reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

I jestem po... chyba przerwę tą dobrą passę :(
Usg wyszło tragicznie, sam lekarz powiedział że takiego przypadku dawno nie mieli, nic nie jest w normie, co tydzień mam się zgłaszać na usg sprawdzać czy dziecko jeszcze żyje bo dali mu małą szansę że dożyje do porodu... i jak tu dalej normalnie żyć ;(
Amniopukncję zrobili ale tylko dla formalności bo wiadomo jaki będzie wynik............

Bardzo, bardzo mi przykro:((( nawet nie wiem co napisać, ....tulam mocno:)
 
reklama
Agnessss bardzo mi przykro kochana :( , trzymaj się, mocno przytulam.

Nie wiadomo jak to bedzie u mnie, juz tak bym chciała urodzić, żeby wiedzieć na 100% co z moją dzidzią.
 
Agnessss, bardzo mi przykro z powodu Twojego maleństwa, nawet nie wiem co napisać, w takich sytuacjach nie ma właściwych słów:(
 
Agnesss
Rozumiem,ze czujesz sie strasznie i ze sie zamartwiasz.Pamietaj jednak,ze lekarze tez sie myla!!!!!Czekaj na wyniki amniopunkcji-to one dopiero dadza ci jasna sytuacje.Nie zapominaj o modlitwie do Boga-on doda ci sil w tych trudnych chwilach.Jestem z Toba kochana.Pisz co i jak.kora.
 
Dzięki za słowa otuchy ale już powoli tracę nadzieję... dostałam skierowanie na echo serca i badanie dopplerowskie, na usg niestety widać było gołym okiem że serduszko ma jedną komorę normalnę a drugą tak malutką jakby jej nie było, obraz innych narządów też jest nieprawidłowy. Po otrzymaniu wszystkich wyników będziemy decydować co dalej chociaż mam przeczucie że maleństwo już tego nie dożyje, słabo się rusza.
A ja się tak cieszyłam, tak bardzo je pokochałam ;(
 
Agnessss a kiedy będziesz miała wyniki amnio? Życzę ci dużo sił, jestem z tobą i twoim maństwem, ono na pewno czuje, że bardzo je kochasz.

Cat Ballou a co u ciebie, miałaś coś w czwartek wiedzieć.
 
Wyniki będą za ok. 4 tygodnie więc możemy tylko czekać i kontrolować na usg co i jak...
Życzę wszystkim żeby nigdy nie musieli tego przeżywać.
 
Agnesss
Prosze,nie zalamuj sie!!!!Niezaleznie od wszystkiego to Twoje dziecko-wasze dziecko!!Ono tez juz was kocha i nie wyobraza sobie zycia bez was!Przepraszam,ze tak pytam wprost ale myslicie o aborcji??????:(kora.
 
reklama
Witajcie,
Dzwoniłam do instytutu. Wyniki amnio prawidłowe i potwierdziło się że chłopiec! Jestem przeszczęśliwa, chociaż będę w stanie w to uwierzyć dopiero jak to zobaczę na piśmie. Jednak potwierdza się po raz kolejny że wysokie NT to nie wyrok. Jeszcze czeka mnie usg i echo, mam nadzieję że tu też będzie ok.
Tak mi przykro Agnesss.. nie mam słów ;(.
 
Do góry