reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Ania - u mnie tak było, ze komórki nie chciały się hodować, już teraz nie pamiętam, ale chyba po pięciu tygodniach mówili, że badanie prawdopodobnie się nie uda. Finalnie, nagle, hodowla ruszyła i miałam wynik ale pamiętam, że wszyscy zgodnie powtarzali, że zupełnie to o niczym nie świadczy, że nie jest to tak, ze coś musiało być nie tak. Więc nie martw się, super że zrobią Ci Fisha i mam nadzieję, że będzie pozytywny, szczerze w to wierzę. Trzymaj się, będę zaglądać i kibicować Twoim wynikom.
 
reklama
a_paratka ja też poprostu szukam żeby mieć nadzieję :)

Megi* dziękuję :* mam nadzieję że będzie dobrze :)
ty juz do porodu praktycznie :) jak sie czujesz?? chłopczyk czy dziewczynka?

dzięki dziewczyny za wsparcie :*

Gonia jak po badaniach?? wszystko z małym wporządku??:)
 
hej dziewczynki
trzymajcie kciuki o 16.00 mam amnio
jakoś spokojna jestem mam nadzieję że moje przeczucia się sprawdzą

Ania - współczuje kochana, tyle stresu a z maluszkiem na pewno bedzie dobrze:tak::tak::tak:

Aparatka - mimo dużego NT jak rozumiem badania sa OK?
 
Aparatka - mimo dużego NT jak rozumiem badania sa OK?

tak, kariotyp prawidłowy i wszystkie kolejne badania ok. Ale stres i tak jest. Do tego dzisiaj się dowiedziałam że synek ma pętle z pepowiny na szyi. Myslałam że limit stresu w tej ciazy juz wykorzystałam :crazy:
 
Iwo ja równiez zaciskam za amnio no a jeszcze bardziej za szybki wynik prawidłowego kariotypu :-)
Ania Kochana Ty tą mękę będziesz miała wynagrodzoną zdrowym piękym i grzecznym bobaskiem :tak:
Aparatka
to super, że spokojnie możesz rodzić chociaż jak mały poczeka jeszcze trochę to będzie cudownie trzymam kciuki ;-) Filipek super mam jednego w rodzinie jest cudowny i mega inteligentny...
Gonia
super wieście oby tak dalej:tak:
Megi co tam u Was?
 
Ania, Martaczi - u nas dobrze w sumie, dziś byłam na pierwszym ktg bo też zaczynam już świrować... Mały inaczej się zachowywał od trzech dni i gin kazała jechać i sprawdzić. I dobrze, bo jestem już spokojna, wody w normie, lożysko też, mały ma się dobrze a szyjka rozwarta na jeden palec czyli coś się ruszyło:)

Aparatka - te stresy to chyba z nami zostaną już do osiągnięcia przez dzieciaki pełnoletnosci:) albo lepiej:) ale Ty z tą pępowiną to masz faktycznie teraz niezłego nerwa... I co lekarze na to? Będziecie to jakoś monitorować? Przecież to zwariować mozna z taką informacją....
 
reklama
Do mojej prowadzącej idę w piątek, póki co KTG co dwa dni. Faktycznie ciągły stres czy synek będzie zdrowy... :(
 
Do góry