reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hej to jest taki tydzień, że zaczynam czekać na wyniki :cool: zastanawiam się, czy będę podskakiwać na każdy telefon. Tyle wyczekałyśmy to te dni jakoś zlecą.
 
reklama
U mnie dopiero po 4 tygodniach byly...

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom

O rany julek, nie strasz Kylesa ;) W szpitalu mówili, że 2-3 tygodnie, więc póki co nawet nie rozważam 4, no ale wiadomo, jak trzeba będzie czekać, to poczekam. Choć pewnie nosić mnie będzie na wszystkie strony.
 
Witam wszystkich ponownie.
Przede mną wizyta w poradni genetycznej i mam dylemat którą wybrać. Chodzi o poradnie w Poznaniu na Polnej czy może Premedicare też w Poznaniu. Czy któraś z Was była w tych poradniach?
Na Polnej podobno idą taśmowo 10 min i po USG a badanie przecież bardzo ważne, a ja oczekuję konkretnego badania a nie na szybkiego.
 
Witam wszystkich ponownie.
Przede mną wizyta w poradni genetycznej i mam dylemat którą wybrać. Chodzi o poradnie w Poznaniu na Polnej czy może Premedicare też w Poznaniu. Czy któraś z Was była w tych poradniach?
Na Polnej podobno idą taśmowo 10 min i po USG a badanie przecież bardzo ważne, a ja oczekuję konkretnego badania a nie na szybkiego.
Nie miałam nic w tych poradniach. Amniopunkcja na Polnej jedynie. Póki co ok a sam pobyt tez było ok z dobra fachowa opieka. Jestem z poza Poznania i badania miałam u swojej lekarki .
 
Mnie zapytał na amniopunkcji czy dużo pije :) i nic więcej. Też się potem głowiłam czy mam za mało wód czy jak ... potem na kontroli nic już nie mówił. Także spokojnie widocznie taka twoja uroda, że masz twardszy :)
Lekarz mi powiedział ze dwa lub dwa i pół tygodnia Tez się zdziwiłam bo sądziłam ze te 4 tygodnie to standard tyle czasu chodowali kariotyp Syna, mój i męża w Genesis ale teraz niby wyniki ma być z Łodzi ...
 
Dziewczyny, mam pytanie. Czy w ramach hodowli amniocytów z punkcji wynik wykluczy też mukowiscydozę? Czy do tego trzeba robić kolejne badanie? Wiecie jak to jest?
 
reklama
Do góry