reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

a ja jeszcze nie słyszałam bicia serduszka .. chociaz raz u innej położnej kiedy byłam tu w Holandii za 1 razem to przyłożyła mi te aparaturę i chciała posłuchac ale dzidzia sie tak wierciła ze bylo tylko slychac jej ruchy a nie bicie serduszka.. w srode wracam do Polski, wiec moze tam uslysze;))

To dziwne u nas jak nie slychac serduszka przez ta aparature to wtedy biora odrazu na usg. Ja bym sie martwila i poszla do innego lekarza.
 
reklama
dziewczyny ja t mam już taki brzuszek jakbym miała 2 szkraby a nie jednego kangurka. Nie mieszczę się w żadne spodnie sprzed, nawet te biodrówki, ani w dopasowane koszule :-(. wiec chodze juz w ciazowych. musze kupic jeszcze ze 2 tuniki takie elegantsze bo do pracy od września nie bede miała w czym biegać
Wczoraj się ważyłam i przytyłam od początku ciąży 3,2 kg. dużo. Niby tylko w biuście i brzuchu ale jednak.
Dziś będę mało pisać bo muszę zrobić dżem jabłkowy, zakisić ogórki i zrobić sałatkę z cukinii do weków. eh i jeszcze obiad. Ale muszę iść do warzywniaka po kiszone ogórki bo mi się zachciało ogórkowej.
Ja przytyłam 4 kg i na prawdę widać, jedna ze znajomych powiedziała mi: "tak przytyłaś, że wyglądasz jakbyś była w ciąży":-D
A ogórki kwaszone uwielbiam, także też muszę ich sporo zakwasić
 
dziewczyny ja t mam już taki brzuszek jakbym miała 2 szkraby a nie jednego kangurka. Nie mieszczę się w żadne spodnie sprzed, nawet te biodrówki, ani w dopasowane koszule :-(. wiec chodze juz w ciazowych. musze kupic jeszcze ze 2 tuniki takie elegantsze bo do pracy od września nie bede miała w czym biegać
Wczoraj się ważyłam i przytyłam od początku ciąży 3,2 kg. dużo. Niby tylko w biuście i brzuchu ale jednak.
Dziś będę mało pisać bo muszę zrobić dżem jabłkowy, zakisić ogórki i zrobić sałatkę z cukinii do weków. eh i jeszcze obiad. Ale muszę iść do warzywniaka po kiszone ogórki bo mi się zachciało ogórkowej.

Anisen, bardzo duzo sobie zaplanowalas na dzisiaj...uwazaj prosze na siebie i nie przesil sie!!!
 
Dziekuję Kochane za Komplementy :)
Brzuch chyba wyszedl troche wiekszy niz jest w rzeczywistosci choc duzo osob juz go zauwaza.....
Najsmieszniejsze jest jednak to ze ja mimo brzuszka nic nie przytylam:))))
 
Powiem Wam że z rana prawie nic u mnie nie widać a jak zjem śniadanie to tak lekko co ale wieczorem nie wiadomo skąd brzuszek jest i to dużo dużo większy:-) A co do wagi to wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży czyli można powiedzieć że 2 kg przybyło:-D
 
To dziwne u nas jak nie slychac serduszka przez ta aparature to wtedy biora odrazu na usg. Ja bym sie martwila i poszla do innego lekarza.

a oczywiscie ,że wzięła mnie na badanie USG zaraz ;) no chyba nie wyszłabym jej z gabinetu :p chodzi mi tylko o to ze to była jak do tej pory moja jedyna szansa posłuchania serduszka i sie niepowiodła;(
 
O to moja kruszynka z dzisiejszego usg. Strasznie sie wiercil/a i ruszal/a caly czas buzia, chyba jakis glodomor bendzie albo gadula :-)
img004wpr.jpg

img005yhm.jpg
 
Dusia, ale duży dzidziuś :-):-) Teraz nasze dzieciaki to mają tyyyyyle miejsca to ja też bym tylko skakała haha wczoraj też obserwowaliśmy Moją Kruszynę jak odbijała się nogami, potem główką i tak w kółko miała frajdę :-p:-p
Dodaję USG ;-)

Na pierwszym dzidzia leży, na drugim szyderczo się paskuda Moja Kochana uśmiecha i pokazuje lewą rączką "peace" :-):-) a na trzecim zgadujemy czy chłopak czy dziewczyna... :-p
 

Załączniki

  • dzidzia.jpg
    dzidzia.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 42
  • dzidzia2.jpg
    dzidzia2.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 44
  • dzidzia3.jpg
    dzidzia3.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry