reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Gratulacje tym co mają co świętować:) Ja jestem właśnie po. Tym razem poszło szybko. Ostatnio pół godziny USG i nie udało się pobrać a dzisiaj szybkie rozeznanie terenu i poszło szybko. Zaczynam odliczanie :)

Jak się czujesz kochana? Mam nadzieje zaczekanie idzie dobrze [emoji846]
 
reklama
Narazie czekanie idzie dobrze, ale sądzę, że z każdym dniem będzie coraz większe napięcie. Myślę, że w środę już nie będzie tak kolorowo jak dzisiaj. Mają czas od czwartku 5 dni roboczych. Chociaż wiem, że dziś nikt nie zadzwoni to jak słyszę dźwięk telefonu to łapie za serce i zanim do niego podejdę to w oczach mam, że dzwoni poradnia albo jakiś obcy nr... Ale jestem przede wszystkim pozytywnie nastawiona i mam nadzieję, że takim wynikiem zakończy się to :)

A po amniopunkcji też wszystko ok. Troszkę czułam na brzuchu dyskomfort w domu, ale z racji weekendu trochę poleniuchowalam i jest dobrze :)
 
Dopiero co 3 godziny temu pisałam, że dziś nie spodziewam się telefonu a tu telefon... genetyk zgodnie z obietnicą przekazał wiadomość telefonicznie - wykluczył trisomii 13. Ale łzy cisną mi się do oczy :) będzie chłopczyk - syn będzie miał z kim w piłkę grać:)
 
Dopiero co 3 godziny temu pisałam, że dziś nie spodziewam się telefonu a tu telefon... genetyk zgodnie z obietnicą przekazał wiadomość telefonicznie - wykluczył trisomii 13. Ale łzy cisną mi się do oczy :) będzie chłopczyk - syn będzie miał z kim w piłkę grać:)

Iwonka super wieści :). To teraz mozna się cieszyc ciaza.
Moi chlopcy te sie ciesza ze bedzie drugi a najwazniejsze ze zdrowy syn!
 
Dopiero co 3 godziny temu pisałam, że dziś nie spodziewam się telefonu a tu telefon... genetyk zgodnie z obietnicą przekazał wiadomość telefonicznie - wykluczył trisomii 13. Ale łzy cisną mi się do oczy :) będzie chłopczyk - syn będzie miał z kim w piłkę grać:)

Gratulacje ! Kolejny chłopak i najważniejsze że zdrowy!!!
 
Cześć dziewczyny !
Po długim oczekiwany dziś odebrałam wyniki z krwi ( panorama ) ryzyko niskie <1/10000 na wszystkie trisomia ( po pappie1:121) !!!!!
Bede mieć zdrowego chopca !!!!!!!!!
Trymam kciuki za was mamusie !
 
Cześć dziewczyny !
Po długim oczekiwany dziś odebrałam wyniki z krwi ( panorama ) ryzyko niskie <1/10000 na wszystkie trisomia ( po pappie1:121) !!!!!
Bede mieć zdrowego chopca !!!!!!!!!
Trymam kciuki za was mamusie !


Gratuluję zdrowego synusia! faktycznie coś w chłopaków obrodziło!
 
reklama
Do góry