reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

dziękuje kochanie, chociaż powiem ci że jak mąz powiedział o wynikach do odbioru to ręce mi się trzęsły ale pani powiedziała by na spokojnie przyjechać :-D
 
reklama
aparatka - gratuluję :) niech się mały dobrze chowa :)

ja idę 10tego do szpitala i mam nadzieję, że 11tego, najpóźniej 12 tego będę miała CC. Trzymajcie kciuki, bo strasznie się boję.
 
Witam wszystkie mamusie :tak: Mam do Was pytanie, może będziecie w stanie pomóc.
Czy bardzo niski poziom PAPP-A (0,4 mIU czyli z tego co wyczytałam będzie pewnie poniżej 0,2 mom) przy prawidłowym poziomie wolnej bety HCG (chyba prawidłowy bo wydaje mi się że wynik 41ng w12tc mieści się w normie? niestety na wydruku nie ma żadnych norm :-() oraz w 100% prawidłowym USG (w tym NT 1,4) może oznaczać zwiększone ryzyko?


Jestem oczywiście umówiona do genetyka który przedstawi mi ostateczne wyniki i wyliczony poziom ryzyka ale to dopiero za 10 dni :-( Szukam i szukam i wszędzie są tylko kombinacje niskiego PAPP-A z wysoką betą ...
 
alexast i co już po wszystkim? masz bąbelka już przy sobie?:) zdrowka :)

Infinity kurcze nie mam pojęcia co Ci napisać nie znam się na tym jaki poziom bety i papa powinny być:/
Ale przezierność masz bardzo ładną nie martwiła bym się zbytnio :)
Daj znać po wizycie u genetyka.
 
reklama
Witam,
U mojej przyjaciółki wyszło NT 3,5, lekarzowi nie podobał się także powiększony brzuszek dzidzi. Dał namiary na klinikę w Wawie, gdzie na 2-gi dzień się udała. Tam lekarz wyliczył nt jako 4,1 mm -szok że taka rozbieżność po 1 dniu.. Poza tym cos jest nie tak z serduszkiem oraz widoczna przepuklina pępowinowa.. z tego co tu czytam do 14 tc może się ona samoistnie wchłonąć. Poza tym kośc nosowa obecna, przepływy ok. Mam pytanie , czy słyszałyście o podobnym przypadku i pozytywnym zakończeniu?? Obecnie czeka na wyniki Pappa - mają być przed 19.06. Potem w 15 tc aminopunkcja.. Kobieta załamana.. nie ma siły na nic.. Za dużo spadło na raz na tak słabe ramiona.. Teraz doceniam bardziej zdrowie mojej córki..
 
Do góry