reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Lekarka powiedziala ze wszytsko jest oki :) ciesze sie jak nie wiem dziekuje za wasze wsparcie

Ale i tak na 100% dopiero w 20 tyg ciazy

Teraz jestem w 14 tyg c dziecko juz ma 84mm ale nt ma 2,7 kosc nosowa jest, reszta jest wporzadku

Ja mam termin na 12 kwietnia

Pozdrawiam was dziewczyny
 
reklama
agnesss89
Nie stresuj sie na zapas!Ja tez przez to przechodzilam.Poczekaj na amniopunkcje i sie nie denerwuj za bardzo.Wiem,ze nie idzie o tym nie myslec ale staraj sie uspokoic.Powodzenia kochana:)kora.
 
an82 super, ze wynik usg w porządku, w 20tc tez bedzie wszystko ok i na pewno urodzisz zdrowe dziecko.

agnesss89 trzymam kciuki za twoje wyniki, wiadomo ze się denerwujesz, ale trzeba wierzyć, że jednak wszystko będzie dobrze
 
agness

napisz wszystkie wyniki jakie mialas na Pappa te statystyki napisz wszystko co lekarz tam napisal

czasem przez takie wysokie NT nic nie oznacza tak jak dziewczyny mowia jak bedziesz po amniopunkcji to wtedy masz wyniki 100% pisz tu na forum wszystkie swoje spostrzezenia to pomoze tobie i innym dziewczynom. Mi naprawde bardzo pomoglo to forum duzo tu informacji. Wiadomo że co kobieta to przypadek czyli różne przypadki sa.

trzymaj sie i modl sie codziennie to pomaga nawet psychicznie :)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Testu PAPPA nie miałam, na USG wyszło bardzo wysokie NT i obrzęk główki i tułowia, kości nosowe są: NB=1,8mm, podobno są ok, reszta jest w porządku.
Jeden z lekarzy uznał że jest to spowodowane tym że mam jakąś infekcję nerek, bo wyniki moczu mam bardzo słabe ale nie wiem na ile to możliwe, dzisiaj mam wykupić leki i brać i co tydzień powtarzać badania.
Modlę się codziennie o zdrowie mojego maluszka, mam nadzieje że to pomoże.
 
Do góry