reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

u nas tez podatki ogromne, ale tak jak mowi Dormark, opieka pieciagwiazdkowa...
a tak jak mowi Anisen w Pl ludzie placa podwojnie :/ ja jestem ciekawa na co tak wlasciwie ida te skladki skoro za wszystko trzeba i tak placic i jeszcze w szpitalu ponoc tez bo inaczej to bedziesz rodzic na korytarzu :/ tragedia... musze przyznac, ze tak jak istieje wiele minusow mieszkania na obczyznie...tak wiem, ze pod tym wzgledem przynajmniej ma sie te wszystkie tesknoty wynagrodzone.
 
reklama
Śliczny brzuszek:tak::tak::tak:

A co do usg tyle kobiet miało robione usg i rodziły i rodzą zdrowe dzieciątka:) Więc gdzie ta szkodliwość??:)

Ja nie muwie zeby wogule nie robic ale jak dla mnie to 3 razy wystarczy. Moze i nie szkodzi ale lepjej uwazac. "Badanie USG płodu jest bezpieczne, zaleca się jednak wykonywać je tylko ze ścisłych wskazań medycznych, zgodnie z zasadą ALARA (ang. as low as reasonably achievable)." wikipedia.
 
Ja nie muwie zeby wogule nie robic ale jak dla mnie to 3 razy wystarczy. Moze i nie szkodzi ale lepjej uwazac. "Badanie USG płodu jest bezpieczne, zaleca się jednak wykonywać je tylko ze ścisłych wskazań medycznych, zgodnie z zasadą ALARA (ang. as low as reasonably achievable)." wikipedia.

Wiem:-) też uważam że tyle razy powinno być usg ile faktycznie trzeba ale wiadomo że każda kobieta inaczej przechodzi ciąże i czasami te 3 razy nie wystarczy no i zawsze miło usłyszeć serduszko maleństwa:-):-)
 
No wiadomo ze jak jest cos nie tak to trzeba zrobic usg. Z tym sie zgadzam w 100%. A serduszko zeby uslyszec nie trzeba robic usg. Ja slysze serduszko na kazdej wizycie. Niewiem jak w polsce ale tutaj lekarze maja takie cos jak male radio, smaruje ci brzuch takim samym zelem jak do usg i przyklada taka galke jak przy usg tylko mniejsza no i w tym radiu slychac serduszko.
 
Dziewczyny a ja juz 3 razy slyszalam serduszko dziecka...i lekarze zawsze w opisie mi podaje ile jest uderzen na minute.....zazwyczaj jest ok 170 a czasem ponad 170 uderzen na minute.
 
Dziewczyny dwa tygodnie temu Naszej Sóweczce serduszko biło 182 razy na minutę -> mega szybciutko:-D

Dziewczyny śliczne macie te Maleństwa i cudowne brzuszki:-) ja narazie nie mogę się pochwalić brzuszkiem, bo go nie mam, ale jak będę miała to wrzucę fotki:-)
 
reklama
Myślę że ten wątek się przyda:tak: chciałabym abyście podzieliły się z innymi forumowiczkami jak to wyglądały wasze śluby lub kiedy będziecie je miały i jak przebiegają przygotowania:biggrin2: Założyłam to forum tutaj gdyż bliżej jestem związana ze Śnieżynkami 2010 i Wam będzie łatwiej znaleźć:tak:
 
Do góry