mojego ginekologa prowadzącego i dała mi na amino skierowanie powiedziała mi że ma dużo pacjentek co wychodzi źle wyniki z krwi A jest wszystko ok w poniedziałek idę na amino w środę do mojej ginekolog sprawdzić tętno maluszka
 
reklama
Do góry