reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Mi nie robili USG po amnio, mimo że byłam w szpitalu. Na wypisie miałam że mam sie zgłosic do lekarza prowadzącego na kontrolę i poszłam 3 dni po. Tak wiec jak najbardziej dobrze ze masz ta wizytę 3 dni pozniej, trzeba sprawdzić jak wygląda dzidzius, jak wygląda pęcherz itp.
Dziewczyny samym badaniem nie ma się co martwić, trwa 3 minuty i prawie bezbolesne. Mnie bardziej przerazało czekanie na badanie a pozniej czekanie na wynik.
 
reklama
Aaparatka a powiedz mi czy cie znieczulaja? Slyszalam tez ze niby mozna wziasc polowke relanium?!! Slyszalas o tym? Powiedz mi w pon amino to kiedy bede miec wyniki?
 
Julia, nie znieczulają, ale naprawde to nie boli !!! Ja się bardziej bałam, zeby dzidzius sie nie ruszył i w igłe nie wleciał, ale na szczescie akurat spał. Jak masz w pon amnio, to jest szansa ze w piątek bedzie FISH, najpozniej w poniedzialek. A pełne to niby 3 tygodnie, ale u mnie już 4,5 tygodnia to trwa.
 
A mi nie robili USG po amnio ani nie kazali iść na badanie. Lekarz kazał sie oszczędzać trzy dni, ja lezalam piec w domu, wstawalam w sumie tylko sikac i cos zjesc, bo wolalam dmuchać na zimne. Sam zabieg kompletnie nie boli, ja byłam tak zdenerwowana, ze gadalam z lekarzem i nawet nie poczułam jak wbił mi igle. Tak jak mówi Aparatka - najgorsze jest czekanie na wyniki. Trzymam kciuki i wierze, ze u Was te historie skończą sie tez dobrze.
 
Jeszcze nie tak dawno sama szukalam w tym miejscu pocieszenia i uspokojenia. Przeszlam przez to wszystko. Złe wyniki. Amniopunkcja i dlugie czekanie na wynik. Stres i strach czy z dzieckiem wszystko dobrze. I dobrze. Dziś tulę swoją córeczkę uśmiechniętą i pogodną czego i Wam życzę. Trzymam kciuki za każda z Was i za każde dzieciątko.
 
Sis, a jakie miałas złe wyniki, USG., pappa? Super ze dziecko zdrowe, a czy miałas jakąś szczególną opiekę, badanie itp w czasie porodu i tuż po?

Julia trzynmam kciuki za jutrzejsze amnio !
 
Sis no wlasnie co tam z wyszlo nie tak? Super ze dzidziatko zdrowe!

Aaparatka no ja juz na oddziale...jutro na obchodzie bede wiedziec wiecej,a powiedz mi musialas byc nadczczo?
 
reklama
Aha no widzisz bylam u piguly powiedziala ze chwila moment i mnie wezma...mam pytanie czy usg robia przez brzuch? W trakcie zabiegu? Bylam juz w kasie.zaplacilam za Fish
 
Do góry