reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Super Rozia. Ja tez uwazam, ze wiedza jest najwazniejsza.Samo czekanie na amnio bylo dla mnie potwornym stresem-chodzilam i plakałam non stop, w nocy i w dzien- nie pociagnelabym tego do końca ciazy.
 
reklama
Aniu bo nie chcę Was zamęczać o moich mdłościach, zgagach itp., wszystkie już macie dzieciaczki, a ja zielona jestem w tych tematach po 17 letniej przerwie :-) A żadna nowa ciężarówka po 40- tce się nie pokazuje ;-) Ale czytam Was co jakiś czas, o kaszkach, zupkach, oglądam Wasze śliczne Pociechy :)
 
Asiu ależ zamęczaj nas... będziemy miały radochę że ktoś ma tak źle jak myśmy miały niedawno:-D za chwilkę dołączysz do nas z zupkami i kaszkami.... ale do tego czasu daj nam się nacieszyć Twoją ciążą. Wracaj do nas.....
 
WRACAJ AŚKA u NAS jest Twoje miejsce :-D popiszesz o mdłościach a my zacznemy opowiadać jak to za neszej ciąży było takze sio rzekąłm najstarsza na wątku :-D Bedziesz po piwko nam skakała :-p
 
Aniu bo nie chcę Was zamęczać o moich mdłościach, zgagach itp., wszystkie już macie dzieciaczki, a ja zielona jestem w tych tematach po 17 letniej przerwie :-) A żadna nowa ciężarówka po 40- tce się nie pokazuje ;-) Ale czytam Was co jakiś czas, o kaszkach, zupkach, oglądam Wasze śliczne Pociechy :)
Ojtam, ojtam... Sa nowe ciezarowki tylko sie maskuja, przez chwile sama bylam, ale nie wyszlo, natomiast Twoja obecnosc jest tym cenniejsza, ze uzasadnia tytul watku - wszak to "CIAZA po 40", a nie "Geriatryczne mamuski". Dawaj, dawaj!:tak:
 
Tak Asiu świeża"krew " nam potrzebna bo my już tylko o zupkach i kupkach ,a taka mdłość czy zgaga to przynajmniej nasze sklerotyczne mózgi zmusi do wspomnień:tak::-D
 
reklama
cześć dziewczyny!
pisałam tu jakiś czas temu... chyba 2 tygodnie temu (niecałe). Byłam świeżo po odebraniu niedobrych wyników z testu Pappa. Ryzyko zd 1:45. Czekałam na amniopunkcję, którą miałam w wtorek. Samo badanie nie bolało, do miłych nie należy - wiadomo, ale da się spokojnie przeżyć. Gorsze są nerwy i stres. No i czekanie na wyniki. Jak mnie poinformowała wczesniej położna ( mieszkam w Londynie) wyniki miały być za 3-4 dni. Któraś z piszących tu dziewczyn, pisała mi wtedy, że to nieprawda, bo ona czekała jak się nie mylę 3 tygodnie. Otóż dziś dostałam te wstępne wyniki, tak jak mówiła położna, po 3 dniach.Na szczęście wykluczyli trisomię 13, 18 i 21!!!!! Reszta wyników za 1,5 tygodnia włącznie z płcią.
Decyzja o amnio jest trudna, wiem coś o tym. Ale dla mnie dużo gorsze byłoby czekanie na poród i zastanawianie się czy dzidzia zdrowa czy nie...Gdybym musiała to jeszcze raz przejść, zrobiłabym to bez zastanowienia. Nie piszę, co która ma zrobić, piszę co ja czuję po tym wszystkim.

Życzę wszystkim dobrych wyników i szczęśliwych rozwiązań!!!
Pozdrawiam!!!!
 
Do góry