reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Teraz przed chwilą dzwonili do mnie sprawie amnio o potwierdzenie że będę na tym badaniu mam z kimś przyjechać teraz nie wiem ale chyba godzinę po badaniu muszę być tam leżeć kurde aż mnie strach ogarnol coś mi mówiła że mam sobie zabrać ze sobą nospe w razie czego
 
Nie bój się. Ja byłam sama :) jechałam 40 km autem do domu i wcale źle nie czułam się. Żadnej nospy nie brałam, bo i tak nawet jej nie miałam. Chcieli mnie zostawić w pokoju żeby poleżeć, ale mi naprawdę nic nie było i poszłam:)
 
Nie bój się. Ja byłam sama :) jechałam 40 km autem do domu i wcale źle nie czułam się. Żadnej nospy nie brałam, bo i tak nawet jej nie miałam. Chcieli mnie zostawić w pokoju żeby poleżeć, ale mi naprawdę nic nie było i poszłam:)
No mam nadzieję że u mnie będzie też ok ja mam 15 km moja mama ze mną pojedzie zobaczymy jak to będzie wyglądać później po 3 dniach będę chciała iść do ginekologa mojego żeby spr moja dzidzie czy jest wszystko ok bo będzie akurat 3 dni po amino
 
Ostatnia edycja:
Umów wizytę do prowadzącego.przed upływem tygodnia, najlepiej dzień dwa po aby ocenił czy wszystko ok.
Ja miałam takie USG dzień po zabiegu, przed wypisem.
Też tak zrobię w poniedziałek amino A w środę pójdę do mojej żeby sprawdzić czy wszystko Oki o jest bo moja jest poniedziałku środy i piątki mi tylko usg zrobi więc to zaledwie 5 min nawet nie
 
reklama
A to ty lerzalas w szpitalu na pobraniu amnio że na drugi dzień miałaś wypis ??

Tak miałam amniopunkcje robiona na oddziale szpitalnym.
Przyjęli mnie we wtorek, zrobili badania, w środę mieli mnie kłuć, ale miałam problemy z ciśnieniem i w końcu amnio miałam w .czwartek i w piątek do domu.
U mnie pobyt szpitalny bo jestem RH ujemna i mam von Willebranda. Musiałam mieć podany zastrzyk z immunoglobuliny
 
Do góry