reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
A i jeszcze jedno pytanie czy jeśli będę już miała amnio zrobioną i potem stracę ciążę nieważne już czy w domu czy w szpitalu czy sens będzie robić badania płodu. Tym razem koniecznie chcę wiedzieć co jest przyczyną. Od samego początku miałam przygotowane zestaw w domu gdyby coś się zadziało. Teraz to pewnie już szpital ale nigdy nie wiadomo. Ponadto lekarze w szpitalu też często dupy dają, twierdzą że nie było odpowiedniej ilości resztek, albo wysyłają resztki pochodzące od kobiety.
EwelinaW a kiedy u Ciebie amniopunkcja?
 
I moje przewidywania że znowu jest coś nie tak się sprawdziły. Odstąpiono od amnio ponieważ serduszko już nie bije.
Jezu bardzo mi przykro.. dużo siły kochana! 😭 nie wiem co napisać.. dobrze, że maluszek nie cierpi, może to straszne co powiem ale lepiej jeśli życie naszych chorych dzieciaczków zakończy się samo niż musiałybyśmy zdecydować same o terminacji. :( Wiesz, że jestem w podobnej sytuacji, w piątek amnio „dla formalności” jak mówią, potem wyrok i decyzja 😢 Bądź dzielna!
 
reklama
Do góry