reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Hej dziewczyny!!! mam wyniki FISHA. WYNIK NIE WYKAZAŁ ZD ani dwóch pozostałych wad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to już trzeci chłopak, ale się cieszę, co za ulga :) Teraz czekam na pełen wynik amniopunkcji ale Pani doktor mówiła żeby być już spokojnym. Na wyniki FISHA czekałam 2 dni warto było zapłacić:) Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za wasze dzieciaczki, aby wyniki były dobre.
 
reklama
mama.3
Gratuluje wspanialych wiesci!Ciesze sie razem z Toba.Teraz mozesz cieszyc sie ciaza tak w pelni!Ja czekam na wyniki,beda najprawdopodobniej w poniedzialek.Boje sie tego dnia!!!!Gratuluje trzeciego chlopca-ja tez mam miec synka tyle ze to moje pierwsze dziecko,zobaczymy czy sie potwierdzi po wynikach.caluski.kora.
 
Dziewczynki, głowy do góry, na pewno wszystko będzie dobrze :tak:. Prześledziłam cały ten wątek i sercem jestem z Wami. Tylko szczątkowo potrafię sobie wyobrazić, co przeżywacie, pamiętam, że moje wyniki z krwi też wyszły FATALNE, ale nie miałam tyle stresów, co Wy. Trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa :tak:
 
Hej dziewczyny!!! mam wyniki FISHA. WYNIK NIE WYKAZAŁ ZD ani dwóch pozostałych wad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to już trzeci chłopak, ale się cieszę, co za ulga :) Teraz czekam na pełen wynik amniopunkcji ale Pani doktor mówiła żeby być już spokojnym. Na wyniki FISHA czekałam 2 dni warto było zapłacić:) Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za wasze dzieciaczki, aby wyniki były dobre.
Gratuluje!!!!! Mam nadzieje ze teraz zaczniesz w pelni cieszyc sie ciaza i przygotowywac do przyjscia na swiat twojego krolewicza! Na pewno pozostale wyniki beda rownie dobre.
 
Też wolałabym zapłacić i oszczedzic tyle nerwów ale nie wiem czy na Sobieskiego jest wogóle taka możliwość, jak się o nią zapytałam to nikt mi zadnej info nie udzielił..
 
Hej dziewczyny!!! mam wyniki FISHA. WYNIK NIE WYKAZAŁ ZD ani dwóch pozostałych wad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to już trzeci chłopak, ale się cieszę, co za ulga :) Teraz czekam na pełen wynik amniopunkcji ale Pani doktor mówiła żeby być już spokojnym. Na wyniki FISHA czekałam 2 dni warto było zapłacić:) Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za wasze dzieciaczki, aby wyniki były dobre.
Baaardzo Ci gratuluje suuuper, pozostałe wyniki to juz formalność, ja tez robiłam FISHA i po 2 dniach dostałam taką miłą wiadomość, teraz tylko pozostało Wam sie cieszyc i juz nie denerwowac :))))))))
 
Dziewczyny.
Dzis do mnie zadzwonili(czyli piatek) z wynikami.Zaskoczyli mnie ale to dobrze bo jakbym miala czekac do poniedzialku to bym chyba zwariowala.Potwierdzili,ze to chlopak.Bedzie NATAN-podarunek.Wykluczyli te trzy zespoly,min ZD.Tak sie cieszymy!!!!Teraz czekamy na te nastepne wyniki ale juz jestesmy spokojni.Bede miala jeszcze robione echo serca dziecka.Dziekuje za wsparcie z waszej strony.Kazdej z was zycze zdrowego dziecka.kora.
 
Gratuluje dziewczyny jestem z was dumna i ciesze sie strasznie ja czekam na wyniki PAPP ale nie spodziewam sie niczego najlepszego z tych wyników dlatego szykuje sie na amnio ale bede sie starala o FiScha by miec szybko wynik

Jak bede miala wyznaczony termin to dam znac


jeszcze raz gratuluje zdrowych dzieci
 
Dziewczyny.
Dzis do mnie zadzwonili(czyli piatek) z wynikami.Zaskoczyli mnie ale to dobrze bo jakbym miala czekac do poniedzialku to bym chyba zwariowala.Potwierdzili,ze to chlopak.Bedzie NATAN-podarunek.Wykluczyli te trzy zespoly,min ZD.Tak sie cieszymy!!!!Teraz czekamy na te nastepne wyniki ale juz jestesmy spokojni.Bede miala jeszcze robione echo serca dziecka.Dziekuje za wsparcie z waszej strony.Kazdej z was zycze zdrowego dziecka.kora.

No to cudowną wiadomość dostałaś na weekend, gratuluje!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny.
Dzis do mnie zadzwonili(czyli piatek) z wynikami.Zaskoczyli mnie ale to dobrze bo jakbym miala czekac do poniedzialku to bym chyba zwariowala.Potwierdzili,ze to chlopak.Bedzie NATAN-podarunek.Wykluczyli te trzy zespoly,min ZD.Tak sie cieszymy!!!!Teraz czekamy na te nastepne wyniki ale juz jestesmy spokojni.Bede miala jeszcze robione echo serca dziecka.Dziekuje za wsparcie z waszej strony.Kazdej z was zycze zdrowego dziecka.kora.
Gratuluje kolejnej szczesliwej mamusi!!!!! Zyczle milego i spokojnego weekendu!
Bardzo dobrze ze idziesz na echo serduszka, to tylko potwierdzi ze wasz synus jest zdrowy i jego serduszko sie prawidlowo rozwija!
 
Do góry