reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

imghttp://img193.imageshack.us/i/dsc06286.jpg/img


Pierwsza próba wstawienia zdjęcia... Jeśli się nie uda to spróbuję jeszcze na pewno, ale dopiero jutro, bo dziś już jestem wykończona :) Cmok Cmok
 
reklama
Dusia, ale duży dzidziuś :-):-) Teraz nasze dzieciaki to mają tyyyyyle miejsca to ja też bym tylko skakała haha wczoraj też obserwowaliśmy Moją Kruszynę jak odbijała się nogami, potem główką i tak w kółko miała frajdę :-p:-p
Dodaję USG ;-)

Na pierwszym dzidzia leży, na drugim szyderczo się paskuda Moja Kochana uśmiecha i pokazuje lewą rączką "peace" :-):-) a na trzecim zgadujemy czy chłopak czy dziewczyna... :-p


DZIEWCZYNA!!!! :) hihihi
 
Siuniab- ale sliczna i DUŻA pileczka:))))
No brzuszka to juz chyba nie da sie ukryc :))) Zresztą po co jak taki ładny :)
AniaForever- a twoja kruszynka Boska.....piekne re zdjecia Usg..
 
Kurcze a ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i kurcze pierwszy raz bez zdjęcia wyszłam :( dopiero się później zorientowałam, u mojej dzidzi tez wszystko ok, jest ładna, zdrowa 14 tygodniowa dzidzia :Dale niestety tym razem sie nie pochwale fotką, a Wasze dzidziole są cudowne, i brzuszki takze :)
 
Kejt wyglądaliscie przepieknie i zdjęcia cudowne !!!
Ja moze wrzuce pare swoich jak gdzies znjade bo to az 2 lata temu było... :p
 
reklama
Do góry