reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergia i problemy z nią związane

Nat-super,że Piotruś tak dobrze toleruje mleczko:)
Makuc- jak na razie czujesz,ze jeszcze nie,to poczekaj:)- chyba intuicyjnie wiemy,kiedy dziecko jest gotowe.Pewnie,że z mlekiem łatwiej.Ale rozumiem,że jak teraz jest ok.,to nie chcesz nawrotu...z drugiej strony,cos mam wrażenie,że u Was jednak to nie "krowa" zawiniła.Ja tez długi czas dietka,unikanie itp.,no,bo przeciez to "pierwsza podejrzana".A potem okazało się,ze jednak cały czas nie krowa,a marchewa:/
 
reklama
HAPPYBETTI masz rację :-) ja po prostu zawsze tak czarno myślę o wszystkim
nasza pani alergolog właśnie też tak powiedziała o skazie, zaznaczając jednak przy tym, że alergikiem to jest się po tym już do końca życia

ROXANNKA Ty pisałaś coś o dicoflorze, że skład się zmienił. Możesz napisać coś bliżej o co chodzi?
 
Nat to ja pisałam o składzie Dicofloru, ale nic więcej nie wiem na ten temat, bo tylko tyle mi powiedziała pediatra. Trzeba byłoby popytać chyba w aptece, albo dobrego lekarza, bo ta nasza to jakaś dziwna jest.
 
aaa, ELUSIA przepraszam. Bo ja kupiłam ten sam dicoflor 30 co zawsze (bo jesteśmy po antybiotyku) i zaraz dostanę nerwicy, bo dopiero w domu zobaczyłam, że on jest od 3 roku życia ;-(
nienawidzę takich akcji!!!
 
reklama
Nat a nie możesz zwrócić albo , żeby Ci zamienili, jeśli nie będzie sporej różnicy w cenie?
Mi kiedyś dali zwykły floridal zamiast baby i zwrócili kasę bez problemu. Ale to podobnie jak w sklepie, zależy od zasad , jakie mają ustalane indywidualnie w aptekach.
 
Do góry