reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Cześć dziewczyny widzę ze się tu podziało :)
Rad nie będę dawać bo tu znacznie mocniej dziewczyny obeznanie
Za to mocno trzymam kciuki za dobre dla was decyzje i jeszcze lepsze wyniki!
Jak będziesz cokolwiek wiedziała to pisz bo ja tu niecierpliwie czekam na Twoje dobre wyniki :)
Ja w środę mam to echo , jestem dobrej myśli i mam nadzieję że wszystko jest w porządku.
 
reklama
Jak będziesz cokolwiek wiedziała to pisz bo ja tu niecierpliwie czekam na Twoje dobre wyniki :)
Ja w środę mam to echo , jestem dobrej myśli i mam nadzieję że wszystko jest w porządku.
Adell wszystko będzie dobrze, zobaczyszjuż tyle przeżyłyśmy, że teraz to potrzebujemy tylko spokoju dla naszych maleństw
 
***** mac!
Dostałam info ze dziś dostali wyniki kobiet z badania 10.04
Ja miałam badanie 16-go! Niemal tydzień później!!!!
Kuzwa jeszcze tydzień niepewności?????
Dlaczego nie wzięłam fisha????!! [emoji20][emoji20][emoji20]
 
***** mac!
Dostałam info ze dziś dostali wyniki kobiet z badania 10.04
Ja miałam badanie 16-go! Niemal tydzień później!!!!
Kuzwa jeszcze tydzień niepewności?????
Dlaczego nie wzięłam fisha????!! [emoji20][emoji20][emoji20]
Kurne , to chyba faktycznie przez tą majówkę wsystko się tak przyciąga w czasie. Trzymam kciuki żeby już na dniach była jakaś wiadomość .
No ja wzięłam fish i po 3 dniach były wyniki i dzięki Bogu bo iinaczej bym się zamęczyła psychicznie.
Ale Ty dałaś radę te kilka tygodni to i jeszcze kilka dni dasz radę! ;*

Dzięki dziewczyny, trzymajcie kciuki w środę :)
 
Adell ja tez trzymam kciuki.. mocno.
Id swojego też dziś wydusilam skierowanie na echo.. jeszcze sie nie zapisałam, jutro będę dzwonić
 
Ola mam nadzieję że teraz przyspieszą po tym weekendzie.. trzymam kciuki cały czas
 
Adell ja tez trzymam kciuki.. mocno.
Id swojego też dziś wydusilam skierowanie na echo.. jeszcze sie nie zapisałam, jutro będę dzwonić
Dzięki :) dam na pewno znać po badaniu.
No i bardzo dobrze że dał skierowanie na echo, będziesz spokojniejsza :) daj znać na kiedy Cię zapisali :)
 
Ja rowniez czekam na amnio i bardzo, bardzo sie boje.
Trzymam kciuki za Wasze wyniki dziewczyny
 
reklama
Do góry