reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
jak znajdę dluższą chwilę to wkleje zdjęcia. Choć mój ślub był nietypowy. Miałam czarną sukienkę i podobno bulwersowałam wszystkich :-D:-D:-D
 
Dziewczyny wrzucam moj bebol.....
Ale dodam ze po mega najedzeniu..rano jest mniejszy:-D
 

Załączniki

  • IMG_0740.jpg
    IMG_0740.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 48
a ja jeszcze nie słyszałam bicia serduszka .. chociaz raz u innej położnej kiedy byłam tu w Holandii za 1 razem to przyłożyła mi te aparaturę i chciała posłuchac ale dzidzia sie tak wierciła ze bylo tylko slychac jej ruchy a nie bicie serduszka.. w srode wracam do Polski, wiec moze tam uslysze;))
 
Czarodziejka slodki ten twój brzuszek :-)

po mnie na razie nic jeszcze nie widać (do pracy chodzę w dopasowanych bluzkach, oczywiście nic mnie nie uciska, a jeszcze nikt się nie domyślił że maleństwo brzuszku, a panów to mam takich że jak tylko bym ciut przytyła to zaraz by się nabijali że obiadki musze ograniczyc hehe) ale nic się tym eszcze nie przjmuję bo wkrótce napewno i mnie brzunio się pojawi :-):-):-)
 
reklama
dziewczyny ja t mam już taki brzuszek jakbym miała 2 szkraby a nie jednego kangurka. Nie mieszczę się w żadne spodnie sprzed, nawet te biodrówki, ani w dopasowane koszule :-(. wiec chodze juz w ciazowych. musze kupic jeszcze ze 2 tuniki takie elegantsze bo do pracy od września nie bede miała w czym biegać
Wczoraj się ważyłam i przytyłam od początku ciąży 3,2 kg. dużo. Niby tylko w biuście i brzuchu ale jednak.
Dziś będę mało pisać bo muszę zrobić dżem jabłkowy, zakisić ogórki i zrobić sałatkę z cukinii do weków. eh i jeszcze obiad. Ale muszę iść do warzywniaka po kiszone ogórki bo mi się zachciało ogórkowej.
 
Do góry