reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

@ola-ska

Sadze że raczej zostawia bo przyjęcie mam dopiero na 13.Ale to bez większego znaczenia bo 3 doby jakoś się przemęczenie, albo wypisze się na własne zadanie.
Nie mam dobrej opinii o tym szpitalu, leżałam tam w pierwszej ciąży po wypadku.i mimo upływu lat wspominam negatywnie.

Ale wiem że jak wrócę do domu to nie da się nie dźwigać jak się ma bobasa, bo a on nie da poleżeć na pewno.

Przeżyć przeżyje, choć boje się bolu ale najbardziej tej niewiedzy...
 
reklama
@ola-ska

Sadze że raczej zostawia bo przyjęcie mam dopiero na 13.Ale to bez większego znaczenia bo 3 doby jakoś się przemęczenie, albo wypisze się na własne zadanie.
Nie mam dobrej opinii o tym szpitalu, leżałam tam w pierwszej ciąży po wypadku.i mimo upływu lat wspominam negatywnie.

Ale wiem że jak wrócę do domu to nie da się nie dźwigać jak się ma bobasa, bo a on nie da poleżeć na pewno.

Przeżyć przeżyje, choć boje się bolu ale najbardziej tej niewiedzy...

Ja jestem z tych wrażliwych bólowi i powiem szczerze ze to nie boli, jest zdecydowanie nieprzyjemne ale nie boli
Trzymam kciuki i odwagi oraz pozytywnego nastawienia mimo nie sprzyjających okoliczności ci życzę . Trzymaj się
 
Dziewczyny! Jestem ogromnie wdzięczna za modlitwy i kciuki oraz wszystkie uwagi i ciepłe słowa.
Jestem najszczęśliwsza mama na świecie!!!
Dziękuje
 
Dziewczyny! Jestem ogromnie wdzięczna za modlitwy i kciuki oraz wszystkie uwagi i ciepłe słowa.
Jestem najszczęśliwsza mama na świecie!!!
Dziękuje
Kochana tak się cieszę!!! :) gratulacje, a jeszcze wczoraj się za was modliłam :)
Nawet nie wiesz jak się cieszę że wynik amnio jest dobry :)
 
@ola-ska

Sadze że raczej zostawia bo przyjęcie mam dopiero na 13.Ale to bez większego znaczenia bo 3 doby jakoś się przemęczenie, albo wypisze się na własne zadanie.
Nie mam dobrej opinii o tym szpitalu, leżałam tam w pierwszej ciąży po wypadku.i mimo upływu lat wspominam negatywnie.

Ale wiem że jak wrócę do domu to nie da się nie dźwigać jak się ma bobasa, bo a on nie da poleżeć na pewno.

Przeżyć przeżyje, choć boje się bolu ale najbardziej tej niewiedzy...

Oj tak , najgorsze jest czekanie i to że nie wiadomo na co się czeka . Ale zabieg trwa na prawdę krótko, nie jest przyjemny ale do przeżycia . Masz dzieci to dzięki temu czas może chociaż troszeczkę szybciej leci i nie masz tyle czasu na myślenie . Ja byłam całe dni sama w domu i to nie było dobre bo ciągle chciało mi się płakać jak myślałam że coś może być nie tak .

Ja zaraz się zbieram i jadę na echo do Wrocławia . Już nie spałam pół nocy z nerwów :(
 
Kochana tak się cieszę!!! :) gratulacje, a jeszcze wczoraj się za was modliłam :)
Nawet nie wiesz jak się cieszę że wynik amnio jest dobry :)

Dzięki kochana to ogromnie ważne dla mnie :)
Teraz czekam na dobre wieści z twojego echo :)
Pojade tez po wyniki do gabinetu prywatnie ale u goscia który robił mi amnio i mam nadzieje zobaczę smyka tak przy okazji ;)
W piątek połówkowe i doczytałam ze tez mam wskazania do echo ale to chyba na tych prenatalnych mi zrobią...? Oby

Daj znać proszę co u was po badaniu :)
 
reklama
Do góry