reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyny ja na zawał zejdę zaraz.. właśnie dzwoniła mi położna i powiedziała że nie da rady zbadać całego kariotypu .. i na koszt kliniki robią fisha .. wynik w środę..
ja już nie wiem co mam myśleć.. był już taki przypadek że hodowla nie wyszła a dziecko było zdrowe?? :(
 
reklama
Aniu spokojnie słyszałam o takich przypadku nawet tu na forum czytałam i wszystko skończyło się dobrze nic się nie martw...
nie wiem czy nie Megi miała taki przypadek, teraz to już nie ma co czytać wytrzymaj do środy nie wiem zorganizuj jakoś czas żeby się tak nie stresować Ty już zaraz na połówkowe idziesz co?
swoją drogą to jakiś koszmar nasza służba zdrowa jest po prostu beznadziejna w takich przypadkach tyle człowiek musi czekać przecież Ty jesteś już w 22 tc szok po prostu!!! czy oni zdają sobie z tego sprawę?!:angry:
 
Ania, to naprawdę jakiś koszmar! Współczuję Ci kochana :(
Kariotypu całego nie zbadają, bo?? Hodowla nie wyszła? Przynajmniej będziesz mieć fisha, zawsze to coś!
Moja genetyczka mówiła, że czasem komórki mogą się nie wyhodować i nikt tego nie przeskoczy. Nie mówiła, że brak hodowli jest równoznaczny z chorobą dziecka, więc głowa do góry! Trzymam kciuki :*
 
jestem załamana.. po 6 tygodniach czekania okazało sie ze nie wyszło.. no to poprostu koszmar.. przynajmniej ten fish.. i jedno szczęście że robią na własny koszt.. bo kolejny problem by był.. wiadomo mieć 800zł a nie mieć to różnica..
w piątek mamy II prenatalne to już ostatni moment.. na hama nas wciśli bo miejsc nie było.. mówi wam to jakiś koszmar :((
 
Aniu kochana, bądź dzielna, zaraz będziesz mieć wyniki i będą dobre!!! Niestety nikt nie ma wpływu na hodowlę. Nie wyobrażam sobie, żebyś jeszcze sama musiała placić za fisha!

Dziewczyny, a ja dziś idę na połówkowe i boję się. Nie chcę, żeby znowu ktoś mnie zestresował. Już dosyć nerwów mam po amniopunkcji :( trzymajcie kciuki, proszę...
 
Już jestem dzielna trwa to na tyle długo że sama nie wierzyłam że dam radę..
musi byc dobrze..

Gonia Daj znać jak po badaniach:* na pewno będzie wszystko wporządku:) zazdroszczę:*
 
Aniu, w tej sytuacji to już nie ma wyjścia jak tylko pozytywny wynik. Widziałm Twój wpisa na forum o przezierności.
Trzymam kciuki

Marta, niby donoszone dziecko będzie za 6 dni, ale wiadomo że to juz jest bezpieczny okres dla dziecka. Dostałam sterydy na rozwój płuc wiec nawet jeśli teraz urodzę tro uż ok. Zaczynam sie trochę stresowac, czy na pewno wszystko z synkiem, serduszkiem będzie ok, w końcu miał NT 8 wiec ogromne. Aaa i będzie Filip :)

Julia, a co u Ciebie, starasz się o dzidzię ? Myślę czasami o Tobie :-)

Trzymam kciuki za wszytskie czekające na wynik, wiem co to za uczucie...
 
a_paratka dzięki :* też widzę Twoje wpisy tam :) ale tam tylko czytam praktycznie bo czasami burza jest na forum..
Z synnkiem będzie wszysto dobrze :) masz badania porobione wiec nie ma innego wyjścia :) przynajmniej tego się trzymajmy . Filipek ślicznie :) bardzo dużo Filipków teraz się urodziło wśrod moich znajomych :)
ważne że sterydy mały ma więc nawet jak będzie chciał juz wyskoczyc to nic się nie stanie :) a zwykle jest tak że jak się dzidzia ciśnie na świat i później podtrzymywanie jest to po terminie rodzą :) z resztą ja z córą też tak miałam :)
 
reklama
Fakt tam czasami tam jest burza, nie angażuję się w zadne kłótnie. Jak myslałam, że nie mam szans na zdrowe dziecko znalazłam podobne przypadki do mnie i dało mi to trochę nadziei.
U Ciebie też będzie dobrze :)
 
Do góry