reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Aniu - przecież musiało sie dobrze skończyć :tak::tak: :tak:wiedziałaś że to synek?

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!
 
Aniu, w tej sytuacji to już nie ma wyjścia jak tylko pozytywny wynik. Widziałm Twój wpisa na forum o przezierności.
Trzymam kciuki

Marta, niby donoszone dziecko będzie za 6 dni, ale wiadomo że to juz jest bezpieczny okres dla dziecka. Dostałam sterydy na rozwój płuc wiec nawet jeśli teraz urodzę tro uż ok. Zaczynam sie trochę stresowac, czy na pewno wszystko z synkiem, serduszkiem będzie ok, w końcu miał NT 8 wiec ogromne. Aaa i będzie Filip :)

Julia, a co u Ciebie, starasz się o dzidzię ? Myślę czasami o Tobie :-)

Trzymam kciuki za wszytskie czekające na wynik, wiem co to za uczucie...


Kochana narazie nie staramy sie, czekamy, cos na koniec wakacji zaczniemy, zaliczymy jeszcze wizyte u genetyka...
Kurcze kochana to rzeczywiscie musisz sie martwic jak problem z ta petla;/ ale wierze ze wszystko dobrze sie zakonczy:):)
Ja rowniez CIebie czesto wspominam:) nawet niewiesz jak bardzo mi pomoglas w tym ciezkim czasie, mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy!!!!


Aniu piekne wiesci:) gratuluje synka


Iwo ja bardzo trzymam kciuki, ale ja wiem ze to tylko formalnosc:):):)
 
Aniu, gratuluję zdrowego synka :)

Julia jak widzisz, u mnie w tej ciąży stres towarzyszy mi od początku do końca... Odetchnę dopiero jak usłyszę, że synek jest zdrowy. Myślę że się spotkamy, w końcu daleko nie mamy...
 
My dziś też po badaniach :) Wszystko jest w jak najlepszym porządku :) nasz mały mężczyzna waży 440g i zgadza się wszystko w pomiarach tak jak powinno :) termin z usg i om taki sam :) a tak się chwalił klejnotami że szok :) jutro wstawie jakieś zdięcie może :) chociaż nie wiem czy oprócz jajeczek tak naprawdę wyraźnie widać coś innego :) najważniejsze że serduszko i wszystkie inne narządy są bardzo ładne i widoczne :)
wyszliśmy z wielką ulgą :)
 
reklama
Do góry