reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

taka tu cisza...

Alexast
dziękuję, że pytasz czuję się dobrze teraz tylko czekam na wyniki w czwartek mija już 2 tyg także mam nadzieję, że zadzwonią w przyszłym tygodniu ale po wynik muszę jechać bo nie powiedzą mi przez telefon :-( a Ty jak się czujesz?

a jak u Was dziewczyny?
któraś jeszcze czeka na wynik? może to i dobrze, że cisza mam nadzieję, że coraz mniej kobiet musi to przechodzić!
Anusiach jak się czujesz?
 
reklama
Martaczi mam nadzieje ze u Ciebie wszystkp dobrze sie zakonczy!
Wyobraz sobie ze moj lekarz mowi ze ostatnio po mnie odeslal jeszcze 3 pacjentki z nieprawidlowosciami...mowi ze za chwile bedzie spokoj na 2-3 lata taka statystyka...

Daj znac jak bedziesz miec wyniki
 
julia jak się czujesz?

martaczi - jak tam nerwy????

Mi się skróciła szyjka, mam cukrzycę ciążową i najprawdopodobniej będę miała cesarkę (mam dyskopatię), co mnie bardzo zmartwiło... ale tak poza tym jest ok :)
 
No szkoda ze masz te cukrzyce ciazowa ale wazne by dzidzia miala sie dobrze...

Wiesz co ja czuje sie w miare, dzieki corce sie trzymam!
 
Julia przepraszam, że pytam, ale będziesz jeszcze próbować? trzymam za Ciebie kciuki oby wszystko się ułożyło:tak:
Alexast nerwy sięgają zenitu mam nadzieję, że lada dzień zadzwonią! na początku było nawet spokojnie martwiłam się o powikłania i wcale nie myślałam o wynikach a teraz jest już naprawdę nerwowo i boję się, że zadzwonią i powiedzą, że mam przyjechać za 3 dni wtedy oszaleję nie wiem co zrobić żebym dosttała wynik w ten sam dzień:-(
dostałam skierowanie na badanie cukru i też się martwię ta cukrzyca to jakieś szaleństwo ostatnio spotkałam się z 5 koleżankami i 4 z nich miały w ciąży cukrzycę :szok:
 
Martaczi kochana nie przepraszaj!
Wiesz co ja pragne drugiego dziecka,chcialabym nieczuc tego ale serce nie sluga bo strach bedzie okropny...tylko niewiem jak moj maz...:'( narazie niechce o tym rozmawiac bo dla niego to za szybko....
 
reklama
Witajcie.
czy mogę dołączyć?
przezierność karkowa wyszła u maleństwa najwyższa jaką zmierzyli 3.10. z usg ryzyko ZD 1:67 a z krwi 1:9. reszta wszystko jest wporządku kość nosowa widoczna. badanie wykonywane w 12 tygodniu 4 dniu miało 6 cm czyli wszystko miarowo termin om i z usg taki sam.
Jestem załamana mam prawie 23 lata zdrową 15 miesięczną córeczkę wogóle nie wyobrażałam sobie że coś takiego może nas spotkać.
Jeśli mogę prosić opowiedzcie jak wygląda aminopunkcja strasznie się boje tego.. czy dostaje się skierowanie na to czy jest to odpłatne . czytałam bardzo dużo ale wszędzie piszą co innego więc szukam pomocy u Was .

Widzę że większość przypadków kończy się dobrze dzieci okazują się zdrowe, ale jestem bardzo słaba psychicznie od tygodnia :(

Gratuluję Wam wszystkim pomimo złych wyników zdrowych pociech :)
 
Do góry