reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

magda ty teraz odpoczywaj ! film, książka i łóżko, dużo wody żeby się nawodnić. Na resztę trzeba poczekać. Tak Ci powiedzieli ? "nie liczyć na cud" ... szkoda, że nie byłam z tobą na tych badaniach, bo by chyba do rękoczynów doszło! na takie grubiaństwo nie ma usprawiedliwienia ! Trzymaj się dzielenie.

Lekarz, który tak powiedział do kobiety w ciąży, w sytuacji tak trudnej powinien stracić pracę.
 
reklama
Magda, nie wiem jak lekarz mógł tak powiedzieć, ale ja wiem, że cuda się zdarzają. Moja ciąża jest takim cudem, którego miało nie być, a jest. Nigdy nie trać nadziei, a tym bardziej nie pozwól, żeby ktoś ją deptał.
 
Magda, lekarze czasem nie wiedzą co powiedzieć...brak im podejścia niestety. Nie dawaj się i po prostu staraj się myslec pozytywnie [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jak tam ? Bardzo dziwnie się ostatnio czuje z tym oczekiwaniem. Im więcej dni moja ja się wyciszam to chyba dobrze? Z drugiej strony jeśli wyniki coś wykażą to już i tak nic nie zmieni. To pewnie powoduje ze jestem spokojna
 
hej pewnie że dobrze że się wyciszasz :) dobrze dla dziecka że spokojna jesteś :)
Ja za to odwrotnie cały czas jakiegoś nerwa mam .. jeszcze byłam i gin na kontroli i wszystko ok ogólnie zapytała czy zawsze mam taki twardy brzuch i się zaczęło myślenie. Może faktycznie stresy ze mnie schodzą po amnio i po pierwszym wyniku i teraz do mnie to dochodzi? mam dziwny charakter zawsze czymś się przejmuje i z późnym zapłonem stres schodzi ze mnie. Myślę nad tym brzuchem że zawsze od początku miałam taki więc może taka 'uroda'. Od początku ciąży mam też problem z zaparciami to największa dolegliwość i pewnie to też ma wpływ na twardy brzuch. Staram się nie myśleć że coś złego się dzieje po amniopunkcji tylko to sobie tłumacze i obserwuje siebie póki co :)
 
hej pewnie że dobrze że się wyciszasz :) dobrze dla dziecka że spokojna jesteś :)
Ja za to odwrotnie cały czas jakiegoś nerwa mam .. jeszcze byłam i gin na kontroli i wszystko ok ogólnie zapytała czy zawsze mam taki twardy brzuch i się zaczęło myślenie. Może faktycznie stresy ze mnie schodzą po amnio i po pierwszym wyniku i teraz do mnie to dochodzi? mam dziwny charakter zawsze czymś się przejmuje i z późnym zapłonem stres schodzi ze mnie. Myślę nad tym brzuchem że zawsze od początku miałam taki więc może taka 'uroda'. Od początku ciąży mam też problem z zaparciami to największa dolegliwość i pewnie to też ma wpływ na twardy brzuch. Staram się nie myśleć że coś złego się dzieje po amniopunkcji tylko to sobie tłumacze i obserwuje siebie póki co :)
Mnie zapytał na amniopunkcji czy dużo pije :) i nic więcej. Też się potem głowiłam czy mam za mało wód czy jak ... potem na kontroli nic już nie mówił. Także spokojnie widocznie taka twoja uroda, że masz twardszy :)
 
Dziewczyny, jak to niewiele nam trzeba, żeby zacząć główkować, czy wszystko jest ok ;) Mam podobnie. Przed wizytą u ginki martwiło mnie ciągnięcie w dole brzucha, nacisk na pęcherz, do tego stopnia, że na wizytę szłam sparaliżowana strachem i myśląca o najgorszym. Okazało się, że wszystko ok, po prostu macica się rozrasta i osiada niżej.
Ja na co dzień staram się nie myśleć o wyniku amnio. Żywię jednak dużą nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Czasami wyobrażam sobie moment odbioru wyników. Chciałabym, by były wcześniej. To nieetyczne i niemoralne kazać czekać ciężarnej tyle tygodni w niepewności.
 
mozaika myślałam, że będzie trudniej. Jednak w sytuacji gdy wiemy o tym, że są inne rodzaje badań, które by skróciły czas oczekiwania to mam poczucie, że znowu system ma nas głęboko ... Nie do końca mnie stać na to badanie, gdyby było konieczne to bym je wykonała. Spokojnie doczekamy się swoich kariotypów :)
 
reklama
Do góry